Just came in ...

فکر میکنید اگر در دوره حافظ و سعدی,فردوسی و... تلفن بود اونم از نوع منشی دار,منشی تلفن خونشون چی میگفت؟!

پیغامگیر حافظ:
رفته ام بیرون من از کاشانه خود غم مخور/تا مگر بینم رخ جانانه خود غم مخور/بشنوی پاسخ ز حافظ گر که بگذاری پیام/زان زمان کو باز گردم خانه خود غم مخور

پیغامگیر سعدی:
از آوای دل انگیز تو مستم/نباشم خانه و شرمنده هستم/به پیغام تو خواهم گفت پاسخ/فلک گر فرصتی دادی به دستم

پیغامگیر باباطاهر:
تلیفون کرده ای جانم فدایت/الهی مو به قربون صدایت/چو از صحرا بیایم,نازنینم/فرستم پاسخی از دل برایت

پیغامگیر فردوسی:
نمیباشم امروز اندر سرای/که رسم ادب را بیارم به جای/به پیغامت ای دوست گویم جواب/چو فردا برآید بلند آفتاب

پیغامگیر خیام:
این چرخ فلک,عمر مرا داد به باد/ممنون توام که کرده ای از من یاد/رفتم سرکوچه,منزل کوزه فروش/آیم چو به خانه,پاسخت خواهم داد

پیغامگیر منوچهری:
از شرم,به رنگ باد باشد رویم/در خانه نباشم که سلامی گویم/بگذاری اگر پیام,پاسخ دهمت/زان پیش که همچو برف گردد رویم

پیغامگیر مولانا:
بهر سماع از خانه ام,رفتم برون رقصان شوم/شوری برانگیزم به پا خندان شوم,شادان شوم...

Feb 4, 2005
25,254
5,472

فکر میکنید اگر در دوره حافظ و سعدی,فردوسی و... تلفن بود اونم از نوع منشی دار,منشی تلفن خونشون چی میگفت؟!

پیغامگیر حافظ:
رفته ام بیرون من از کاشانه خود غم مخور/تا مگر بینم رخ جانانه خود غم مخور/بشنوی پاسخ ز حافظ گر که بگذاری پیام/زان زمان کو باز گردم خانه خود غم مخور

پیغامگیر سعدی:
از آوای دل انگیز تو مستم/نباشم خانه و شرمنده هستم/به پیغام تو خواهم گفت پاسخ/فلک گر فرصتی دادی به دستم

پیغامگیر باباطاهر:
تلیفون کرده ای جانم فدایت/الهی مو به قربون صدایت/چو از صحرا بیایم,نازنینم/فرستم پاسخی از دل برایت

پیغامگیر فردوسی:
نمیباشم امروز اندر سرای/که رسم ادب را بیارم به جای/به پیغامت ای دوست گویم جواب/چو فردا برآید بلند آفتاب

پیغامگیر خیام:
این چرخ فلک,عمر مرا داد به باد/ممنون توام که کرده ای از من یاد/رفتم سرکوچه,منزل کوزه فروش/آیم چو به خانه,پاسخت خواهم داد

پیغامگیر منوچهری:
از شرم,به رنگ باد باشد رویم/در خانه نباشم که سلامی گویم/بگذاری اگر پیام,پاسخ دهمت/زان پیش که همچو برف گردد رویم

پیغامگیر مولانا:
بهر سماع از خانه ام,رفتم برون رقصان شوم/شوری برانگیزم به پا خندان شوم,شادان شوم...

http://forums.iransportspress.com/showthread.php?34765-Iraj-Mirza-s-Answering-Machine-Greeting

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
از سید احمد خمینی فرزند برومند امام(ره) نقل گردیده است که امام خمینی درفاصله بین منزل تا حسینیه جماران بارها توقف می فرمودند وپس از دقایقی استراحت دوباره حرکت می فرمودند.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
کون گشادی از صفات بارز حضرت امام (ره)بود.

این خارجی ها با ابداع کلمه
«lol»
به جای
Laughing out loud
ثلا خواستن بگن ما خیلی مبتکریم اما قهرمانان ایرانی با ابداع خخخخخخ به جای «خیلی خوبه خدایی خیلی خندیدیم خیر ببینی» روی دست آنها بلند شدند

GOD bless you Mashdi

: و این هم یک یادداشت ِ غذایی

هر کسی که گذارش به ستّارخان افتاد حتما به كله پزی ِ برّه سفید هم سَری بزنه و مَشتی را هم دعا کنه

آدرس ِ برّه سفید هم روشن است : میدان ِ توحید ، خیابان ِ ستّار خان ، روبروی ِ خیابان ِ باقرخان

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
وقتی میری مهمانی خدا هیچی نباید بخوری!
وقتی میری خونه خدا بایدکلی پول خرج کنی!
وقتی میری پیش خدا باید بمیری!
حالا چه اصراریه با خدا رفت و آمد کنیم؟
"یک فیلسوف لر

Zed e' Engelab is on a delightful rampage in this thread.

khoob shod keh ishoon " Zed e Enghelab " hastand . agar " Enghelabi " boodand keh inja basati az rozeh khooni va maddahi va sineh zani be pa shodeh bood ke az zendegi sir shavid. :)

اگــــــــــه يه مرد ايتاليايي دنبالت کرد ؛ بدون خوشگلي
اگــــــــــه يه مرد امريکايي دنبالت کرد ؛ بدون با نمکي
اگــــــــــه يه مرد فرانسوي دنبالت کرد ؛ بدون کاملي
اگــــــــــه يه مرد ايراني دنبالت کرد . . .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بدوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
فقط بدووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو :|