ISP Fosho Fosh Kaari Corner!

Status
Not open for further replies.
Nov 24, 2002
27,860
1,466
کونت جر خورده بدبخت بی همه چیز تنها، رفتم بنویسم زنت و گاییدم گفتم اخه کدوم احمقس یه دقیقه حتی یه دقیقه با تو مادر به خطا سر میکنه
دیوانه زنجیری

Nov 24, 2002
27,860
1,466
من اما دوست دارم اینجا هم کونت و جرررر بدم بی همه چیز 🙃😆😆

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من ولی نه از زن جندت میگذارم نه از اون ننه کس ملاقت نه از کون سفید خودت. من باباتم میکنم خار کسه. مذکرین خاندانتو به زائیدن میندازم.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
توی بدبخت اگه بکن بودی ابنه ای نمیشدی.
روز خوشش اینکاره نبودی
الان با 60 و خوروده سن بدبخت جغم نمیتونی بزنی

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من اما دوست دارم اینجا هم کونت و جرررر بدم بی همه چیز 🙃😆😆
تو اینجا فقط جنده طناب به گردن سایتی. ادمین در واقع میخواست کون کپلتو از این ترد ها جمع کنه, اومد بهت لطف کنه که تکه پاره نشی, همه واست راست نکنن. اومد واست یه اتاق مهیا کرد, که جای دادنت مشخص باشه, ولی باید قبلش از من میپرسید که یه عمره دارم رو خاندانت تلمبه میزنم. واسه شما ها یه اتاق کمه. کون کس شما ها مثل لبای تشنه اون حسین له له آب منی میزنن.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
توی بدبخت اگه بکن بودی ابنه ای نمیشدی.
روز خوشش اینکاره نبودی
الان با 60 و خوروده سن بدبخت جغم نمیتونی بزنی
زن و ننه جندت ولی غش میکنن هروقت کلفتی رو فرو میکنم بهشون. تو یکی که دیگه خوب میدونی لاشی مانانف

Nov 24, 2002
27,860
1,466
ببین،. همه میدونن تو زندگی واقعی چه بدبختی هستی روانی.
اما مادرت هم اینجا گاییده شد
حالا تا کون لخت تو. و چهار تا حمال دیگه مثل تورو هوا نکنم ول کن نیستم بی همه چیز مادر به خطا حرومزاده

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
🤣🤣🤣🤣🤣
ننت به گا رفت
علامت سوم به گا رفتن و کم آوردن و جنده سایت شدن, اینه که تعداد سمایلی ها بیشتر از کلمات بشه. یعنی خفت کردم دیگه موندی چی بگی. اینا نتایج فرو کردن های مکرر کیر کلفت تو حلقته. مادرتو من میگم ...گفتم که من ول کن کونت نیستم. ادمین بخواد بیرونت کنه, من خودم شخصا باهاش در میوفتم که چنین کاری نکنه. مگه من کون به این سفیدی دیگه پیدا میکنم اینجا؟

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ببین،. همه میدونن تو زندگی واقعی چه بدبختی هستی روانی.
اما مادرت هم اینجا گاییده شد
حالا تا کون لخت تو. و چهار تا حمال دیگه مثل تورو هوا نکنم ول کن نیستم بی همه چیز مادر به خطا حرومزاده
علامت چهارم به گا رفتن و تسلیم شدن, تقلید و کپی برداری از همونیه که زده خار و مادر جندتو یکی کرده. یعنی زیر کیر خفه شدی, دیگه کم آوردی نمیدونی چی بگی.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
تو روانی با سن اندازه خرت نوت باید بیاد اینارو بنویسه..
اما این قدر بدبخت و تنهایی که نه زن داری نه بچه دیوس..
اینحا رو هم ازت بگیرن مردی تو ا ون باغ وحشت

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
همه جوره بهت فرو کردم خار کسه, حتی اون مغز گنجشکیتم گایدم, یاتاقان میزنه. یکی دو روز بهت میدم, سکته رو زدی خار کسه.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
بذبخت عین بچه های 16 ساله ای.
من شاشیدم تو اون مخت بی همه چیز
حرومزاده دوباره داری خاموش میشی که به کس و شعرای مسخره افتادی که. کم نیار خار کسه هنو با کونت کلی کار دارم, کلی برنامه واست ریختم , با کونت قراره بیزنس های بیشتری راه بندازم.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
تو فرو شده خدایی هستی بدبخت تنها بی همه چیز.
همه که ولت کردن حیوون
زنت هم که باهات بود اون موقع زیر این و اون بود
چون متل سگ هار هارب و بورت میکردی
اما تو عمل با وایاگرا هم بکن نبودی
حمال بی عرضه بدبخت حیوون

Status
Not open for further replies.