Is General Parsaian in Syria defending the shrines?

Status
Not open for further replies.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
حالا چرا به دست و پا افتادی و ناراحت شودی.خوب از این به بعد کاری نکن تا اینطور پوزت را به زمین بزنم که با اسم مستعار و داستمال انداختن به مدیر این سایت با اسم جعلی تهل و داستان مسخرهٔ ا س میلان به سایت بیایی این دیگه برای همهٔ بچه***های این سایت دیگه شده جوک،همه به ریشت میخندند،می***گویند این آقای تهل با داستان قلابی تهل.برای همین میگم چند بار خودم پوزت را اینجا به خاک مالیدم.
خبه خبه آخوند. انقدر دست به دامن این و اون و تهول مهول نشو.تهل هم اتفاقا بچه بسیار خوب و با معرفتی بود, تنها ایرادش هم همون عشق به فوتبال ایتالیا بود. کاش به جای ملا های بیسوادی مثل تو, بیشتر امثال تهول اینجا چیز مینوشتن. من اینجا نه فقط خشتک تو بیسواد وقیح رو چند بار رو سرت کشیدم, بلکه مال همون رفیقات که بهشون میگی مدیر و مسعول رو همینطور و اگه لازم باشه دوباره هم میکشم. حتی اون یه باری هم که با یه اسم دیگه اومدم اولین جمله ای که گفتم این بود: "چینسکی هستم". آخه اشغال تو اصلا در حد حدود من نیستی. از هیچ نظر. تو شخصیت نداری که. تو که تو وجودت راستی و درستی نیست. اون کسایی هم که با خودت تو یه خط میدونی, ۴تا جونور بیسواد مثل خودتن. بیا اسماشون رو بیار, کس و شر ها و کثافت کاری های تک تکشون رو نشون میدم. اونا هم نه مردونگی دارن, نه معرفت, نه دانش, نه شرم, نه حیا. همتون رو هم تخم چپ من هم حساب نمیشید.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
حالا چرا به دست و پا افتادی و ناراحت شودی.خوب از این به بعد کاری نکن تا اینطور پوزت را به زمین بزنم که با اسم مستعار و داستمال انداختن به مدیر این سایت با اسم جعلی تهل و داستان مسخرهٔ ا س میلان به سایت بیایی این دیگه برای همهٔ بچه***های این سایت دیگه شده جوک،همه به ریشت میخندند،می***گویند این آقای تهل با داستان قلابی تهل.برای همین میگم چند بار خودم پوزت را اینجا به خاک مالیدم.
LOL

This feisty Lynx reminds of ISP'S divooneh saadismi.
Having said that I reckon this lynx sharafesh bishtare.

[video=youtube;pPJ5NGS669M]https://www.youtube.com/watch?v=pPJ5NGS669M[/video]

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بیا. یکی از همون آت و اشغال هایی که شبیه خودتن اومد. میخوای اسمای بقیشون رو هم بیارم ببینید چه گروه کثافتی هستید شما ها؟ ۳ تاتون رو تا اینجای کار داریم, خودت, ۴پا و این کون سفید. خداییش اگه من چنین اشغال هایی در و ورم جمع میشدن, خودم واسه حفظ آبرو چخه میکردم ولی شما ها رو چه به آبرو آخه؟ یه مشت کون نشور ملا صفت . بیا بیسواد, به این کون نشور هم بگو والا مقام.:)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من مثل تو عمله نیستم کون سفید, یه شرکت رو اداره میکنم, دیگه بعد یه عمر کار هروقت دلم بخواد از هرجا که دلم بخواد کار میکنم, دلم بخواد ۲ هفته هم اصلا کار نمیکنم فقط میزارم پشتش که کون قلمبه تورو پاره کنم. حالا چیه کون سفید اومدی دنبال پرس امشبت؟

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
من مثل تو عمله نیستم کون سفید, یه شرکت رو اداره میکنم, دیگه بعد یه عمر کار هروقت دلم بخواد از هرجا که دلم بخواد کار میکنم, دلم بخواد ۲ هفته هم اصلا کار نمیکنم فقط میزارم پشتش که کون قلمبه تورو پاره کنم. حالا چیه کون سفید اومدی دنبال پرس امشبت؟
Are to gofty o ma bavar kardim

''Ye edare o migardooni
swiss zendegi mikoni
tehol finalnde
bacheh joonoobe tehrooni
nesf gorji o nest mazani hasty
80% iraniha turkan
abadania cheshm abian
safavia mardome irano to digeh abejoosh mindakhtan''

Boro kos nagoo piremard e moozi doroogh-goo ... to digeh inja digeh credibility nadari Koon siyah e Arab!!!!

Last edited:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Are to gofty o ma bavar kardim

''Ye edare o migardooni
swiss zendegi mikoni
tehol finalnde
bacheh joonoobe tehrooni
nesf gorji o nest mazani hasty
80% iraniha turkan
abadania cheshm abian
safavia mardome irano to digeh abejoosh mindakhtan''

Boro kos nagoo piresag e moozi doroogh-goo ... to digeh inja digeh credibility nadari heyvoon.
خیلی باحال گفتی بچه کون. آخه توکون سفید فکر نمیکنی که آدمی مثل چینسکی که تو رو کرده جنده سایت, واسش اصلا مهم نیست که تو جنده چیزی رو باور کنی یا نکنی؟ تو وظیفه خودت رو انجام بده و وظیفه بچه ملایی مثل تو اینه که بیاد قمبل کنه. تو هم ماشالله این جریان کون دادن واسط فقط وظیفه نیست, یک عشقه, یک علاقه است. جای دیگه خوب بهت نمیرسن, اینجا میای قشنگ هر روز پرت میکنن میفرستنت خونت.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
خیلی باحال گفتی بچه کون. آخه توکون سفید فکر نمیکنی که آدمی مثل چینسکی که تو رو کرده جنده سایت, واسش اصلا مهم نیست که تو جنده چیزی رو باور کنی یا نکنی؟ تو وظیفه خودت رو انجام بده و وظیفه بچه ملایی مثل تو اینه که بیاد قمبل کنه. تو هم ماشالله این جریان کون دادن واسط فقط وظیفه نیست, یک عشقه, یک علاقه است. جای دیگه خوب بهت نمیرسن, اینجا میای قشنگ هر روز پرت میکنن میفرستنت خونت.
J*nd*h jado abadete .. dahaneto beband piresage kooni
Az gardan migiramet ba ye ordangi mizanam dar k**net shoot beshi oon vare Berlin..
Movazebe dahanet bash Arab e kassif!!!

Last edited:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
to digeh inja digeh credibility nadari Koon siyah e Arab!!!!

ببین بچه جنده, باز کیر کیر کردی؟ کیریدبلیتی؟ تو تو این دنیا فقط کیر میبینی آره کون سفید؟ ان ترکیب, من اتاق شراب هام از اون لونه سگی که توش زندگی میکنی بزرگ تره. چای چیه شرکت رو اگه بیارم اینجا, معلومات عمومیش از ۱۰۰ تا کون سفید تخم شیعه مثل تو بیشتره. تو به کون دادنت برس ابرو کمون. :)

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
ببین بچه جنده, باز کیر کیر کردی؟ کیریدبلیتی؟ تو تو این دنیا فقط کیر میبینی آره کون سفید؟ ان ترکیب, من اتاق شراب هام از اون لونه سگی که توش زندگی میکنی بزرگ تره. چای چیه شرکت رو اگه بیارم اینجا, معلومات عمومیش از ۱۰۰ تا کون سفید تخم شیعه مثل تو بیشتره. تو به کون دادنت برس ابرو کمون. :)
J*nd*h heykalete bisharaf 1 mahe mano bachehaye site darim gang bang rape-t mikonan
saf keshidim yeki bad az oon yeki mikonim ta daste too oon k**ne goshadet
goftam ke boro kooneto pansemam kon badan bia .. digeh inghad kardimet goshad goshad raah miri...

Last edited:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Jendeh jado abadete .. dahaneto beband piresage kooni
Az gardan migiramet ba ye ordangi mizanam dar koonet shoot beshi oon vare Berlin..
Movazebe dahanet bash Arab e kassif!!!

تو که جد و آبادی واسط نمونده جنده خانوم. همتونو با هم زیر کیر چال کردم, خودتم معلوم نیست نطفت کی بسته شده و کی بسته, شاید هم خودم بودم, انقدر همتون با هم دادید حسابش از دستم در رفته. شهیدت میکنم میفرستمت پیش همون امام حسینت کون قلمبه جنده.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
khanoom babate

Fosh o to aval dadi

Age mikhay edame bedi bia pm

Or come and say it to my face see what i do to you ,, you crippled old man

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
هوشمند جان این آدم بدبختیست.وقتی*** کسی*** اونقدر وجود این رو نداره که اقرار کنه که خودش تهل بوده،ببین با چه آدمی*** بیچاره و زبونی سر و کار داریم.برای همین وقتی*** جوابش را شنیدم دیگر در جوابش بر نیومندم،حیوونی،خوب این بیچاره که کار دیگری جز فحش دادن بلد نیست.دوبار توی همین سایت بیرونش کردم یعنی*** پوزش را به خاک مالیدم،این بیچارهٔ بدبخت چی*** بگه؟مجبور فقط فحش بعده،ببین آدمی*** که اونقدر بدبخته که جریان تهل را که خودش بوده را طور دیگری وانمود کنه و بعد جلوی مدیر سایت دستمال میندازه ببین چقدر بدبخت و زبونه.برای همین من جوابش را ندادم ،این عدم بیچارس،همه با این داستان تهل به ریشش می***خندند

