Iran launches advanced Jamaran destroyer

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
IR holds the record in winning wars waged on youtube. BTW, what happened to "asymmetrical" warfare? I guess they decided inflatable rafts are better left for fishing.

R_E_Z_A

IPL Player
Jan 16, 2004
2,916
0
IR holds the record in winning wars waged on youtube. BTW, what happened to "asymmetrical" warfare? I guess they decided inflatable rafts are better left for fishing.
Iran has potential enemies other than USA you know? So we need a fully functional army (Navy, Airforce, Ground force) to face possible attacks from a possible regional threat as well as having the ability and the equipment of facing a superarmy like US army in an asymmetric war. Any individual with basic military knowledge knows that Iranian army can not stand againt US army. Our army can inflic some damage to US, but the bigger damage and the eventual defeat comes from the type of war which Iran decides to conduct.

By the way dont you want some Iranian brave soldiers to stay awake and guard the PERSIAN gulf waters while the likes of me and you are sleep at home?

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
Iran wouldn't have any enemies if the regime didn't actively create them.

Israel is not our enemy, we are theirs. Ironically the only countries that claim our land and are potential enemies are Arabs, with which the regime is quite brotherly!!!

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field

Israel is not our enemy, we are theirs. Ironically the only countries that claim our land and are potential enemies are Arabs, with which the regime is quite brotherly!!!
Quite right Behrooz jan but let's not forget those Russians ,they are not far behind the arabs as our enemies .

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
جناب چیف
لطفا این پنجره را باز کن من یه حرفی دارم
این ها وقتی ایران در علوم پزشکی پیشرفت می کند می گویند چه فایده دارد وقتی مردم فقیر و بدبخت هستند و نان شب ندارند
وقتی در کشاورزی گامهای بلندی بر می دارد که مردم نان شب داشته باشند
می گویند با بی تدبیری جنگ می شود و امریکا ایران را به عصر حجر تبدیل می کند
وقتی سلاح ساخته می شود تا امریکا ایران را به عصر حجر افغانستان و عراق تبدیل نکند
می گویند صنعت برق در بحران است و اینها موشک می سازند
وقتی ایران سعی می کند انرژی هسته ای تولید کند تا مشکل برق حل شود
می گویند مردم فقیر هستند و امریکا ایران را به عصر حجر سلاح برای چه موسوی تقلب سنگسار
عرب صدام فوتوشوپ بوده
گوگل میدان ازادی
شنیدم الحمدالله مرسی

بله جانم
New Destroyer is a great achievement but don't mix the issues ...

every patriot Iranian would be happy to see this .
nothing to do with Azadi square and your justifications , in other words hammoon ke akhare postet neveshti ...

May 9, 2004
15,168
179

جناب بهروز
هر کشوری دشمن دارد و به همین خاطر است که قبل از هزاران سال ارتش بوجود امد در زمان پهلوی ها دشمن ما عراق بود که مجبور شدیم با او پیمان صلح الجزائر را ببندیم
قبل از ان انگلیس بود که
مجبور شدیم بحرین را دو دستی تقدیمش کنیم
زمان قاجار صدها هزار کیلومتر از خاک کشورمان را دو دستی تقدیم روس کردیم
یعنی روس دشمن ما بود (همچنین انگلیس)ا
قبل از ان ترکان عثمانی بودند و اوزبکها و قبل از ان مغولها وووووو
نمی شود که اسلحه را کنار بگذاریم و ساده لوحانه بگوییم همه با هم برادریم
مگر دولت بازرگان نبود که گفت ما دشمنی نداریم و اسلحه نمی خواهیم بعد از چند ماه صدام به ما حمله کرد
الان هم اگر اسلحه را کنار بگذاریم همین امارات فسقلی جزایر ما را تصاحب خواهد کرد
خلاصه دوست عزیز اسرائیل نباشد یکی دیگر

بله جانم

May 9, 2004
15,168
179
New Destroyer is a great achievement but don't mix the issues ...

every patriot Iranian would be happy to see this .
nothing to do with Azadi square and your justifications , in other words hammoon ke akhare postet neveshti ...
خیر جناب
من موضوعات را با هم قاطی نکرده ام
من می بینم هر وقت رضا یا شسخص دیگری می اید و اینجا در مورد پیشرفت های علمی و صنعتی
چه پزشکی چه نظامی ترید می زند
شماها می ایید و انرا تحقیر و مسخره می کنید
کمتر دیده ام یکی از شما بیاید و بگوید افرین بر دانشمندان ما
یا از خود کم بینی می گویید کره شمالی و روسیه درست کرده ما خریدیم
یا می گویید زیر دریایی فسقلی است
یا پیشرفت های علمی ایران را با امریکا مقایسه می کنید و انرا تحقیر می کنید
و صنایع اتومبیل ایران را با ایطالیا و المان مقایسه می کنید
اگر کسی به کشورش افتخار کند این کارها را نمی کند
بر عکس خوشحال می شود و ارزوی پیشرفت های بیشتری خواهد کرد
ولی من می دانم شما مسئله را از بعد سیاسی می نگرید و به همین جهت به ان حمله می کنید

بله جانم

Nov 14, 2005
2,098
0
39
in the dream of every basiji
azizam chera nadare keh!!!

timsar fek namikardam shomaham tarafe in pofyoozaro bagiri ke doshmane melatan.shoma fek mikoni in hame teknoloji ke vase khodeshoon daran misazan akhe be che darde melat mikhore akhe be joz badbakhti.in hame mooshekhaike daran misazan bokhore too oon mahtate rahbare dayoostar az khodeshoon.

bale janam:(

May 9, 2004
15,168
179
^İNDİANA JONES^;767971 said:
azizam chera nadare keh!!!

timsar fek namikardam shomaham tarafe in pofyoozaro bagiri ke doshmane melatan.shoma fek mikoni in hame teknoloji ke vase khodeshoon daran misazan akhe be che darde melat mikhore akhe be joz badbakhti.in hame mooshekhaike daran misazan bokhore too oon mahtate rahbare dayoostar az khodeshoon.

bale janam:(
جناب اندیانا جونز
یعنی باید من ضد پیشرفت دانشمندان ایرانی باشم ؟
من ضد رژیم هستم نه ضد ایرانی
من ضد رژیم هستم ولی هیچوقت ارزو نمی کنم امریکا و اسرائیل بمب بر سر مردمم بریزند
من ضد رژِیم پوفیوز هستم ولی وقتی پیشرفت های دانشمندان ایرانی را می بینم به خود می بالم
من ضد رژیم خونخوار و خامنه ای و احمدی هستم
ولی از ارتشی قدرتمند در کشورم دفاع میکنم
چون می دانم اگر ارتش قدرت نداشته باشد امریکا به ایران حمله می کند وهمان کاری را که در عراق کرد سر ملت ایران در می اورد
من ضد رژیم هستم
ولی دست در دست تجزیه طلبان کرد و کوموله بلوچ وعرب خوزستان و مجاهدین و عبدالمالک ریگی نمی نهم
و انها را مبارزو شهید خطاب نمی کنم
من ضد رژیم هستم
ولی با اکثریت اپوزسیون هم مخالف هستم و بسیاری از انها را صد پله بد تر از رژیم کنونی می دانم

متشکرم

reza+

Ball Boy
Feb 19, 2004
354
0
its great that iran is advancing in a lot of areas, particularly the military field mainly because the gov has invested a great deal in this area

whilst i'm personally always very happy to see the advancement of iran in any field, i only wish the iri gov invested/cared (equally) in other areas such as social/cultural and political matters and made advanced there too .... or is this very expensive and complex to implement?!!

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field
خیر جناب
من موضوعات را با هم قاطی نکرده ام
من می بینم هر وقت رضا یا شسخص دیگری می اید و اینجا در مورد پیشرفت های علمی و صنعتی
چه پزشکی چه نظامی ترید می زند
شماها می ایید و انرا تحقیر و مسخره می کنید
کمتر دیده ام یکی از شما بیاید و بگوید افرین بر دانشمندان ما
یا از خود کم بینی می گویید کره شمالی و روسیه درست کرده ما خریدیم
یا می گویید زیر دریایی فسقلی است
یا پیشرفت های علمی ایران را با امریکا مقایسه می کنید و انرا تحقیر می کنید
و صنایع اتومبیل ایران را با ایطالیا و المان مقایسه می کنید
اگر کسی به کشورش افتخار کند این کارها را نمی کند
بر عکس خوشحال می شود و ارزوی پیشرفت های بیشتری خواهد کرد
ولی من می دانم شما مسئله را از بعد سیاسی می نگرید و به همین جهت به ان حمله می کنید

بله جانم
Read my post again and if you have a problem understanding it let me know I right it in finglish for you but don't accuse people and generalise as " shomaha " have read my posts about the Iranian air force ?

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
جناب اندیانا جونز
من ضد رژِیم پوفیوز هستم ولی وقتی پیشرفت های دانشمندان ایرانی را می بینم به خود می بالم
چون می دانم اگر ارتش قدرت نداشته باشد امریکا به ایران حمله می کند وهمان کاری را که در عراق کرد سر ملت ایران در می اورد
من ضد رژیم هستم
ولی دست در دست تجزیه طلبان کرد و کوموله بلوچ وعرب خوزستان و مجاهدین و عبدالمالک ریگی نمی نهم
من ضد رژیم هستم
ولی با اکثریت اپوزسیون هم مخالف هستم و بسیاری از انها را صد پله بد تر از رژیم کنونی می دانم

متشکرم
baleh jaanam.

zendeh baad hezb e mehr.

May 9, 2004
15,168
179
Read my post again and if you have a problem understanding it let me know I right it in finglish for you but don't accuse people and generalise as " shomaha " have read my posts about the Iranian air force ?
من منظورم شخص شما نبود
منظورم دوستان شما در این سایت هستند
وقتی می گویم شماها به این دلیل است والا من مشکل شخصی با کسی ندارم

متشکرم

Nov 14, 2005
2,098
0
39
in the dream of every basiji
جناب اندیانا جونز
من ضد رژیم هستم
من ضد رژیم هستم

متشکرم
aziz kodoom artesh akhe??ye mosht adamike poshte sar ham radif shodano montazare farmane rahbareshoon keh mardome khodeshoono sarkoob konan??ya daneshmandi ke roohe khodesho be sheytan foorookhte!!kodoom yekish??timsar begid ta mam agalan eftekhar konim bahashoon be onvane ye irani.

zemnan in rejim baes mishekeh hame donbale tajzie talabi begardan.

MARG BAR İN REJİM BARG BAR KHAMANEY SASH BEH ROOHE KHOMEİNİ.

moteshakaram...

Feb 17, 2009
2,845
0
^İNDİANA JONES^;768166 said:
aziz kodoom artesh akhe??ye mosht adamike poshte sar ham radif shodano montazare farmane rahbareshoon keh mardome khodeshoono sarkoob konan??ya daneshmandi ke roohe khodesho be sheytan foorookhte!!kodoom yekish??timsar begid ta mam agalan eftekhar konim bahashoon be onvane ye irani.

zemnan in rejim baes mishekeh hame donbale tajzie talabi begardan.

MARG BAR İN REJİM BARG BAR KHAMANEY SASH BEH ROOHE KHOMEİNİ.

moteshakaram...
dadash, wht ur talking about is the sepah pasdaran, note that all officers and commanders (except highest commanders) are patriots and are in the army to defend their nation.

oon goosh be farman applies to the pasdaran not the army,takavaran etc