Amirabadi: PP was better than SS

nakhl

Bench Warmer
Feb 1, 2005
2,122
0
this guy is pure class. just read and judge this compared to the Samad's unprofessional attitude. good to see some class in SS.

اميرآبادي: پرسپوليس بهتر از استقلال بود

مهدي اميرآبادي درخصوص شكست تيمش در داربي تهران گفت: در اين بازي پرسپوليس بهتر از ما ظاهر شد و با استفاده از موقعيت‌هاي خود، 3 امتياز را به دست آورد.
اميرآبادي با بيان اين مطلب اظهار داشت: پرسپوليس در مجموع بهتر از استقلال بازي كرد ولي با اين شرايط هم مي‌توانستيم بدون شكست زمين را ترك كنيم. فرصت‌هاي مناسبي براي گلزني داشتيم ولي در زدن ضربات آخر، بي‌دقت بوديم و اين موضوع به سود استقلال نشد.

وي با اشاره به عملكردش در اين بازي گفت: پست تخصصي‌ام پيستون راست است ولي در سمت چپ نيز تمامي خواسته‌هاي مرفاوي را در زمين اجرا كردم. در اين بازي با تشخيص مربيان، مامور مهار شيث رضايي بودم و هيچ نفوذي از سمت راست صورت نگرفت. فكر مي‌كنم در مجموع بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتيم.
اميرآبادي درخصوص گل مهرداد اولادي گفت: در اين صحنه رحمتي نبايد بيرون مي‌آمد چون من پشت سر اولادي بودم و مي‌توانستم در آخرين لحظه به او رسيده و توپ را دفع كنم. در مجموع بايد بگويم كه اين گل پرسپوليس روي ضدحمله به ثمر رسيد و ما در غافلگيري دروازه خود را باز شده ديديم.

وي تاكيد كرد: سه سال به پرسپوليس نباختيم و حالا آنها پس از اين مدت پيروز شدند. اين اتفاقات در فوتبال پيش مي‌آيد و دنيا به آخر نرسيده است. بهتر است هرچه زودتر اين باخت را فراموش كرده و به فكر بازي‌هاي آينده باشيم.
اميرآبادي در ادامه در مورد انتقاداتي كه از صمد مرفاوي مي‌شود، گفت: وقتي توپ وارد دروازه نمي‌شود، مرفاوي مقصر نيست. ما به همان اندازه كه در زمان قلعه‌نويي زحمت مي‌كشيديم، الان هم تلاش مي‌كنيم و به هيچ‌ عنوان دوست نداريم تمامي اين مسائل به مرفاوي ربط داده شود چراكه در شكست استقلال همه مقصر بوديم.
وي در پايان تصريح كرد: خوشبختانه در داربي مشكل خاصي پيش نيامد و بازي‌ حاشيه‌اي نداشت. البته درگيري‌هاي در زمين ايجاد شد كه اين موضوع طبيعي بو​