Arabs 1 - Persians 0

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
We lost the battle of Allah vs. Ahura
pay close attention to the proofs of Allah. Especialy the google earth part - putting Mecca as the center of the earth. Unlike Ahura which is global - Allah is earthy. that 81+18 was the last blow for me.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Rh_GalBsbMY&feature=player_embedded"]YouTube - MUST WATCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISLAMIC PROOF[/ame]

Dec 5, 2004
3,918
0
خیلی خیلی ممنون برای این ویدئو
من از همین امروز توبه میکنم و دستهایم را به سوی خدای مسلمانان بلند میکنم و از او طلب بخشش میکنم
من به راه راست هدایت شدم، صد هزار مرتبه شکر که من این ویدیو را دیدم

May 9, 2004
15,168
179
من شخصا در این مورد بررسی کرده ام
اکثر این استروپوم ها را کسانی که ضد اسلام هستند درست می کنند و احمق هایی هم رواج می دهند
خود من شخصا با چند نفر از این اشخاص در ارتباط بودم
جریان طولانی است
اگر دوست داشتید چند نمونه را تعریف می کنم
:devil-smi

متشکرم

Aug 26, 2009
469
0
من شخصا در این مورد بررسی کرده ام
اکثر این استروپوم ها را کسانی که ضد اسلام هستند درست می کنند و احمق هایی هم رواج می دهند
خود من شخصا با چند نفر از این اشخاص در ارتباط بودم
جریان طولانی است
اگر دوست داشتید چند نمونه را تعریف می کنم
:devil-smi

متشکرم
ژنرال تعریف کنید ما هم بدونیم.

برای اثبات کردن خدا این چیزها لازم نیست.
مخلوق از خالق میاد. اگه خالقی نبود، مخلوقی هم نبود. ولی مخلوقات وجود دارن. پس خالقی هم هست.

عالم هستی مثل یک ساعت، مردم باید بفهمند كه ساعتسازی هست.

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1

مخلوق از خالق میاد. اگه خالقی نبود، مخلوقی هم نبود. ولی مخلوقات وجود دارن. پس خالقی هم هست.

This is what they call circular reasoning. Things are so easy for you, and yet many are still looking for more answers. Based on the logic above, who created God? Another God? What if we were created by creatures that were created by other creatures, and so on? Is it OK to ask questions or we go to hell if we do?

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
Thinkpad -
The point here is not if there is a god or not - I personally happen to think there is a God (a higher intelligence). The funny thing here is HOW ARABS ARE MARKETING THEIR ALLAH. you get that right? Other religions do that too - you don't have to get so defensive. We are just having fun with the deception.

General joon -
Yes please do enlighten me with your research on how certain bastards have tried to defame Islam. and please be careful

May 9, 2004
15,168
179

ثینک پاد جان
داستان خیلی طولانی و پیچیده است
البته از يك جريان قديمي كه کشیش جوان مسيحي مي خواست مردم را به مسيحيت ترغيب كنى مي ايد
اين شخص امد و يك معجزه دروغین با مجسمه حضرت مریم ساخت خیلی ها هم باور کردن
ولی بعد چند نفر فهمیدن و موضوع لو رفت
بعد از ان حتی انهایی که ایمان داشتند کم کم نه تنها به معجزه شک کردند
بلکه به کل مسیحیت و معجزات در طول تاریخ شک کردند
این باعث شد که این متد و روش را به شکل معکوس استفاده کنند
یعنی شخصی که میخواست مسیحیت را بکوبد می امد و معجزه ای ساختگی را به رخ مردم می کشید بعد
انرا افشا می کرد
بعد مسیحیان این روش را با مسلمانان انجام دادند
الان یک عده هستند که اکثرا مصریان مسیحی هستند اینها چنین ویدئوهایی را می سازند یا مثلا ایملهایی ا پخش میکنند
که در ان از معجزات قرانی
ویا مثلا معجزه ای یا عکسی سخن می گویند
مانند عکس هایی که چندین سال پیش از درختی که سجده کرده و درختانی در المان به شکل لا اله الا الله
واین گونه چیزها پخش میکنند
ولی خود اینها از اصل ان خبر دارند
مثلا می دانند که عکس درختانی که می گویند در المان به شکل لا اله الا الله در امده
بجز یک تابلو نیست
اول می گذارند کم کم بین مسلمانا ن ساده لوح پخش شود و این معجزات سر زبانها بگردد
و در این میان اگر عاقلی گفت این درست نیست یا انتقاد کرد
او را کافر و بی ایمان تلقی می کنند
بعد از مدتی خود کسانی که این معجزات ساختگی را ترویج داده اند می ایند و با اسامی مختلف انرا با دلایل ثابتی که دارند رد می کنند
اینجاست که انهایی که باورشان شده بود ایمانشان متزلزل می شود
و اینقدر این گونه کارها را انجام می دهند تا اینکه طرف مقابل به شکل یک احمق جلوه داده شود
و انهایی که خود این معجزات ساختگی را اول بار به اسم مسلمان رواج داده بودند
و بعد با اسم اصلیشان انرا با منطق و دلیل رد کردند متفکر جلوه داده شوند
بی شباهت به داستان و منطق و مفهوم چوپان دروغگو نیست یعنی اگر چند بار مردم دیدند که چرت و پرت به خوردشان داده اند
حتی اگر یک حقیقت را هم ببینند باور نمی کنند
:1:

May 9, 2004
15,168
179
This is what they call circular reasoning. Things are so easy for you, and yet many are still looking for more answers. Based on the logic above, who created God? Another God? What if we were created by creatures that were created by other creatures, and so on? Is it OK to ask questions or we go to hell if we do?
دوست عزیز
برای اثبات وجود خداوند
اصلا چنین سئوال اشتباه است
جواب اشتباه تر
زیرا در اصل علت و معلولی وجود ندارد!!!ا
این فقط تعریف ما انسانها از بوجود امدن و تعریف اشیا هست
چنانکه تقسیم زمان و مکان تنها معیارهای ما هستند
مثلا شما اگر بطرف یک دیوار بایستید و نابینایی از شما سئوال کند دیوار کجاست
جواب شما می شود : روبروی من
در صورتی که اگر پشت به دویار باشید جواب می شود پشت سرم من
خوب دیوار که تغیر مکان نداده شما هم دروغ نگفته اید
پس چرا جواب عوض شده
چون شما مکان دیوار را با ابزار و موقعیت و مفهوم بدن و حالت خود می سنجید
والا اگر بخواهیم تعریفی صحیح از مکان دیوار داشته باشیم ممکن نیست!!!آ
زیرا مکان مرزی ندارد که با ان بتوان از موقعیت دیوار تعریفی حقیقی و درست بیان کرد
مثلا مکان از تعریف ما ممکن است یک صندلی باشد ممکن است یک اطاق یا یک شهر.... !!ا
در صورتی که تمام وجود مکان است
چنانکه تعریف زمان از نظر ما یعنی قبل و بعد و اینده تنها بخاطر درک ما از زمان است که معنی دارد
والا زمان ثابت هست درست مانند مکان !!!آ
علت و معلول هم همینطور
ما خداوند را یک وجود می پنداریم ووقتی انرا یک وجود می پنداریم یعنی او را جدا از موجودیت چیزهای دیگر می دانیم
اینجاست که این سئوال پیش می اید که این وجود را چه کسی بوجود اورده است
از همین جاست که شک در وجود او در ما پیدا می شود
در صورتی که او کل وجود است و بقیه پرتوای از وجود او هستند درست مانند مکان که گفتم همه هستی مکان است
و صندلی یا خانه یا یک شهر که باز مکان است
اینجا صندلی بیاید و بپرسد من را نجار ساخته خوب پس مکان هم باید سازنده ای داشته باشد
مکان را که ساخته؟!!!آ
چون صندلی نمی تواند بیش از ذات خودش را بفهمد فکر میکند باید همه چیز نجاری داشته باشد
مشکل ما این است که تعریف خداوند را با معیارهای خود می سنجیم
خدا/ مکان /زمان/ یک دو سه چهار
یعنی ترتیبی که در ذهن ما از اول و اخر و علت و معلول خالق و مخلوق است
با این تعریفات بود که خدایی با ریش بر ابرها نشست و انسان مجسمه های او را ساخت
بعد همین سئوالات صندلی وار را پرسید و انگاه
مجسمه ها را شکست

متشکرم

Aug 26, 2009
469
0
Thinkpad -
The point here is not if there is a god or not - I personally happen to think there is a God (a higher intelligence). The funny thing here is HOW ARABS ARE MARKETING THEIR ALLAH. you get that right? Other religions do that too - you don't have to get so defensive. We are just having fun with the deception.

General joon -
Yes please do enlighten me with your research on how certain bastards have tried to defame Islam. and please be careful
bale aziz,
this marketing works for some. Those who are more easily impressed. I find it a little childish let's say? But Arabs also have much higher concepts than this YouTube video. YouTube is not usually place to find philosophy however.

Aug 26, 2009
469
0
First of all, who was talking to you aziz? Learn to talk when spoken to. I specifically responded to general.

But to answer your question:
if another "god created god" than that god would be god. But you will keep asking the same question and will getthe same answer. Problem is there has to be a point of origination. That point is god to me.

Tell me this: if energy and mass cannot be created, how did they come to be? Same concept with god.