Ahmadinejad: Goh Khordan

May 12, 2007
8,093
11
آقای احمدی نژاد مقام معظم رهبری پرسیدن که چرا برای 160 نفر ویزا گرفتید!؟

احمدی نژاد: گــُُُـــــــــــــه خوردن
------------
Any way he can't be there alone!

ashtar

National Team Player
Aug 17, 2003
5,448
19
He doesn't say "goh khordan" rather he says "oh oh". Here's another video from a different angle and better zoom on his face.

[video=youtube;Zz12BcPphDA]http://www.youtube.com/watch?v=Zz12BcPphDA[/video]

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
^^All they did in this clip is lowered the volume. He said goh khordand and it was obvious. WTF does oh oh mean anyway.

Apr 30, 2003
349
0
I don't get it. In the first video the flow is from right to left and in the second one from left to right, while facing the camera, how is that possible? Are they from the same event?

I think I get it now. One of them is original and the other one is mirrored (may be photoshoped :) ). In the first one he raises his left hand and in the second one his right hand. and even though the video is zoomed in but his voice cannot be heard at all. The first one must the original and the second one is fake.

Knowing his past history of using bad language I am not surprised at all if he said what he did.

Last edited:

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
If he didn't say Goh Khord, then let me say it. Ahmadinejad Goh Khord baa dahaneh khodesh va rahbaresh. Madar Ghabeh Antar.

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
i really did not hear anything in any instances of the video.

funny that elham fellow is again running along with ahmadi.

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
I does sound like he says "goh khordan" but I seriously doubt he said it. Even HE wouldn't say that in that environment.

Nitrik

Ball Boy
Dec 21, 2007
420
0
This is from the reporter's blog:

پاسخ احمدی نژاد به پرسش خبرنگار بی بی سی چه بود؟

بهمن کلباسی | 2012-09-25 ,13:13​

دیروز دوشنبه در جریان سفر محمود احمدی نژاد به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل، سعی کردم از او درباره تذکر یک نماینده مجلس ایران در مورد تقاضای ویزا برای ۱۶۰ همراه و هزینه های این سفر از او سوال کنم.از جایگاه خبرنگاران در کنار در ورود هیأت های نمایندگی به سازمان ملل از او پرسیدم چرا ۱۶۰ نفر را در این سفر با خود همراه کرده است، واکنشش به تذکر نمایندگان مجلس چیست و هزینه سفرش چقدر بوده است؟ او لحظه ای مکث کرد... برای خبرنگاران دست تکان داد و بعد به حرکت خود ادامه داد. چند متر جلوتر برگشت و در جواب من حرفی زد که به خاطر فاصله چند متری بین او و جایگاه خبرنگاران خیلی مفهموم نبود.حدود دو ساعت پس از پخش ویدیوی این صحنه از بی***بی***سی، تعدادی از کاربران و بینندگان در شبکه های اجتماعی و در تماس مستقیم پرسیدند که آیا آقای احمدی نژاد در پاسخ من عبارتی زشت به کار برده است یا نه.تویت ها و کامنت های فیس بوکی به صورت تصاعدی افزایش یافت. حتی دو خبرنگار رسانه های فارسی زبان دیگر هم تماس گرفتند و می خواستند ببینند که آیا من هم آنچه آنها در ویدیو می شنوند در هنگام ضبط شنیده ام یا نه. یکی از آنها را پای تلفن نگه داشتم و نسخه اصلی ویدیو را شاید ۲۰ بار شنیدم و به او گفتم من چنین چیزی نمی شنوم و حس می کنم آقای احمدی نژاد می گوید: «اوه اوه».بلافاصله همان نسخه اصلی ویدیو را روی یوتوب گذاشتم و این توضیح را دادم که حس من این است که گفته: «اوه اوه» ولی واقعا تشخیص قطعی دادن مشکل است.ساعت ۶ صبح (به وقت نیویورک) که بیدار شدم ماجرا به یک سونامی تمام عیار تبدیل شده بود. خوشبختانه همکارانم در لندن ویدیو شبکه دیگری که با زاویه متفاوت از آقای احمدی نژاد فیلم گرفته را پیدا کرده اند که شک و تردید ها را برطرف می کند. آقای احمدی نژاد در پاسخ به من می گوید: «جدی می گی؟ اوه اوه».این ماجرا بار دیگر نشان می دهد که قضاوت زود هنگام آن هم در عصر تویتر و فیس بوک می تواند اشتباه در برداشت را به خبر یا جنجالی تبدیل کند که به صورت گسترده پخش می شود.لینک ها:ویدیوی اولویدیوی دوم از رویترز

Dec 12, 2002
8,517
1
usa
finally that has been solved ,one of the guy next to dr -ahmadinejad said ,bad az in ke agha ye doktor soalo shenid goft, khoob ..be keeee am .

