Just came in ...

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
خبر عجیبیه؛
شطرنج‌باز ایرانی به دلیل مصدومیت از مسابقات آسیایی انصراف داده.
فکر کنم از اسب افتاده پایین!

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
جاهله ميره توي يه قهوه خونه و مي بينه که رشتي ها گوش تا گوش نشسته اند. ضامن دار رو ميکشه و ميزنه وسط ميز و ميگه: فلانم تو فلان مادر اين وري ها و فلانم تو فلان خواهر اين وري ها.... يه نفس کش مي گه رشتيا همه در مي رن، مگه يه نفر. جاهله جنگي ميره بالاي سرش و مي گه: چيه جوجه؟ گردن کلفتي ؟ رشتي يه با ترس و لرز مي گه: نه قربان . من ميخوام جاهلي ياد بگيرم تا روي چند تااز بچه محله ها رو کم کنم. جاهله ميگه: کت شلوار مشکي...انگشتر عقيق...پيرهن سفيد...پاشنه کفش خوابيده.....ابرو ها در هم ...ضامن دار رو ميزني رو ميز و نفس کش ميگي.... رشتي يه تيپ رو درست مي کنه و مي آد تهران و مي ره توي يه کافه توي گمرک! توي کافه ، عده اي از جاهلا و گردن کلفتا جمع بودن. چاقوي ميوه خوري رو ميزنه روي ميز و نفس کش مي گه. مي بينه که دو تا ضامن دار خورد اين ور ميز....دو تا قمه خورد گوشه ميز و ده دوازده نفر دور ميز جمع شدن. رشتي يه با ترس و لرز مي گه: فلان اين وريها به فلان مادر بنده ...فلان اون وري هام به فلان خواهر بنده!!!
کککککککککککک
رشتیه به زنش میگه خانم جون رئیس ادارم عوض شده.یک وقت از قبلیه رو دست نخوری

Finally

Elite Member
Oct 18, 2002
3,888
912
غضنفر ميره دكتر بهش ميگه بايد آزمايش مدفوع بدى.
بهش يه كاپ ميده ميگه فردا بيا با مدفوع تو اين كاپ.
فردا با يك سطل پر از مدفوع مياد و سطل رو ميزاره جلوى دكتر
دكتر ميگه وات ده هل اين سطل پر از گوه براى چى آخه
غضنفر ميگه فكر كردم دارى تعارف ميكنى

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
Not exactly a joke, but didn’t know where else to post it:

اوایل که تلویزیون رنگی مد شده بود داشتن یه تلویزیون رنگی برابری میکرد باداشتن بنز منم باقرض وقوله ووام یکی خریدم چند ماه ازاتمام گارانتیش نگذشته بود که سوخت بردمش پیش یه تعمیر کار گفت لامپ تصویرش سوخته وتقریبا هزینه تعمیرش برابری میکرد با قیمتش دیدم مقرون به صرفه نیست ازتعمیرش منصرف شدم یکی ازدوستام گفت یه تعمیرکار هست که به جرم بهایی بودن مغازه تعمیرگاش روبستن توخونه تعمیرات انجام میده تلویزیون روبردم پیشش گفت برو یه ساعت دیگه بیا وقتی رفتم دیدم تلویزیون من روشنه گفتم اوستا من به شما گفتم قبل ازتعمیر هزینه روبهم بگو گفت مشکل خاصی نداشت فیوزش سوخته بود من که تخصصی نداشتم گفتم قیمت فیوز چقدره گفت یه بسته فیوز صدتایی پانصد تومنه خودت حساب کن ،پرسیدم ببخشید استاد چرا نمیزارن شما ازادانه کار کنید گفت چون بهایی هستم گفتم خوب مجبور نیستید بگید بهایی هستید بگید مسلمان شدید واعتقاد خودتون روهم حفظ کنید گفت اگه میتونستم اینکارو بکنم الان به تونمیگفتم فیوز سوخته میگفتم لامپ تصویرت سوخته!......