Iranian Air passenger plane crashes near Tehran

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,508
3,342
هنوز حالت استفراغ بهت دست میده ؟
مبارکه ان شاالله
che ghadr bimazei ...
Goftam digeh bia inja mesl mard begoo ke kos kholi va heab mehr ham kosishe boodeh mesl hame chizyeh digat ...
Mard bash bozdel

Quote Originally Posted by Zed e' Engelab
خوب حاجی چی شد مگه نگفتی ما رو وصل میکنی ؟ پس چی شد ؟ تازه قرار بود که بگی پولش خوبه یا نه و چقدر؟ راستی دوحه میای یا نه، من هفت دیگه برای ۱۰ روز اونجام، حریفی بیا.

..................................................................................................
General Parsaian said:
Zed e' Engelab said:
حاجی بابا دست خودم که نیست از طرف کارم باید برم دوحه، جان مولوی یه سعی بکن که بیای. من خیلی حریفم ؟ راستی حاجی، کای میری اروپا ؟ کجا میری ؟ بگو میام سراغت، !!
اها اگر برای کار میری یه حرفی دیگس ولی فکر نکنم از دوحه خوشت بیاد
توی دبی از همه نوع کس هست اگر بری هتل حیات از بعد از نفق شندقه که رد میشی یه هتل خیلی بزرگ هست به اسم هتل حیات
اونجا بعد از ساعت نو شب تو دیسکو صد درهم میدی و میری تو تا دلت بخواد کس ریخته البته کلاس بالا ولی خوب جنده اند فایده نداره
من همونجا یه کس مغربی هفده ساله گیر اوردم ولی باهاش نخوابیدم چون از جنده جماعت خوشم نمیاد
من شاید ماه شش برم اروپا اول میرم لهستان بعدش میرم سوئد از انجا میرم فنلاند برای نمایشگا ماشین های قدیمی
امیدوارم بتونیم همدیگر رو ببینیم ولی من میدونم تو از سلیقه من خوشت نمیاد
اخه من تو خط دخترهای پانزده شانزده هفده هیچده ساله هستم توی اروپای غربی بجز هلند و سوئد خیلی سخته از این سن کس گیر بیاری ولی تو اروپای شرقی مخصوصا چک و سلواکی گیر میاد
من یه دوست دختر سوئدی داشتم شانزده سالش بود با هم با کشی وایکینگ رفتیم لهستان و خیلی حال بود کسی نگفت کجا میری کجا میای
ولی تو بقیه کشورهای اروپای غربی سخته این کار رو بکنی
تو از چه نوع دخرتهایی خوشت میاد ؟ یعنی چه شکلی و چه سنی و سالی ؟

..............................................................................................]
Zed e' Engelab said:
حاجی چرا مثل پیر زن ۸۰ ساله هی عشوه میای، چی شد منو وصل میکنی یا نه؟ جریان چی شد؟ پولش خوبه؟ من کم کم داره باورم میش که تو داری طبق معمول کس میگی و خودت هم وصل نیستی این جریانی که گفتی پول میدن و ساپورت میکنن همش کشک بود و کس شعر

.......................................................................................
General Parsaian said:
حلال زاده ای با خودم فکر میکردم این ضد انقلاب کجا رفت پیداش نیست
تا امدم سایت را باز کردم بخدا مسجت رو دیدم
کجایی بی وفا رفتی قطر و برگشتی من چند بار تو فوروم احوالت رو پرسیدم کسی جواب نداد گفتم این ضی ضی ازما دلخور شد و رفت
ولی یه کم باید صبر کنی دارم برات روش کار میکنم تا وصلت کنم به همین سادگی ها هم نیست ولی هرچه زودتر باید یه دیدار داشته باشیم که تمام چون و چرا ش رو بهت توضیح بدم. چرا پولش خیلی خوبه ولی باید یه سری از کارها رو سر وقت انجام بدی و همیشه هم آماده باشی. زیاد سخت نیست ولی به پولش می ارزه. حالا کی میای دوبی ؟ من اگر بیای حتما میام که قول و قرار هارو بذاریم البته بعد شاید دو سه نفر دیگه هم بهات ملاقات داشته باشن

متشکرم

what is he talking about ? money for what ?
نه بابا این از اول هم مزدور رژیم بوده. اون جریان ها هم همش برای ردّ گم کردن و یه سری کس مشنگ دور خودش جم کنه بوده. خلاصه تو همین پی ام ها، خودشم نفهمید از کجا خورد !!!! و حواسش پرت شد کّل این جریانات تو پی ام به من گفته، و حتا گفت که پول میگیره وهی به من میگفت بیا وصلت کنم "پول خوبی میدن"

May 9, 2004
15,168
179
..................................................................................................
خوب جناب
این چی چیه که پست کردی ؟
من همه میدونن که از دخترای سن پایین خوشم میاد ترید هم زدم
یعنی اومدی چیز تازه ای بنویسی ؟
بهت هم گفتم بیا فنلاند نیومدی
گفتی میرم قطر
اگر میومدی خرجت هم خودم میدادم و حال میکردی می بردمت با اشخاصی اشنات می کردم که تو عمرت خواب چنین پارتی ها و این جور چیزها ندیده باشی
حالا اومدی این را اینجا پست کردی که چی ؟

May 9, 2004
15,168
179
............لال زاده ای با خودم فکر میکردم این ضد انقلاب کجا رفت پیداش نیست
تا امدم سایت را باز کردم بخدا مسجت رو دیدم
کجایی بی وفا رفتی قطر و برگشتی من چند بار تو فوروم احوالت رو پرسیدم کسی جواب نداد گفتم این ضی ضی ازما دلخور شد و رفت
ولی یه کم باید صبر کنی دارم برات روش کار میکنم تا وصلت کنم به همین سادگی ها هم نیست ولی هرچه زودتر باید یه دیدار داشته باشیم که تمام چون و چرا ش رو بهت توضیح بدم. چرا پولش خیلی خوبه ولی باید یه سری از کارها رو سر وقت انجام بدی و همیشه هم آماده باشی. زیاد سخت نیست ولی به پولش می ارزه. حالا کی میای دوبی ؟ من اگر بیای حتما میام که قول و قرار هارو بذاریم البته بعد شاید دو سه نفر دیگه هم بهات ملاقات داشته باشن
...........................................................................خوب جناب
مگر من بهت گفتم بلانسبت برای من کس کشی کن یا خدایی نکرده مواد بفروش
گفتم تو عتیقه جات کار میکنم اگر دوست داشتی می تونم کمکت کنم
یه نونی در بیاری که گردن بار این و اون نباشی
حالا اومدی پست کردی که چی ؟

May 9, 2004
15,168
179
ژنرال یه سوال. آیا فعالیت های شما هم جزو حوزه ی ارتش سایبری محسوب میشه یا شما به یه ارگان دیگه تعلق داری؟ ممنون
نه جانم
من دیدم این یارو کسش خله گذاشتمش سر کار
ارتش سایبری کجا بوده بابا
این کس مشنگ هی میرفت تریدهای مال حزب مهر را می اورد بیرون من قاه قاه می خندیدم
و چون میخواستم بره بقیه این تریدها را بیار ه بالا براش پی ام می زدم می گفتم
اقا این کار را نکن ترا خدا جان بچه ات این کار را نکن
وضع من در خطر است
:4:
خوب می فهمیدم این هم کسش خله و عمدا میره تریدهای دیگر رو میاره بالا
بعد می امد و میگفت تو مزدور هستی به همه میگویم و میروم بقیه تریدها را میارم بالا
من هم با التماس میگفتم ترا خدا من زن و بچه دارم تریدها را نیار بالا
این بابا کس مشنگ هم می رفت تریدها را میاورد بالا و من هم کلی می خندیدم به ریشش
جریان فقط این بود
سرکارش گذاشته بودم
دیگه چکار کنیم باید یک کس خلی مثل این پیدا کنیم و تفریح کنیم
والا ارتش سایبری بودم میدادم دو سه لیتر بشاشند روی کمپیوتر این کس خل تا دیگه این همه زر نزنه
:devil-smi

Oct 16, 2002
39,533
1,513
DarvAze DoolAb
www.iransportspress.com
من تابحال شما رو انقدر عصبانی ندیده بودم تیمسار. گویا موردی هست که اینطور شما رو به ناسزاگویی وادار کرده. به من حق بدین که شک کنم آیا حدس من در مورد تعلق شما به ارتش سایبری و یا نهادهای مشابه درست بوده یا نه. شما هنوز یک توضیح درست حسابی (در حد داستان ریدن پیرمرد ابنه ای روی شومبول مبارک) در مورد فعالیت چندین ساله تان در تبلیغ حزب مهر و آرمانهای آن بدهکارید. آیا وقت شفافگویی نرسیده؟

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,126
2,605
Strawberry field
I am not a politician or have any interest in politics but I have to say fuck those hypocrites who put an embargo on Iran civil aviation and caused deaths and injury on ordinary people .

There is no justification of any sort for this inhumane ban on civil aviation ...

May 9, 2004
15,168
179
من تابحال شما رو انقدر عصبانی ندیده بودم تیمسار. گویا موردی هست که اینطور شما رو به ناسزاگویی وادار کرده. به من حق بدین که شک کنم آیا حدس من در مورد تعلق شما به ارتش سایبری و یا نهادهای مشابه درست بوده یا نه. شما هنوز یک توضیح درست حسابی (در حد داستان ریدن پیرمرد ابنه ای روی شومبول مبارک) در مورد فعالیت چندین ساله تان در تبلیغ حزب مهر و آرمانهای آن بدهکارید. آیا وقت شفافگویی نرسیده؟
نه جانم
من کجا عصبانیم ؟
کدام پست من نشانه عصبانی بودن من است
من میگم این بابا کس و شعر می نوشت من هم سر کارش گذاشته بودم
داستان اون پیره مرده هم یک داستان خیالی بود
یادم رو به ان داستان انداختی شاید بقیه انرا پست کنم
حالا اون یکی رفیقمون که همش دوست داشت ان قسمت ریدن پیره مرده را پست کنم میاد وسط و میگه بنویس
راستی کجاست اون رامین منگل ؟

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,126
2,605
Strawberry field
Oghab jan, trust me when I say, but even without the sanctions this kind of tragedy would still happen. The problem is not the sanctions mismanagement of resources and priorities.
that is another story mate , just consider that when a plane crashes due to old age or shortage of quality spare parts it is exactly because of sanctions , I actually think Iranian technicians and maintenance engineers have done a miraculous job keeping their vintage planes in the air with what they have available to them .

Please be fair and don't let your quarrel with the regime tarnish your judgement .

Sanctions targeting civil aviation is inhumane ,unjust and against human rights and they are enforced by those hypocrites who advocate human rights and justice , they are targeting ordinary people like you and me and our families .

Hassan1980

Bench Warmer
Feb 17, 2008
1,835
0
Oghab jan, trust me when I say, but even without the sanctions this kind of tragedy would still happen. The problem is not the sanctions mismanagement of resources and priorities.
lol. you are such a idiot. Planes are crashing because lack of spare parts and maintenance. Crashes wont occur if Iran has acces to the free market and buys brand new Boeings and Airbuses.

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
that is another story mate , just consider that when a plane crashes due to old age or shortage of quality spare parts it is exactly because of sanctions , I actually think Iranian technicians and maintenance engineers have done a miraculous job keeping their vintage planes in the air with what they have available to them .

Please be fair and don't let your quarrel with the regime tarnish your judgement .

Sanctions targeting civil aviation is inhumane ,unjust and against human rights and they are enforced by those hypocrites who advocate human rights and justice , they are targeting ordinary people like you and me and our families .
Well, from what I can tell the regime has no problem circumventing the sanctions when its for something that is essential to their existence. They can get hold of all sorts of technology for espionage and limiting the population activity and for buying weapons and military parts etc, all of which are also under sanctions. Don't be fooled by them playing the innocent card. If they really wanted to they can find a way around sanctions and buy all sorts.