Asian Cup Group Stage Iran Vs. Qatar 1/15/15 [Live Report, News and Info]

houmanbahal

Elite Member
Mar 27, 2005
25,421
887
42
Iran Vs. Qatar

Local Time: 20:00
Stadium Australia, Sydney

PST 1:00 AM
EST 4:00 AM

Live Stream: Footballitrain.com or OneWorldSports.com

Last edited:

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
more than 25000 tickets have already been purchased for the match. We are likely to see another strong show by Iranian fans. Perhaps, more than 20000?

Nov 24, 2002
27,860
1,466
more than 25000 tickets have already been purchased for the match. We are likely to see another strong show by Iranian fans. Perhaps, more than 20000?
For sure .

Sydney has way more Iranians compare to Melbourne ,however i expect less people for 3rd game because is in Brisbane.

Feb 4, 2005
25,254
5,472
Two things CQ should tell his players:

1. Quality and accuracy of their passes. Needs a lot of improvement.
2. Controlling their emotions specially when facing the arab teams that is next two games and possibly quarter final if we finish top of the group. These guys do anything to hurt us. Haghighi in particular should be very careful not to repeat what he did in first game.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
دوشنبه 22 دی 1393 - 16:35:40 چاپ

بلیت های بازی پنجشنبه سریعا به فروش می رود/هراس قطری ها از طرفداران ایرانی

ورزش > فوتبال ملی - بازی ایران و قطر پنجشنبه در سیدنی برگزار می شود و از همین حالا تعداد زیادی از بلیت های بازی فروش رفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هر روز گزارشی از بلیت فروشی ها به مسئولان تیم ها ارایه می شود که در این بین، مسئولان برگزاری پیش بینی کرده اند نزدیک به نیمی از بلیت های بازی ایران و قطر که در ورزشگاه 84 هزار نفری سیدنی برگزار می شود، به فروش می رسد. قطر طرفدار چندانی در استرالیا ندارد اما در مقابل ایران بعد از استرالیا پرتماشاگرترین تیم مسابقات است. بدین ترتیب، روز پنجشنبه ایرانیان بیشتری در ورزشگاه شهر سیدنی حاضر خواهند شد. جالب اینجاست که پس از بازی بحرین مشخص شد تعداد زیادی از طرفداران ایرانی به خاطر پیدا نکردن بلیت بیرون ورزشگاه ماندند و نتوانستند به داخل بروند. در سیدنی ایرانی های بیشتری نسبت به ملبورن زندگی می کنند و همین مسئله باعث هراس قطری ها شده است.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
The good thing is Qatar need to open up their game and that give us more space but if for some reason Qatar score first goal then good luck scoring against them . They will defend with 11 players!

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
The good thing is Qatar need to open up their game and that give us more space but if for some reason Qatar score first goal then good luck scoring against them . They will defend with 11 players!
True, but they don't have an impressive goalkeeping or defence. There is also the following news:

[h=1]Qatar lose Bilal Mohammed to injury[/h]

11 January 2015
Canberra: Qatar’s weekend woes continued in the AFC Asian Cup Australia 2015 with news of an injury to experienced defender Bilal Mohammed that rules him out for the rest of the tournament following their 4-1 defeat to the United Arab Emirates in the Group C encounter on Sunday.
The 28-year-old centre back received the injury during the final preparations for the game against regional rivals the UAE and he was not named among the match day squad of 22 by Qatar coach Djamel Belmadi.
Without the player who has been capped more than 100 times for Qatar, and was a member of the 2014 Gulf Cup-winning squad, Belmadi watched his side concede four goals against their regional rivals with Emirati strikers Ahmed Khalil and Ali Mabkhout netting a brace each after Khalfan Ibrahim had given Qatar the lead.
“Bilal Mohammed got an injury in the last training session, he will be out for the whole tournament,” said Belmadi following the defeat at Canberra Stadium.

bache_irooni

Bench Warmer
Oct 14, 2004
566
1
For sure .

Sydney has way more Iranians compare to Melbourne ,however i expect less people for 3rd game because is in Brisbane.
hmm.. Sydney does not have alot more iranian than Melbourne. And Brisbane actually has a lot of iranians as well.. Plus, flights are very cheap (could find $100 round trip from Melbourne to Sydney).. So I actually expect a bigger show up at Sydney and at least equal in Brisbane to what we saw in Melbourne.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
درباره گوشت شیرینی کی روش/ هوادار برو بالا!

درباره-گوشت-شیرینی-کی-روش-هوادار-برو-بالا
کی روش دم در بود. درست مثل یک شوفر صمیمی و خاکی که گفتیم. هر کسی می خواست با او عکس بگیرد، درست مثل تصویری که می بینید کله اش را می آورد جلو و با آنها عکس می گرفت.
،بالای پله اتوبوس تیم ملی ایستاده بود و همینطور به همه نگاه می کرد. با همین نگاه که در تصویر اول می بینید! عین یک شوفر صمیمی !

تازه تدارکات تیم آجیل ها را بین تیم و کادرفنی و سرپرستی در بسته هایی وکیوم شده پخش کرده بود. بادام زمینی و پسته و بادام و کشمش! توی دستش بود. بدون اینکه آجیل را به کسی تعارف کند، یکی دو تا می انداخت بالا و یکی دو تا هوادار هم با آجیل ها می فرستاد توی اتوبوس پیش بازیکنان.

همه کپ کرده بودیم! سرپرست تیم ملی و حراست تیم ملی هم کپ کرده بودند. نمی پرسید و نگاه هم نمی کرد که چه کسی می رود بالا. اول گفت بچه ها بروند و عکس بگیرند و بیایند. بعد گفت آنهایی که جوان هستند. بعد نوبت به زن ها رسید و مردها هم پشت سرشان.

آنهایی که اول رفتند بالا توانستند تا ته اتوبوس بروند و تا توانستند عکس سلفی گرفتند و فیلم هم گرفتند. کی روش لبخند می زد. ۵۰ نفری که برای دیدن تمرین تیم ملی به اطراف سیدنی آمده بودند را داخل اتوبوس فرستاد. همه را فرستاد بالا.

کی روش دم در بود. درست مثل یک شوفر صمیمی و خاکی که گفتیم. هر کسی می خواست با او عکس بگیرد، درست مثل تصویری که می بینید کله اش را می آورد جلو و با آنها عکس می گرفت. به شوخی به او گفتم، می گذاری من هم بروم بالا؟ گفت اگر آی دی کارتت را دربیاوری، شاید گذاشتم بروی! گفتم نه می خواهم بروم بالا با آی دی کارت هم بروم! گفت من که می دانم شما روزنامه نگارها آی دی کارتهایتان را درنمی آورید! به شوخی گفت شما که طرفدار تیم ملی نیستید! گفتم از کجا می دانی که ما طرفدار تیم ملی نیستیم؟ خندید و گفت: برو کنار این هوادار بیاید بالا!

دو نفر دیگر را فرستاد بالا. قیافه حراست و سرپرست دیدنی بود. بازیکنان هاج و واج مانده بودند.البته سرپرست و حراست که وارد کار شدند، توانستند جلوی هوادارها را تا نیمه اتوبوس بگیرند. یعنی اینکه هواداران نتوانند وارد منطقه بازیکنان شوند.

در هر حال کی روش با این کار نشان داد که همه کاره تیم ملی ایران خودش است و بس. او می تواند در همه کارها دخالت کند. حتی خودش به حقیقی و قوچان نژاد گفت بروید به مردم امضا بدهید و پیراهن هایشان را امضا کنید و عکس بگیرید. کی روش زمانی این کار را کرد که ماجراهای سلفی های پر سر و صدای بازیکنان با هواداران تیم ملی در سابتها و شبکه های اجتماعی منتشر می شد و عکسهایش روی وایبر می آمد و در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد.

به بازیکنان می گفت شما برای اینها بازی می کنید. برای شاد کردن اینها! و چشمک می زد، به من، به هوادارها، به استرالیایی ها، به همه! امروز گوشت کی روش حسابی شیرین بود!

Last edited:

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولی اشتیلیکه***، سرمربی تیم ملی کره جنوبی که شاگردانش صبح امروز (سه***شنبه) با کسب پیروزی مقابل کویت جوایز حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت***های آسیا را کسب کردند، اعتراف کرد که تیم******های ملی ژاپن و ایران بیشترین شانس را برای قهرمانی در این رقابت***ها دارند.