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Fosh o to aval dadi

Age mikhay edame bedi bia pm

Or come and say it to my face see what i do to you ,, you crippled old man
خفش کن کس کشه حروم زاده. ملا مسلک یه دفعه سوراخت هم اومد؟ نمیشه جنده, دیگه راست کردم, کونتم چرب کردم, دیگه نمیدم و نمیخوام نداریم. باید بدی, همینجا هم باید بدی.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
هوشمند جان این آدم بدبختیست.وقتی*** کسی*** اونقدر وجود این رو نداره که اقرار کنه که خودش تهل بوده،ببین با چه آدمی*** بیچاره و زبونی سر و کار داریم.برای همین وقتی*** جوابش را شنیدم دیگر در جوابش بر نیومندم،حیوونی،خوب این بیچاره که کار دیگری جز فحش دادن بلد نیست.دوبار توی همین سایت بیرونش کردم یعنی*** پوزش را به خاک مالیدم،این بیچارهٔ بدبخت چی*** بگه؟مجبور فقط فحش بعده،ببین آدمی*** که اونقدر بدبخته که جریان تهل را که خودش بوده را طور دیگری وانمود کنه و بعد جلوی مدیر سایت دستمال میندازه ببین چقدر بدبخت و زبونه.برای همین من جوابش را ندادم ،این عدم بیچارس،همه با این داستان تهل به ریشش می***خندند
Movafegham
Rastesh man omadam dar morede General sohbat konam .. mobinam in dare be yek irani e mihan paraste digeh hamleh mikone..

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
I really like General he's a good guy i don't agree with many of his opinions i found some of them controversial but as kasra jan said he is a polite charming man and he's missed big time..
I hope he comes back soon.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

ببین تو رو من در تمام زمینه ها جرت دادم, کون سوزیت هم از اینه که یکی اومد بلاخره حرفی که باید زاده میشد رو زد و اون حرف این بود که تو جانور بیسواد و بیشرمی بیش نیستی ولی سال های سال به کمک رفیقات هر غلطی دلت میخواست میکردی, الان هم خوبه خودت اعتراف میکنی وقتی میگی "انداختمش بیرون". یعنی رفیقت که هواتو داره, از خودته, ازت دستور میگیره که اگه اینجوری باشه, نه فقط خودت بلکه رفیقت هم جاکشی بیش نیست. تا وقتی بیسواد حیوانی مثل تو اینجا جفنگ بار مردم کنه, من خشتکت رو رو سرت میکشم. حالا برو دوباره به رفیقت شکایت کن بهش دستور العمل بده.

Last edited by a moderator:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Movafegham
Rastesh man omadam dar morede General sohbat konam .. mobinam in dare be yek irani e mihan paraste digeh hamleh mikone..

تو کس کش اگه میخواستی در مورد ۴ پا صحبت کنی, از همون اول میکردی, ولی من تو رو میشناسم. تو اومدی پرس کیر امشبتو بگیری بری. حالا گرفتی, ببین اگه شب راحت نخوابیدی. میهن پرست؟ ۴پا؟ کدوم روش؟ همون که اول حزب مهری بود و از اسرایل دستور مقاومت میداد؟ یا اون که بعد شد بچه شیعه و رمال و عاشقه امام حسین و معجزات قرآن؟

خفش کن بابا کون نشور بچه ملا. شما ها همتون از یک تخمید. همون که از همون اول گفتم. اسماتون رو میتونم یکی یکی بزارم کنار هم, یکیتون از اون یکی کثیف تر و جاکش تر.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
هوشمند جان لطفا حرف***های این آدم را به مدیر سایت اطلاع بده.این آدم را دوبار پوزش را به خاک مالیدم حالا بگذار برای سومین بار هم حالش را جا بیارم.تنها کسی*** که توی این سایت تونسته در کون این آدم بزنه من بودم.پوزش را به خاک مالیدم،خوب آدمش کردم،خوب توی دهانش زدم،به روزی انداختمش که حالا انکار میکنه که خودش تهل بوده ببین چه بدبخت شده ببین چطور بالا و پایین میپرد از بدبختیش هست جواب نداره بگه میزنه به جاده خاکی.فحش میده،کون فلان بهمان..همتر که گفتم عدم بی*** وجودی است اگر وجود است خودش یعنی*** تهل را انکار نمیکرد با این کاری که کرد به همهٔ گذشته خودش تر*** زد.

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK

تو کس کش اگه میخواستی در مورد ۴ پا صحبت کنی, از همون اول میکردی, ولی من تو رو میشناسم. تو اومدی پرس کیر امشبتو بگیری بری. حالا گرفتی, ببین اگه شب راحت نخوابیدی. میهن پرست؟ ۴پا؟ کدوم روش؟ همون که اول حزب مهری بود و از اسرایل دستور مقاومت میداد؟ یا اون که بعد شد بچه شیعه و رمال و عاشقه امام حسین و معجزات قرآن؟

خفش کن بابا کون نشور بچه ملا. شما ها همتون از یک تخمید. همون که از همون اول گفتم. اسماتون رو میتونم یکی یکی بزارم کنار هم, یکیتون از اون یکی کثیف تر و جاکش تر.
Manzoor az Mihan parast kasra bood.

Goftam 1 mahe saf keshidim 24/7 gozashtim daret

To chera inja shoja mishi va harto poort mikoni? ... Bia Skype, IMO, Viber. Whatsapp, telegram or PM oonja edame bedim .. midoonam ghabool nemikoni chon ye bozdele koochooloo hasty LOOL

Status
Not open for further replies.