40 g Crack found in Yadollah Akbari's house

Dec 5, 2004
3,918
0
bull shit!

http://www.ipna.ir/shownewss.aspx?newsid=36375

یدالله اکبری: به جای قدردانی مرا متهم به تولید "کراک" می کنند/ چون به کسی باج ندادم متهم شدم

همه نشانیهایی که در گزارش یکی از روزنامه ها درباره فوتبالیست اعلامی آمده بود به هافبک سابق استقلال میخورد. فوتبالیستی که گفته میشود به دلیل تولید کراک زیر تیغ اعدام قرار دارد.
همه نشانیهایی که در گزارش یکی از روزنامه ها درباره فوتبالیست اعلامی آمده بود به هافبک سابق استقلال میخورد. فوتبالیستی که گفته میشود به دلیل تولید کراک زیر تیغ اعدام قرار دارد. یدالله اکبری بازیکنی است که در مظان این اتهام قرار دارد و از خودش دفاع کند
اکبری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، گفت: برای روزنامهای که باسابقه ورزشی من بازی کرده متأسفم. من ورزشکاری هستم که همیشه سالم زندگی کرده ام و به هیچ فردی باج نداده ام اما حالا به آسانی با آبروی من بازی کرده اند
وی ادامه داد: زندگی خوبی دارم و سابقه ام برای همه روشن است. افرادی که باسابقه ورزشی من بازی کرده اند خودفروش هستند. به جای اینکه از من به عنوان فوتبالیستی که سالم زندگی کرده قدردانی کنند اینچنین تهمت میزند حتما از آن روزنامه ای که چنین اتهامی را به من نسبت داده شکایت میکنم تا اعاده حیثیت کرده باشم
اکبری افزود: من با ثروتی که دارم میتوانم آن روزنامه را بخرم و آزاد میکنم. نه احتیاجی به فوتبال دارم و نه چیز دیگر. اگر میخواستم به این آقایانی که الان به من تهمت میزنند باج بدهم الان 200 بازی ملی داشتم. متأسفانه در ایران هر کسی که سالم تر زندگی کند چنین برخوردهایی با او انجام میشود
وی گفت: متأسفانه برخی از فوتبالیستها آنقدر به این آقایان باج داده اند که آنها از همه توقع دارند. من هم چنین باج نداده ام الان به تولید مواد مخدر متهم شده ام. من احتیاجی به این آقایان که دارند فوتبال ایران را به بیراهه میبرند ندارم. همیشه سالم زندگی کرده ام و اینبار هم شکایت میکنم تا اعاده حیثیت کنم و حقم را بگیرم​

Last edited: