Interesting interview by Mehr about Iran-Bahrain

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
Here is what someone involved in football in Iran has to say to Mehr News:

لکرد تیم ملی مقابل بحرین از نگاه اهالی فوتبال ؛ بهرام عاطف : مشکل ما در خط حمله است / برانکو باید از بازیکن دیگری به جای دایی استفاده می کرد به جز بیست دقیقه ابتدای بازی که توپ و میدان در اختیار ما بود چیز دیگری از تیم ملی ندیدم و در نیمه دوم نیز کاملا تحت تاثیر بازی حریف قرار داشتیم. بهرام عاطف مربی باسابقه فوتبال کشورمان در گفت و گو با خبرنگار" مهر" ضمن بیان مطلب فوق افزود : به عقیده من نخستین مشکل تیم ملی در خط حمله است جایی که وحید هاشمیان باید در نوک پیکان آن انجام وظیفه نماید. در اینجا صراحتا اعلام می کنم که به جای دایی در این مسابقه باید از بازیکن دیگری بهره می گرفتیم تا به نتیجه دلخواه دست پیدا می کردیم. دایی به عنوان سانتر فوروارد باید بتواند به سمت دروازه حریف چرخش داشته و حرکت نماید نه اینکه با بازی رو به عقب و ساکن تنها به ارسال پاس به عقب اکتفا نماید.
وی ادامه داد : در چند دقیقه ابتدای بازی که بازیکنان ما با حرکات پرسی و تحت فشار بازیکنان حریف را به ارسال توپهای بلند مجبور کردند در بقیه اوقات این مساله اتفاق نیفتاد تا جایی که در نیمه دوم با خوش شانسی از شکست گریخته و به تساوی راضی باشیم.

عاطف خاطرنشان کرد : باتوجه به هافبکهای بازیساز و باکلاسی که داریم نیاز است تا در خط حمله تغییرات مناسب ایجاد تا مهاجمان بتوانند از پاسهای عمقی و نیز بلند آنها نهایت بهره را ببرند.
سرمربی سابق ذوب آهن اصفهان درخصوص بازی فریدون زندی نیز تاکید کرد : من اعقتاد دارم نبایدزیادازاین بازیکن انتظار داشت که با فوتبال ما به این زودی هماهنگ شود. او با خلق و خوی فوتبال آلمان پرورش یافته ودر زمین به دنبال فضا سازی و حرکت از سوی بازیکنان خودی است که با این نوع بازی ساکن از سوی بازیکنان ما نمی توان انتظار زیادی از او داشت.
وی در مورد بهترین بازیکن این مسابقه نیز اظهارداشت : در نزد بازیکنان ما جواد نکونام بازی بدون نقصی را به نمایش گذاشت و در خط دفاعی نیز رحمان رضایی و یحیی گل محمدی موفق ظاهر شدند. بقیه بازیکنان ما نیز بازی معمولی از خود ارایه کردند.