Just came in ...

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
تفاوت بعدی پورن اسلامی با پورن غربی در نوع پوشش بازیگران است، شما می بینید که در پورن غربی، هنرپیشه ها کاملا لخت هستند اما در پورن اسلامی، در تمامی صحنه ها، مرد یک رکابی بر تن دارد و زن هم یک مقنعه بر سر دارد و این واقعا نکته ی ظریفی است و نشان می دهد که یک زن بازیگر فیلم های پورن در حالی که در حال ایفای نقش است باز هم می تواند حجاب اسلامی خودش را حفظ کند و حضور در فیلم پورن اسلامی با رعایت حجاب اسلامی هیچ منافاتی ندارد.

چیزی به نام سکس گروپ در اسلام حرام است و ما هرگز بیش از یک زن و مرد را در یک صحنه قرار نخواهیم داد، البته این نکته را هم ذکر کنم که همیشه یک روحانی در صحنه ی فیلمبرداری ها حاضر است که قبل از ایفای نقش، صیغه ی محرمیت را بین زن با مرد بازیگر، عوامل پشت صحنه و خودش جاری خواهد ساخت.

https://www.farcenews.com/1267.htm

Last edited:

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
"یه دوست دختر همشهری داشتم تو دوران کالج اون موقع که تستاترون خیلی‌ بالا بود، رفتیم سینه کار و ما هم برقی آبم اومد. یادش به خیر گفت "این کاندوم را برا این حروم کردی؟.
گفتم خره عوضش الان آماده شدم که بار دوم حسابی‌ بکنم. گفت نکنه میخوای همینو ریسایکل کنی‌؟

footy

Elite Member
Aug 28, 2019
4,142
841
Marina Dool Rey
"یه دوست دختر همشهری داشتم تو دوران کالج اون موقع که تستاترون خیلی‌ بالا بود، رفتیم سینه کار و ما هم برقی آبم اومد. یادش به خیر گفت "این کاندوم را برا این حروم کردی؟.
گفتم خره عوضش الان آماده شدم که بار دوم حسابی‌ بکنم. گفت نکنه میخوای همینو ریسایکل کنی‌؟
What a professional college student she was?

Feb 4, 2005
25,254
5,472
از دوست اصفهانی پرسیدم اصفهان چرا شهر بازی خوب با بازی‌های هیجانی نداره؟
گفت: اصفونیا برا هیجان پول نیمیدن، همینکه پول تو جیبشون باشِد براشون هیجانس، باعثی ترشحی آدرنالین می‌شِد!