اشتیلیکه در گفت***وگو با سایت فیفا اظهار داشت: کره جنوبی در چند وقت اخیر همواره رتبه***ای پایین***تر از ایران و ژاپن داشته است اما ما امیدواریم که در این دوره از رقابت******های جام ملت***های آسیا بر این دو تیم غلبه کنیم تا در رده***بندی جهانی رده***ای بالاتر از آنها به خود اختصاص دهیم.

سرمربی آلمانی تیم ملی کره جنوبی افزود: روی کاغذ ایران و ژاپن مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت***ها هستند اما اگر ما درسی***هایی را که از ناکامی******مان در جام جهانی آموختیم، به کار ببندیم، فکر می***کنم که این بار می***توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

تیم ملی کره جنوبی در حال حاضر با شش امتیاز از دو بازی و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به استرالیا در رده دوم گروه A قرار دارد. بازی بعدی شاگردان اشتیلیکه برابر استرالیای میزبان است.

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
Will Qatar prevent the curse of Gulf Cup champions?

Qatar head coach Djamel Belmadi during a team training session in Canberra yesterday; (right) Qatar Football Association president Sheikh Hamad bin Khalifa bin Ahmed al-Thani in Canberra yesterday. PICTURES: Noushad Thekkayil

AFP/Canberra

Qatar have it all to do in tomorrow’s Asian Cup clash against Iran in Sydney if they are to prevent the curse of the Gulf Cup champions striking once again.
No side has managed to follow up a Gulf Cup title with victory in Asia’s biggest tournament, with Qatar the 12th team to attempt the feat.
A 4-1 loss to United Arab Emirates on Sunday, coupled with the loss of key defender Bilal Mohamed for the remainder of the tournament, leave them odds on to be the fourth consecutive Gulf champions to exit the Asian Cup at the group stage.
Only Kuwait have managed to make some kind of headway after winning the Gulf Cup, reaching the knockout stages of the Asian Cup on three occasions after winning the biennial tournament.
At the 1976 Asian Cup, the Kuwaitis reached the final of the then six-team tournament in Iran but were beaten by the hosts 1-0 in Tehran.
In 1996, they were fourth, and they made the quarter-finals four years later, but like Saudi Arabia, the UAE and Iraq they are still waiting to double up.
Iraq’s golden generation of the 1980s never managed to attempt the double with the ‘Lions of Mesopotamia’ not competing in four Asian Cups from 1980.
Three-times Asian champions Saudi Arabia finished bottom of their group in 2004 after lifting the Gulf Cup the previous year, with the UAE also making a first round exit in 2007 following the regional triumph.
Kuwait made it 10 titles at the Gulf Cup in December 2010 but could only manage three defeats a month later at the Asian Cup in Qatar as they slumped out.
Fatigue perhaps or pressure to deliver?
It is unclear what the reason is, but Qatar were meant to be different at this Asian Cup.
Just one defeat in 2014 and their impressive Gulf Cup triumph in Saudi Arabia last month had them labelled as dark horses in Australia.
Algerian head coach Djamel Belmadi has won praise for his team’s style, with attacking verve provided by Khalfan Ibrahim and Hasan, and the defensive stability brought by Bilal and goalkeeper Qasem Burhan helping them go 11 games unbeaten.
However, they froze on Sunday, with their backline, shorn of Bilal, continually ripped apart and Qasem tossing in numerous errors to help inflate the scoreline.
Next up is Iran, who beat Bahrain 2-0 in their Group C opener. Defeat for Qatar, the 2022 World Cup hosts, would likely result in the Gulf Cup curse claiming another victim.

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
Just for the records, I just read an interview by Mozafarizadeh in which he said all the offside calls against Iran in the game with Bahrain were correctly made by the assistant referee. According to him, there is no written rules which give the forward of the attacking team the advantage over the defender of the opposing team in 50-50 situations.