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
This is from the reporter's blog:

پاسخ احمدی نژاد به پرسش خبرنگار بی بی سی چه بود؟

بهمن کلباسی | 2012-09-25 ,13:13​

دیروز دوشنبه در جریان سفر محمود احمدی نژاد به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل، سعی کردم از او درباره تذکر یک نماینده مجلس ایران در مورد تقاضای ویزا برای ۱۶۰ همراه و هزینه های این سفر از او سوال کنم.از جایگاه خبرنگاران در کنار در ورود هیأت های نمایندگی به سازمان ملل از او پرسیدم چرا ۱۶۰ نفر را در این سفر با خود همراه کرده است، واکنشش به تذکر نمایندگان مجلس چیست و هزینه سفرش چقدر بوده است؟ او لحظه ای مکث کرد... برای خبرنگاران دست تکان داد و بعد به حرکت خود ادامه داد. چند متر جلوتر برگشت و در جواب من حرفی زد که به خاطر فاصله چند متری بین او و جایگاه خبرنگاران خیلی مفهموم نبود.حدود دو ساعت پس از پخش ویدیوی این صحنه از بی***بی***سی، تعدادی از کاربران و بینندگان در شبکه های اجتماعی و در تماس مستقیم پرسیدند که آیا آقای احمدی نژاد در پاسخ من عبارتی زشت به کار برده است یا نه.تویت ها و کامنت های فیس بوکی به صورت تصاعدی افزایش یافت. حتی دو خبرنگار رسانه های فارسی زبان دیگر هم تماس گرفتند و می خواستند ببینند که آیا من هم آنچه آنها در ویدیو می شنوند در هنگام ضبط شنیده ام یا نه. یکی از آنها را پای تلفن نگه داشتم و نسخه اصلی ویدیو را شاید ۲۰ بار شنیدم و به او گفتم من چنین چیزی نمی شنوم و حس می کنم آقای احمدی نژاد می گوید: «اوه اوه».بلافاصله همان نسخه اصلی ویدیو را روی یوتوب گذاشتم و این توضیح را دادم که حس من این است که گفته: «اوه اوه» ولی واقعا تشخیص قطعی دادن مشکل است.ساعت ۶ صبح (به وقت نیویورک) که بیدار شدم ماجرا به یک سونامی تمام عیار تبدیل شده بود. خوشبختانه همکارانم در لندن ویدیو شبکه دیگری که با زاویه متفاوت از آقای احمدی نژاد فیلم گرفته را پیدا کرده اند که شک و تردید ها را برطرف می کند. آقای احمدی نژاد در پاسخ به من می گوید: «جدی می گی؟ اوه اوه».این ماجرا بار دیگر نشان می دهد که قضاوت زود هنگام آن هم در عصر تویتر و فیس بوک می تواند اشتباه در برداشت را به خبر یا جنجالی تبدیل کند که به صورت گسترده پخش می شود.لینک ها:ویدیوی اولویدیوی دوم از رویترز

In bandeye khoda hichvaght eda nakard ke AN gofte ...bekhor, oon vaght bebin Keyhan chi neveshte...

Be ghole bachehaye ghadim, bia khoobi kon va bezar K.. bache yatim:

گفت: خوش خدمتي يكي از نوچه هاي شبكه فارسي بي.بي.سي بدجوري اين شبكه دولت انگليس را سنگ روي يخ كرد.

گفتم: چطور مگه؟!

گفت: در فيلمي كه از ورود رئيس جمهور كشورمان به مقر سازمان ملل تهيه كرده، با صداي بلند فرياد مي زند چرا 160 نفر را همراه خود آورده ايد؟ كه با بي محلي رئيس جمهور روبرو مي شود.

گفتم: خب! اين كه خيلي عادي است و نه فقط رئيس جمهور بلكه هيچ ايراني مسلمان و وطن دوستي حاضر به گفت وگو با بي بي سي نيست.

گفت: ولي خبرنگار بي بي سي با پخش اين فيلم از شبكه ياد شده ادعا مي كند كه رئيس جمهور به وي گفته است فلان نخور! در حالي كه فيلم مزبور فقط بي محلي رئيس جمهور به وي را نشان مي دهد.

گفتم: حيوونكي تقصير نداره احتمالا در آرزوي خوردن همان چيز بوده و از رئيس جمهور عصباني شده كه چرا وي را از خوردن آن منع كرده است.

گفت: چه عرض كنم؟!

گفتم: يارو شكايت نزد قاضي برد و گفت؛ آقاي قاضي! اين آقا به من گفته فلان نخور! و قاضي گفت؛ ايشان حق ندارد به شما بگويد چي بخور و چي نخور... به حرفش گوش نكن! برو بخور!

/

Nov 29, 2002
8,110
866
He doesn't say "goh khordan" rather he says "oh oh". Here's another video from a different angle and better zoom on his face.
Ashtar be honest, are you KiaNilou?

http://www.youtube.com/user/KiaNilou

Both the comment in this thread and the youtube comment about this are written at a similar time

We know it is someone from ISP because only they would know to impersonate Niloufar in this way