Ajab ahmaghie in Marzbun

Khoshteep

National Team Player
May 11, 2003
4,484
1
Ye rooz inja Ye rooz oonjaa
What a loser, putting down Ghotbi who has hero status right now and sucking up to Estili and Daei, as if Daei is going to bring him to Team Melli, although I pay money to see him going head to head with master tactician Afazeli:chase: :D

پارسال هم استيلى تيم را قهرمان كرد

مرزبان: قطبى عليه دايى
جوسازى مى كند!

روزهاى زيادى است كه افشين قطبى ايران را ترك كرده اما مرزبان هنوز دست از سر او برنداشته. شايد بزرگترين انگيزه مرزبان براى همكلام شدن با رسانه ها، صحبت كردن عليه قطبى باشد كه او تا امروز از آن غافل نشده و همچنان عليه قطبى حرف مى زند. اخراج مرزبان از كادر فنى تنها دليل موضع گيرى هاى مرزبان عليه قطبى است و او با تمجيد از استيلى سعى در تخريب چهره قطبى دارد. شايد او نمى خواهد باور كند كه حتى در صورت سرمربيگرى استيلى هم جايى در پرسپوليس نخواهد داشت چون حالا مديرعامل و هيات مديره او را نمى خواهند! مرزبان باز هم از قطبى مى گويد و اين بار تندتر از هميشه: «ثابت شد در اختلافات من و قطبى حق با من بوده. من مخالف جذب آراندا بودم ولى قطبى با آوردن او پول باشگاه را هدر داد. او در مسائل فنى هم ضعيف بود. چون هرگز سرمربى نبوده و اميدوارم سرمربيگرى در پرسپوليس تجربه خوبى براى او باشد.» مرزبان در ادامه به سرمربيگرى حميد استيلى در پرسپوليس هم اشاره مى كند و مى گويد: «بعد از بازى با استقلال اهواز تمام مسؤوليت ها بر عهده استيلى بود و او سرمربى واقعى تيم بود، نه قطبى.
استيلى از تمام لحاظ توانايى سرمربيگرى پرسپوليس را دارد و ديديد كه در فصل گذشته هم براى پرسپوليس زحمات زيادى كشيد. مطمئن باشيد استيلى با جذب مهره هاى مناسب نمى گذارد تيم افت كند و همانطور كه در فصل گذشته با جذب مهره هاى مناسب باعث قهرمانى پرسپوليس شد باز هم مى تواند پرسپوليس را قهرمان كند.
من اگر مطمئن نبودم استيلى توانايى اين كار را دارد امكان نداشت از او حمايت كنم اما با اطمينان مى گويم استيلى در پرسپوليس موفق خواهد شد و اين تيم را در اوج نگه خواهد داشت. او با تمامى بازيكنان دوست است و همين موضوع باعث همدلى در تيم مى شود اما قطبى با اكثر اعضاى تيم اختلافات شديد داشت و شايد اگر بازيكنان براى تيم از جان مايه مى گذاشتند به خاطر حضور استيلى بود. او با اين حرف بار ديگر به ياد افشين قطبى مى افتد و با انتقاد از حضور او در استاديوم براى تماشاى ديدار امارت - ايران مى گويد: فكر مى كنم اين مربى قصد جوسازى عليه دايى دارد. حضور او در استاديوم كاملا غيرحرفه اى بود. مرزبان صحبت هاى پايانى اش را به تيم ملى اختصاص داده و با تمجيد از على دايى ادامه مى دهد: دايى مربى بسيار با جراتى است و اطمينان دارم كه اين مربى مى تواند در تيم ملى موفق عمل كند. مطمئن باشيد تيم ملى ما با على دايى به راحتى به جام حهانى صعود خواهد كرد.

پاسخ روابط عمومى باشگاه پرسپوليس:

موضع گيرى مرزبان عليه قطبى به ما ربطى ندارد

ايران ورزشى- بعد از مصاحبه ها و اظهارات مختلف عليرضا مرزبان عليه افشين قطبى كه با رفتن سرمربى قرمزها از اين تيم شدت گرفته است مدير روابط عمومى باشگاه پرسپوليس گفت: اظهارات اخير مرزبان عليه افشين قطبى جنبه شخصى داشته و از سوى باشگاه نيست.عباس عليپور درخصوص موضع گيرى هاى اخير عليرضا مرزبان عليه قطبى، گفت: نقش مثبت قطبى در قهرمانى پرسپوليس و رابطه بسيار خوب و منطقى اش با كاشانى و استيلى، براى باشگاه مشخص است. وى ادامه داد: قرارداد مرزبان با باشگاه به پايان رسيده است و به هيچ عنوان مصاحبه هاى اخيرش عليه قطبى از طرف خانواده پرسپوليس نيست و فقط جنبه شخصى دارد.

Sanat

Ball Boy
Dec 19, 2005
42
0
Another 2-zari mesle Estili. A move by iranian football mafia and daro-dasteshoon following the foot-steps of thier leaders in IR to destroy shakhsiate adamhaey ke deleshoon baraye iran misoze.