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
محمد فنايي درباره عملکرد عليرضا فغاني در ديدار تيم***هاي ملي کره جنوبي و کويت اظهار کرد: بايد در نظر بگيريم که رقابت***هاي جام ملت***هاي آسيا در شرايط آرام، منظم و در امنيت کاملي برگزار مي***شود. همچنين کليه امکانات لازم براي يک داور در اين رقابت***ها پيش***بيني شده است. به همين دليل انتظار در اين گونه رقابت***ها از داوران بالاتر است. فکر مي***کنم فغاني در اين ديدار عملکرد خوبي داشت. خوب دويد، آوانتاژ***هاي به موقع داشت و با کمک***هايش هماهنگ بود.
او ادامه داد: در گذشته فغاني معمولا در طول بازي به بازيکنان و دو تيم هيجان مي***داد اما خو***شبختا***نه در حال حاضر تجربه***اش بالاتر رفته و بهتر کار مي***کند. من در اين ديدار تنها در يک صحنه با فغاني مخالف هستم و شايد من اشتباه کنم. در دقيقه*** 70 يا 71 بود که فغاني به يکي از بازيکنان کره اخطار داد و به اعتقاد من آن بازيکن بايد اخراج مي***شد؛ چرا که با تکلي خشن به سينه بازيکن کويتي زد و جاي استوک***هاي آن بازيکن جراحتي را ايجاد کرد.
اين کارشناس داوري ادامه داد: جز اين صحنه که به آن اشاره کردم در ساير مواقع ديگر تذکرات و اخطارهاي فغاني صحيح بود و يکي از نقاط مثبت عملکرد امروز او تذکر به سرمربي کره جنوبي بود که فردي ذاتا معترض است و مي***خواهد بازي را هميشه از داور بگيرد اما داور فغاني به موقع به او تذکر داد و از اين مساله جلوگيري کرد. هر چند که تيم داوري فغاني در اين ديدار کمي خوش شانس بود که در محوطه جريمه دو تيم اتفاق خاصي رخ نداد که بحث انگيز باشد.
فنايي در پايان و در پاسخ به اين سوال که آيا مي***توان براي فغاني شانسي در ادامه رقابت***هاي جام ملت***هاي آسيا قائل شد يا نه، گفت: سوابق فغاني، وضعيت جسماني***اش و تصميماتش در طول بازي قطعا مورد نظر مسئولان بازي***ها قرار خواهد گرفت. به نظر من او جزء سه داور بزرگ تورنمنت است و شانس حضور در مرحله بعدي را هم دارد. با اين حال فغاني و تيمش بايد به جام جهاني نگاه کنند و هدفشان را در آنجا دنبال کنند. متاسفانه اين داور خوب ما گاهي اوقات عصباني مي***شود و اين مساله به او آسيب مي زند. فغاني بايد تلاش کنند تا نظر کارشناسان و ناظر بازي را به سمت خود جلب کند تا در مراحل بعدي هم حضور داشته باشد.
مسعود مرادي درباره عملکرد عليرضا فغاني در ديدار تيم***هاي کره و کويت، اظهار کرد: اين دومين قضاوت فغاني در جام ملت***هاي آسيا بود و من وي را بسيار موفق و خوب در اين دو بازي ارزيابي کردم. فکر مي***کنم فغاني به لحاظ تجربي پخته***تر و به مرز خودباوري رسيده است. او در اين بازي در تمامي صحنه***ها نزديک بود و هيچ اشتباه تاثيرگذاري هم نداشت. به نظر من تيم داوري ما در جام ملت***هاي آسيا مثل تيم ملي فوتبال مان بسيار خوب عمل کرده است.
وي ادامه داد: فغاني در هر دو بازي که قضاوت کرد، تشخيص***هاي خوبي داشت و در اين بازي استفاده به موقع***اش از کارت***هاي زرد به نظرم شانس***اش را براي حضور در مرحله بعدي جام ملت***هاي آسيا بسيار بالا برده است. من مطمئنم عليرضا فغاني گزينه اصلي afc براي ادامه رقابت***هاي جام ملت***هاست و او را در مرحله بعدي هم خواهيم ديد.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Just for the records, I just read an interview by Mozafarizadeh in which he said all the offside calls against Iran in the game with Bahrain were correctly made by the assistant referee. According to him, there is no written rules which give the forward of the attacking team the advantage over the defender of the opposing team in 50-50 situations.
It could go either way , it was very close in two cases but in both cases referee denied it . I guess one of goals could be allowed

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Interesting stats:

For first time in god knows how many years Iran had no player from PP-ESES in line up against Bahrain!