Happening now...

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
Another leftist moron that played a part in ruining the lives of 40 million people and then simply ran off to the heart of Capitalism.
Ran into this fellow a few times, generally didn't care for him. What's exactly his lefty angle?

Keep in mind living in So Cal isn't cheap, they end up wiping a lit of cravaces when it comes to it, if you know what I mean. 😂

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
یک مسلمان ساعتی را که توسط کریستین هاگن اختراع شده را نگاه کرد و دید که وقت نماز نزدیک شده و بلند شد و ژاکتی را که توسط ادی بویر اختراع شده بود پوشید و دوچرخه اختراع شده توسط دایملر و مایباخ را بیرون آورد و با آن سریع به سمت مسجد حرکت کرد.
با رسیدن به مسجد، از آب تمیزِ فیلتر شده‌ای از دستگاه آبسردکن که توسط هالسی تیلور اختراع شده بود، نوشید.
و کفش های کلارکش را در آورد و با آبفشانی که توسط بنجامین موگان اختراع شد و بدون هیچ مشکلی آب گرم تولید می کرد، وضو گرفت.
سپس به سمت دروازه داخلی مسجد رفت و در شیشه ای اختراع شده توسط رابرت هومن را باز کرد.
لامپ اختراع شده ادیسون را روشن کرد،
با کمک برق اختراع شده توسط بنجامین فرانکلین، لامپ روشن شد و مسجد به دلیل نور به گونه‌ای روشن شد که گویی روزِ روشن است.
پنکه هایی که توسط فیلیپ دیال اختراع شده بود در مسجد بودند، اما به دلیل سرما روشن نشدند.
همچنین یک کولر که توسط ویلیس کریر اختراع شده بود در قسمت جلو بود اما بخاری اختراع شده توسط چارلز بیکر را روشن کرد و با میکروفونی که جیمز وست اختراع کرده بود شروع به اذان گفتن کرد.
بلندگوی اختراع شده توسط ادوارد کلوگ و چستر رایس باعث شد تا صدا به گوش همه مسلمانان برسد.
سپس بر روی حصیر ساخت چین دعا کرد و دستان خود را برای دعا بلند کرد و چنین دعا و آرزو کرد:

«خدایا کافران و غیر مسلمین را لعنت بفرما و ما مسلمانان را بر آنان مسلط بفرما»

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
من سال ۸۰ رای ندادم،
و وقتی دیدم خاتمی با رهبری مشکل پیدا کرد خدا را شکر کردم که باعث نشدم رهبری را ناراحت کنم!!
من سال ۸۴ و ۸۸ رای ندادم و وقتی در پایان کار دیدم احمدی نژاد با رهبری دشمن شد؛ خدا را شکر کردم که در ناراحت کردن رهبر شریک نبودم!!
من سال ۹۲ و ۹۶ رای ندادم ووقتی فهمیدم روحانی جاسوس انگلیس بوده!!
و عباسی اون مطالب را در مورد روحانی گفت، خدا راشکر کردم که رای به کسیکه رهبر باهاش مخالف بوده ندادم!!
من سال ۴۰۰ رای ندادم
و الان که وعده های عمل نشده رئیسی باعث ناراحتی رهبر شده خدا را شکر کردم!!
که در ناراحت کردن رهبر شریک نبودم!!
از رای ندادن هام این همه تجربه مفید داشتم؛
وقتی طبق تجربیاتم هر کس در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس رای میاره ناکارامد هست و با عملکرد بدش رهبر عزیزم رو!!!ناراحت و ناراضی میکنه؛ پس به خاطر رهبر عزیزم در انتخابات شرکت نمیکنم.

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
به حق چیزای....

Steve Jobs Once Called Google On A Sunday To Complain About Logo's Appearance On His iPhone –– 'I'm Not Happy With The Icon. The Second O In Google Doesn't Have The Right Yellow Gradient

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
به حق چیزای....

Steve Jobs Once Called Google On A Sunday To Complain About Logo's Appearance On His iPhone –– 'I'm Not Happy With The Icon. The Second O In Google Doesn't Have The Right Yellow Gradient
What is your source for this? Is your source reliable?

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
من سال ۸۰ رای ندادم،
و وقتی دیدم خاتمی با رهبری مشکل پیدا کرد خدا را شکر کردم که باعث نشدم رهبری را ناراحت کنم!!
من سال ۸۴ و ۸۸ رای ندادم و وقتی در پایان کار دیدم احمدی نژاد با رهبری دشمن شد؛ خدا را شکر کردم که در ناراحت کردن رهبر شریک نبودم!!
من سال ۹۲ و ۹۶ رای ندادم ووقتی فهمیدم روحانی جاسوس انگلیس بوده!!
و عباسی اون مطالب را در مورد روحانی گفت، خدا راشکر کردم که رای به کسیکه رهبر باهاش مخالف بوده ندادم!!
من سال ۴۰۰ رای ندادم
و الان که وعده های عمل نشده رئیسی باعث ناراحتی رهبر شده خدا را شکر کردم!!
که در ناراحت کردن رهبر شریک نبودم!!
از رای ندادن هام این همه تجربه مفید داشتم؛
وقتی طبق تجربیاتم هر کس در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس رای میاره ناکارامد هست و با عملکرد بدش رهبر عزیزم رو!!!ناراحت و ناراضی میکنه؛ پس به خاطر رهبر عزیزم در انتخابات شرکت نمیکنم.
Greatest eff you text of decades yet unnoticed around here. Shame shoom shoombool

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,253
5,470
😳😳😳😳😳😳

گویا در یکی از حوزه‌ها، تعداد آراء دو کاندیدا مساوی می‌شود. آراء باطله را هم باز بینی می‌کنند. رأیی نوشته بود: *"همان خر قبلی"* نماینده قبلی مدعی است که این رأی مال اوست ولی رقیبش قبول نمی‌کند. موضوع به شورای نگهبان ارجاع شده.

🤣🤣🤣🤣🤣

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
‏مردم صبح بیدار میشن می‌بینند اشتباهی براشون پیامک کشف حجاب و توقیف خودرو اومده، اینها صبح بیدار میشن می‌بینند یکی اشتباهی زمین هزار میلیاردی به نامشان زده

IMG_9316.jpeg