ISP Fosho Fosh Kaari Corner!

Status
Not open for further replies.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
برو طرفدار چلسی شو فردا
من ریدم تو وجودت
افتاب برست
من فعلا فقط طرفدار کون سفید تو و کس های رنگ وارنگ زن و آبجی و ننتم. خونوادگی انداختمتون تو تسبیح واسم کار کنید, کون و کس بدید.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
تو جاکش خواب نداری علاف
تو اون خراب شدت ساعت چنده بی ناموس و بی همه چی
من خار و مادرت و گاییدم یک سره
خااار کونی بی همه چی دیوس بی بدر و مادر
از تو بی خایه تر ادم نیست
اگه یه روز ببینمت یه ننه ازت میگام که نگو
ببین به ونگ ونگ انداختمت ساق طلا. دیگه تمنا میکنی برم بخوابم. تازه اول کاره, خارو مادرتو میگام من اینجا

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Just 2 view generalforu damet garm but aziz I don't pay attention to what this guy says anyways. He has an obsession with Penis and he can say whatever he wants about my Russian Bulgarian fiance. The fact that I have a Russian Bulgarian fiance and he is probably alone, with Rosie Palm, tell sme I'm beating him, in the game of life. I only associate with those who are on my level so I just ignore people who 1- curse or 2- insult others, simple as that. Only associate with those who are on your level, Persian philosophy, not mine.
کیرم تو اون حبیبت, اینو اون موقع گفتم, بازم میگم کون کش قرو قاطیه بنگی. حالا باز بیا حبیب حبیب کن که بهترین فایتره و فلان و بساری , دوتا مادر جنده کودن دیگه هم بیان حبیب و بکنن دوست دخترت که حتما, الا بلا یه کیری هم از طرف من به دوست دخترت رفته باشه
:)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
R.I.P Nader.

Legend in Mazandaran football and really a nice person as well... He also capped around 15-20 matches for the National Team.
چیه سنش قد نداد, یه کونی هم به اون بدی جنده دو زاری؟ یا خوب کرده بودتت , دلت واسه کیرش تنگ شده حالا؟

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
تو کدوم سوراخی هستی خارکسه روز از نو روزی از نو....اومدم رو خودت و جد و آبادت تلمبه بزنم کالیبرتونو نرم کنم. مادرت گایدست.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Football clubs sending well wishes to muslims to weed out their classes fans. Seems to be working.

Juve celebrating Ramadan too. Better stay away from that club as well.
اره کس ننه یوونتوس. تو هم زر زر زیادی نکن بچه ملا

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
lol at the wannabe Ayatollahs in this thread making new rulings (in their head) on a religion that is over 1000 years old.
من متوجه نمیشم تو چی بلغور میکنی پسر جان, یعنی میخوای بگی بیماری که دوا و درمونی واسش پیدا نشده, هرچی سن و قدمتش بیشتر باشه, ضرر و زیانش کمتر میشه؟ یعنی چنین جفنگی رو میخوای بهمون برسونی؟سرطان چون ۱۰۰۰ سالشه چیز خوبی میشه؟

Nov 24, 2002
27,860
1,466
من فعلا فقط طرفدار کون سفید تو و کس های رنگ وارنگ زن و آبجی و ننتم. خونوادگی انداختمتون تو تسبیح واسم کار کنید, کون و کس بدید.
حمال لاشی بی همه چیز،
حرف دیگه بلد نیستی بزنی
کس و شر و نوار تکراری
ریدم دهن تو و جد و ابادت
و این سایت که اشغالهایی مثل تورو میذاره جولان بدن

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
حمال لاشی بی همه چیز،
حرف دیگه بلد نیستی بزنی
کس و شر و نوار تکراری
ریدم دهن تو و جد و ابادت
و این سایت که اشغالهایی مثل تورو میذاره جولان بدن
بیا زن جنده, بیا هنو واست دارم. امیدوارم پارگی های دیروزتو پانسمون کرده باشی آماده پرس کیر امروزت باشی. من ننت تو قبر هم باشه دارش میارم, یه دور میکنمش. دیگه ول کنت نیستم

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
چشششش ارام حیوان ارام
رم نکن..
چششش
ببین الان من به تو همون حرفی رو میزنم که تو کون سفید بدون توجه به کلفتی کیری که داشتی سوارش میشدی دیروز زدی, گفتی با بد کسی در افتادی. من همونجا خندیدم چون فهمیدم با یه بچه کون طرفم که راحت نرم میشه, آخرش کونم میده. حالا من بدون حرف, در عمل بهت نشون دادم که گیر چه مصیبتی افتادی, راه فراری هم دیگه نداری غیر اینکه بیای, همونکاری رو که بهت گفتم بکنی: پی ام میزنی عذر خواهی میکنی, منم مثل مرد ازت میکشم بیرون. تو این ۲۰ و چند سال مردم میدونن, من زیر حرفم نمیزنم. کون امثال تو رو تا دلت بخواد پاره کردم, ولی زیر حرفم نمیزنم. خود دانی, یا من از این به بعد به عنوان جنده شخصیم طناب میندازم دور گردنت اینجا تو سایت میگردونمت و جلو همه بهت هر وقت دلم خواست تجاوز و تعارض جنسی میکنم, یا عذر خواهی میکنی. هیچ راه دیگری دیگه واسه تو وجود نداره. انتخاب با تو.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
اگه خایه داری باشو بیا واکسن هم که زدی بیرمرد،
بدبخت تو جاکش تا قبر ا ا ا ا
راهی نداری که
کی میخوای با این سن خرت ادم بشی مادر جنده

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
یابو اراام
یونجتو بخور که به ارامش برسی
چششششش
خوب. دیگه چیزی نمونده که همونی بشی که میخوام. از هارت و پورت های گنده تر از دهنت, رسوندمت به یه دو تا جش و مش خنده دار. حالا انقدر کیر کلفتو میچپونم تو حلق خودتو زن جندت که دیگه نفس جفتتون بالا نیاد. حالا عذر هم خواهی خواست کون سفید, تازه روز اوله, یکم مهلت بده ببین به چه روزی بندازمت.
:)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
اگه خایه داری باشو بیا واکسن هم که زدی بیرمرد،
بدبخت تو جاکش تا قبر ا ا ا ا
راهی نداری که
کی میخوای با این سن خرت ادم بشی مادر جنده
زن جنده من یه عمره دارم به خودتو زن و بچت از کون واکسن میزنم. چنان پرتون کردم با آب منی, مردای خونوادتون دیگه به زائیدن افتادن. خااارت گایدست کون سفید.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
حیوووووان
ارام..
من نمیدونم ادم به حال بدبخت تنهایی مثل تو باید گریه کنه یه بختده.
بعید میدونم کسی چند دقیقه طاقت کنار تو موندن رو داشنه باشی
برو جغت و بزن البنه اگه راست کردی

Status
Not open for further replies.