Happening now...

siavash_8

Elite Member
Mar 26, 2006
3,606
4,769
جنرال ما یک مدت با باجناقاشون رفته بودن شمال عشق و حال ، حالا هم دوباره مثل اینکه با باجناقاش حرفشون شده اومدن اینجا تا یکم فحش بخورن و لذت ببرن
فاقد ناموس بودن یکی از صفات این جنرال هست

0f5b28c4-c4a2-4c2d-ad37-97a9ba53cd32.jpeg

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
اخیرا رفرنسی بود به تحصیلات شاه منجمله دکترای حقوق. مخالفین میگویند مدرسه له روز سوییس گفته که شاگرد خوبی بوده ولی دیپلم را تمام نکرده. از قرار خود شاه در کتابش گفته بوده دیپلم دار بوده.
.

شما چه اطلاعی دارید؟

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
آره برادر عرزشیت اومد ولی هول نشو کاکا اینجا ایران نیست تو کون هم بزارین. در حد لاس زدن نگرش دارین
خفه شو آشغال بی هویت، کون هم گذاشتن تو مرام امثال تو لجن بی شعور هست .
اینقدر احمقی که فکر میکنی هر کس با هر کس سلام و صحبت میکنه حتما در همه چیز و طرز فکر باید شبیه باشند.
همین احمق هایی مثل تو هستند که ادعای آزادی و دموکراسی دارند ولی نمی تونند هیچ عقیده مخالفی رو تحمل کنند .
برای همینه که با آشغالهای مثل تو رسیدیم به این روزگار .
کجاست مدیر این سایت که تو دهن تو کثافت بزنه؟
من با یک عضو قدیمی سلام کردم یعنی هم فکر و عقیده و مرام او هستند ، نه بی شعور ، احترام به طرز فکر دیگران را که یاد بگیری میتونی با دنیا کنار بیای ، ولی وقتی مغز ارزنی مثل تو باشه این میشه.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
آره برادر عرزشیت اومد ولی هول نشو کاکا اینجا ایران نیست تو کون هم بزارین. در حد لاس زدن نگرش دارین
خفه شو آشغال بی هویت، کون هم گذاشتن تو مرام امثال تو لجن بی شعور هست .
اینقدر احمقی که فکر میکنی هر کس با هر کس سلام و صحبت میکنه حتما در همه چیز و طرز فکر باید شبیه باشند.
همین احمق هایی مثل تو هستند که ادعای آزادی و دموکراسی دارند ولی نمی تونند هیچ عقیده مخالفی رو تحمل کنند .
برای همینه که با آشغالهای مثل تو رسیدیم به این روزگار .
کجاست مدیر این سایت که تو دهن تو کثافت بزنه؟
من با یک عضو قدیمی سلام کردم یعنی هم فکر و عقیده و مرام او هستند؟ ، نه بی شعور ، احترام به طرز فکر دیگران را که یاد بگیری میتونی با دنیا کنار بیای ، ولی وقتی مغز ارزنی مثل تو باشه این میشه.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
از شما توقع نداشتم آقا رحیم .
جناب عقاب
لبخند بنده به طنز سياوش بود
همچنان كه وقتى رفيق گرمابه شما و ان ديگر مبلغ رژيم،، آن دگر مروج جمهورى اسلامى كن يا گينز يا كيانًوش يا هر كرفت و زهر مارى اسمش بود هجمه عليه من راه ميانداخت و شما لايك ميزديد بنده حقير مساله اى نداشتم

من با مفعوليت تيمسار مزدور مشكلى ندارم
بلكه خط فرمز بنده رذالت ذاتى و طرفدارى از رژيم ضد بشرى ميباشد
تعارف هم نداريم
زمانه مثل بيست ده سال پيش ويا حتى
پارسال نيست
در اين دنياى مجازى با شرايط امروزه دليلى براى تعارف و حفظ ظاهر نيست
مختارين طرفدار هر عقيده باشيد
من هم مختارم كه تمايز دوست و دشمن مردم را داشته باشم

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
جناب عقاب
لبخند بنده به طنز سياوش بود
همچنان كه وقتى رفيق گرمابه شما و ان ديگر مبلغ رژيم،، آن دگر مروج جمهورى اسلامى كن يا گينز يا كيانًوش يا هر كرفت و زهر مارى اسمش بود هجمه عليه من راه ميانداخت و شما لايك ميزديد بنده حقير مساله اى نداشتم

من با مفعوليت تيمسار مزدور مشكلى ندارم
بلكه خط فرمز بنده رذالت ذاتى و طرفدارى از رژيم ضد بشرى ميباشد
تعارف هم نداريم
زمانه مثل بيست ده سال پيش ويا حتى
پارسال نيست
در اين دنياى مجازى با شرايط امروزه دليلى براى تعارف و حفظ ظاهر نيست
مختارين طرفدار هر عقيده باشيد
من هم مختارم كه تمايز دوست و دشمن مردم را داشته باشم
دوست عزیز، اشتباه برداشت کردید ، من هیچگونه رفیق گرمابه که شما خطاب کردید با تیمسار نیستم، فقط از طریق فوروم فوتبال در اینجا با او مانند بقیه آشنا شدم ، در بحث های سیاسی هم شرکت نمیکنم و نکردم ، . اصلا هم به خاطر ندارم که چیزی علیه شما نوشته شده باشه و من لایک زده باشم ، حالا شاید یک نظری راجع به فوتبال و حواشی آن بوده و من با نظر اون شخص موافق بودم و لایک زدم .
چقدر ما راحت راجب به انسانها قضاوت میکنیم، یک تصویری در ذهنمون درست میکنیم و میگیم همین است دیگه صد در صد !

ما کی می‌خواهیم یاد بگیریم با همه عقاید و نژاد و فرهنگی مدارا کنیم؟
عرض کردم مدارا نه صرفا موافقت ...
اگر کسی به شما توهین کرده و من لایک زدم همینجا از شما معذرت میخوام.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
رجعت من به رفيق گرمابه شما "گينز" وبه قولى سيمپلى كن بود

گذشته از اون فصل، اگر واژه سه حرفى من باعث كدورت خاطر شد و يكشنبه شما را خراب كرد ببخشيد
ما كهً در اين يك ساله هرروزمان يكشنبه سياه بوده

دوستان وسط گرا كمىً هم قبل از موعظه و گلايه از عدم وجود ذهنيت دمكرات در مابقى، كمىً هم به كردار و گفتار خويش دقت پردازند

اين اعجوزه دو سال و اندى در سوراخ موش پنهان بوده.
مثل امام زمانش از چاه مياد بيرون و مستقيم ، و در سالگرد مهسا ، شروع ميكنه به اهانت ب اعضا بدون اينكه بحثى بكنه
جنابعالى هم با توجه به روجيه " دمكرات منش" يك طرفه با اب و تاب خوش امدش ميگى و اظهار اميدوارى به تكان دادن سايت ميكنى
واقعا انتظار چه عكس العملى دارى
اگر واقعا بيطرفى چرا اين هرزه گو را تقبيح نكردى؟

نميدونم چقدر اين ادعا كهً در مسائل سياسى طرف نميگيرم خالصانه و يا غير صادقانه باشه
ولى همين يك مثال كوچك و بى اهميت نشون ميده بيطرفى در شرايط امروز وجود نداره و پنهان نمودن اميال درونى بسيار مشكل

همينكه طبق خواسته شما سايت رو تكون داد و اولين قربانى همون وسط گرا ها بودند

مثل جامعه بزرگتر

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
حجاب؛ بلايی که نگهبانان ساختمان و مردم سر آتش به اختیار آوردند
خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران در گزارشی با اعتراف صریح به تنفر مردم از رژیم سرکوبگر خامنه ای نوشت: در یک مجتمع تجاری در شرق تهران واقع در خیابان مدنی، نگهبانان این ساختمان یک آمر به معروف را در حضور خانواده مورد ضرب و شتم قرار داده و وی را از این محل بیرون کردند.

این آمر به معرف به خبرنگار ما گفت: روز جمعه ۲۷ مرداد به اتفاق همسر و فرزندانم به این مجمتع مراجعه کردیم. هنگام خروج کنار در نگهبانی، ۲ نفر از نگهبانان حضور داشتند. خانمی که به نحو زننده‌ای کشف حجاب کرده نیز در آن مکان حاضر بود. بنده به نگهبانان گفتم شما برای حجاب هم تذکر می‌دهید؟ گفت: بله. بنده خطاب به ایشان گفتم پس به چه علت این خانم با این وضعیت کنار شما حضور دارند. در جواب گفت به شما ربطی ندارد. بحث ادامه پیدا کرد و وضعیت بحرانی شد.

این آمر به معروف ادامه داد: خانم کشف حجاب کرده دست به حرکات زننده‌ای از جمله پرتاب اشیا به سمت بنده کرد. متاسفانه نگهبانان او را فراری دادند.

وی تشریح کرد: این ۲ نگهبان دست من را گرفتند و با رفتار ناشایست به بیرون پاساژ پرتابم کردند. بیرون مجموعه هم تماشاچیانی که جمع شده بودند، از الفاظ رکیک نسبت به من و خانواده‌ام استفاده کردند. آن‌ها چندین بار بنده را در باغچه‌ای که کنار پاساژ بود انداختند. امروز نیز به پزشکی قانونی رجوع کردم

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
آیت الله اصغر ناظم‌زاده‌قمی در مورد ضرب و جرحِ زنان و دختران به بهانه بی حجابی بیانیه‌ای صادر کرد و نوشت: خدایا تو شاهد باش ما از این برخوردهای ظالمانه با هموطنانِ خود ناراضی هستیم و بر عاملانش نفرین و لعن می فرستیم و می‌ترسیم که این ظلم‌ها تار و پود کشور را به باد دهد.

در این بیانیه آمده است: به تازگی گزارش تکان دهنده‌ای از ضرب و جرح دختران و زنان منتشر شده که در آن، وضع دل خراش این زندانیان، تشریح شده است. این خبر را که خواندم در خود فرو رفتم که چرا باید در حق زنان و دختران این مملکت چنین ظلم هایی را روا دارند و از خود پرسیدم: آیا در هیچ کجای دنیا، چنین رفتارهای خشونت باری را انجام می دهند؟ راستی این همان وعده هایی است که قبل از پیروزی انقلاب در خصوص آزادی بیان و برچیدن خودسری ها و رفاه و امنیت و آسایش به مردم داده بودیم؟!

از مسئولان می پرسم: آیا این خبر تکان دهنده صحت دارد؟! در این صورت چرا جلوی این خودسری ها و ظلم ها گرفته نمی شود؟! و اگر دورغ است، چرا با سند و مدرکی که باورپذیر باشد، تکذیب نمی گردد؟ آیا نباید عالمان حوزه های علمیه و امامان مساجد سکوت را بشکنند و به این خشونت‌ها و بی عدالتی ها اعتراض کنند؟ چرا که سکوتشان انقلاب و نظام را به خطر می‌اندازد.

فراموش نکرده ایم درسال ۴۲ امام خمینی در سخنرانیِ انقلابیِ خود فریاد برآورد: "ای علمای اسلام به داد اسلام برسید" اکنون اگر ایشان در قید حیات بود فریاد می زد: "ای علمای اسلام به داد خودتان برسید که حوزه از دست رفت".

بی تردید با سکوتِ بی مورد شما، مردم ایران حتی علاقه مندان به روحانیت خصوصاً جوانان از نظام و روحانیت دور شده اند. امروز روحانیت و حوزه های علمیه از نظر مردمی بی پشتوانه شده و وضعی اتفاق افتاده که اگر دشمنانِ اسلام قصد آن را داشتند، موفق نمی شدند.

شما علما باید بدانید که این گناهِ بزرگ با ما روحانیون است که به فریاد و خواست مردم رسیدگی نکرده ایم.

اما شما نیروهای خودسر و تندرو، چرا از خدا نمی ترسید، مگر این متهمین مسلمان نیستند، گیرم که مجرم باشند و مسلمان هم نباشند، مگر هموطن من و شما نیستند؟ بر فرض هموطنِ ما نباشند به کدام قانون حق دارید با اسیرخود چنین رفتار غیر انسانی کنید؟!

از غضب خدا و خشم مردم بترسید و ازاین کارها دست بردارید و بیش از این دین و روحانیت و نظام را زیر سوال نبرید. متاسفانه در کوچه و بازار ما طلبه ها باید جوابِ این خودسری ها و ظلم های شما را بدهیم.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
نامه فائزه هاشمی از زندان به حسین مرعشی: مردم به درستی از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند

فائزه هاشمی که اکنون در زندان اوین محبوس است، در نامه‌ای به حسین مرعشی، اظهارات اخیر دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره انتخابات آتی در جمهوری اسلامی را «متناقض و از سر استیصال» خواند و نوشت که مردم به درستی از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند.

هاشمی در این نامه که نسخه‌ای از آن روز یکشنبه به دست ایران اینترنشنال رسید، خطاب به مرعشی نوشته است: «اگر جنابعالی به تازگی از سیاسیون قطع امید کرده‌اید و در جلسات جبهه اصلاحات شرکت نمی‌کنید، این مردم به درستی از ۱۳۹۶ از اصلاح‌طلبان عبور کردند و آرای خود را به صندوقی نریختند تا از آن سوءاستفاده و به ناحق اعتبار و آبروی نظام تلقی شود.»

او که خود پیشتر نماینده مجلس شورای اسلامی بوده، افزود: «علاوه بر این، مردمی که شما به آنها امید دارید با چه اطمینانی به سیاستمدارانی رأی دهند که شما با سابقه ۴۰ ساله سیاسی از آنها بریده‌اید؟»

هاشمی نوشت: «موضوعاتی مثل قدرت مطلق [رهبری]، تسلط کامل سپاه در همه حوزه‌ها، سیاست خارجی تهاجمی، وضعیت اسفبار اقتصادی، بی قانونی، دروغ و ریا و عوامفریبی، بی توجهی به منافع ملی و مطالبات عمومی و حقوق مردم، نبودن نگاه ملی، سیطره نگاه امنیتی بر تمامی امور، فقدان عقل و تدبیر در اداره کشور، فساد و تباهی گسترده و سیستمی، سرکوب شدید هرگونه نقد و اعتراض و محکومیت‌های ناعادلانه قضایی، ناامیدی و نفرت عمومی از [وضعیت] و …. که امروزه در اوج خود در طول سال‌های پس از انقلاب قرار دارد قابل مقایسه با دوران و زمانه انتخابات مجلس پنجم نیست.»

او از دست رفتن موقعیت‌های رسمی و محو اصلاح‌طلبان در نظام سیاسی کشور را عمدتا به دلیل «پشت کردن آنها به مطالبات عمومی و وعده‌های خود، قرار گرفتن نسبی در کنار حکومت، اعلام نظر شبهه دار و دو پهلو نسبت به اعتراضات عمومی از ۱۳۹۶ تا کنون» دانست.

فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی ادامه داد: «محو اصلاح‌طلبان از سیستم حکومتی زمانی اتفاق افتاد که برای حفظ جایگاه خود در حکومت به آرای مردم بی‌اعتنا شدند، از مردم عقب افتادند و تلاشی برای پر کردن این فاصله، غیر از زمان‌های انتخابات، نکردند. محو اصلاح طلبان زمانی شروع شد که در زمان قدرت، خودی و غیر خودی و انحصار داشتند، غیر شایسته‌ها را بر مسند نشاندند و بارها و بارها فرصت‌ها را هدر دادند.»

او تاکید کرد: «راه‌حل مردم انجام نافرمانی‌های مدنی، بی‌اعتنایی به [مسئولان] در انجام خواسته‌های خود، افزایش فشار و به تنگ آوردن آنهاست. در دورانی که هر روز قانونی می‌نویسند تا بی‌عدالتی و فساد را قانونی کنند، چه چشم‌اندازی برای رقابتی بودن انتخابات، سلامت انتخابات، آزادی عمل منتخبین در تحقق وعده‌ها و مهمتر از همه وجود اراده‌ای در منتخبین برای انجام شعارها وجود دارد؟»

در حالی که در آخرین انتخابات مجلس شورای اسلامی کمتر از نیمی از واجدان شرایط رای‌دهی در انتخابات شرکت کردند، فائزه هاشمی در پایان نامه خود نوشت: «سلاح ما امتناع ماست و آزموده را آزمودن خطاست.»