Latest public opinion polls from Iran

Jan 29, 2004
2,735
0
WARNING: Sit down, take a deep breath and then read this, don't want any heart attacks! :--bighug:

worldpublicopinion.org has published the results of the latest polls on Iran. The analysis of the data was conducted by the Program on International Policy Attitudes at the University of Maryland (PIPA). Below you will find the link for full details, I just "tease" you with the graphs :exercise:

Here is the link for the details, enjoy :F1:

http://www.worldpublicopinion.org/pipa/articles/brmiddleeastnafricara/652.php?nid=&id=&pnt=652&lb=

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
These figures are doctored - AN must have more than 64% approval. 64% just does not make sense - I am very surprised.
AN support must be just as high as the Iranian famous author/reporter residing in Boston. The great Jalil Mortazavi - who pretends to be blind, but realy is blind at heart! Cheif tell him I said Hi and SEE you soon. :mashdi2:

May 9, 2004
15,168
179
من شخصا با این امار موافق هستم
البته منظورم از موافقت موافق بودن با احمدی نژاد نیست
ولی همانطور که قبل و بعد از انتخابات گفتم به نظر من طرفداران احمدی نژاد بیشتر از سه کاندید دیگر هستند
وبا این شرایط پیش امده الان فکر می کنم اگر انتخابات دیگری با همان چهار کاندید قبلی برگذار شود
موسوی نیمی از ارای قبلی اش را هم نخواهد اورد
ایشان تقریبا 14 ملیون رای اوردند به نظر من
شش تا هفت ملیون به او رای دادند او را نمی شناختند فقط بخاطر تنفر از احمدی نژاد بوده
یک تا دو ملیون به او رای دادند اورا می شناختند و باز بخاطر اینکه یار امام بوده و تا حدی تنفر از احمدی
ان چند ملیون باقی ما نده فقط وفقط بخاطر
شال سبز ایشان و پیشوند میر حسین و پسوند موسوی به ایشان رای دادند
این عده به سید و سادات علاقه زیادی دارند
همین عده به خاتمی رای دادند
اگر عمامه کروبی سیاه بود این عده به کروبی رای می دادند این عده
چون سادات را نوادگان امام علی ع می دانند احترام خاصی برای انها قائل هستند
ولی
این عده اگر دوباره رای گیری شود به موسوی رای نخواهند داد !!!ا
زیرا او را در جبهه مقابل سید دیگری یعنی ایت الله خامنه ای می بینند

متشکرم

masoudA

Legionnaire
Oct 16, 2008
6,199
22
General joon - khoda ro shokr keh shoma ba een amar movafeghid. Forum dar bela taklifi kamel bood. Are you sure you won't change your mind? If you ate sure, then I think the Green should call the whole 22 Bahman demonstration off while there is still time.

May 9, 2004
15,168
179
General joon - khoda ro shokr keh shoma ba een amar movafeghid. Forum dar bela taklifi kamel bood. Are you sure you won't change your mind? If you ate sure, then I think the Green should call the whole 22 Bahman demonstration off while there is still time.
مسعود جان
البته شما به شوخی گرفته اید
ولی باور کنید من حرف نسنجیده ای نمی زنم
من قبل و بعد از انتخابات هم گفتم و قبل از انتخابات گفتم به نظر من احمدی نژاد در دور اول پیروز خواهد شد
شما فقط خودتان را نگاه نکنید
اکثر طبقه متوسط و کم بضاعت جامعه
ما طرفدار احمدی نژاد هستند
و یک مشکل رای گیری این است که رای یک پرفسور در جامعه و یک ادم بیسواد برابر است
یعنی اگر هزار تا پرفسور و جامعه شناس و اقتصاد دارن به موسوی رای بدهند
و در مقابل ان ده هزار ادم بیسواد که از اقتصاد و امار چیزی نمی دانند به احمدی نژاد رای بدهند
احمدی نژاد پیروز خواهد شد
در جوامع مترقی چون سطح فرهنگ و دانش بسیار نزدیک تر از جوامعی مانند ایران است
کمتر چنین چیزی حس می شود
من خنده ام می گرفت وقتی کاندیدها می امدند و امار اقتصادی را در مصاحبه های خود نشان می دادند
این امارها و خطهای بلند و کوتاه هیچ مفهومی برای اکثریت رای دهندگان ندارد
به نظر من
اگر موسوی بجای اینکارها می امد و یک شال سبز به کمرش می بست ومی گفت من نظر کرده حضرت عباس هستم
و مادر بزرگم قبل از بدنیا امدن من خواب حضرت عباس را دیده و نمی دانم یک بار خواستم از گهواره بیافتم پایین یک نوری مرا گرفت
الان رئیس جمهور ایران بود
همان کروبی هم عقل درست و حسابی نداشت
اگر بجای عمامه سفید از قبل از انقلاب نقشه کشیده بود و عمامه اش را سیاه می کرد الان نه تنها رئیس جمهور بلکه شاید رهبر ایران بجای خامنه ای سید ایت الله العظمی کروبی بود
جانم شما توی نخ ملت نیستید
فکر می کنید همه مثل شما عاقلانه فکر می کنند !!!آ
به همین خاطر وقتی با حقیقت روبرو می شوید انرا انکار می کنید
ووقتی کسی مثل من می اید و حقیقت تلخ را می گوید متنفر می شوید

بله جانم

Jan 29, 2004
2,735
0
ولی همانطور که قبل و بعد از انتخابات گفتم به نظر من طرفداران احمدی نژاد بیشتر از سه کاندید دیگر هستند
وبا این شرایط پیش امده الان فکر می کنم اگر انتخابات دیگری با همان چهار کاندید قبلی برگذار شود
شش تا هفت ملیون به او رای دادند او را نمی شناختند فقط بخاطر تنفر از احمدی نژاد بوده
یک تا دو ملیون به او رای دادند اورا می شناختند و باز بخاطر اینکه یار امام بوده و تا حدی تنفر از احمدی
ولی

متشکرم
Well said General! Here is a clip about Ahmadinejad and why he is so popular with the average voter in Iran

:Iran1:

[video=youtube;-sglR44hpYY]http://www.youtube.com/watch?v=-sglR44hpYY[/video]

Natural

IPL Player
May 18, 2003
2,559
3
ولی

متشکرم

To shakhsan bavar kardi ke Neda ro basijia nakoshtan va hamash ye namayesh boode.. to yani inghadr kodan va ablah hasti.. halla bia in poll ro ham ghabool dashte bash.. mese baghieye hazioon goftanaye digat.

Aghelan danand.

Oct 18, 2002
1,182
0
Toronto, Canada
I'm sure those of you who are in the know are aware of Professor Juan Cole, a foremost scholarly authority on Middle Eastern history and affairs.

So I asked him about his opinion on Worldpublicopinion.org's analysis of these recent polls. I'll just quote his response:

"Oh, there are lots of critiques of their methodology. Half the people they contacted refused to talk to them, who are probably the Mousavi supporters."

Of course, similar points have been made in the past by our own ISP members. But if Chief and Reza have a fetish for American authorities, then there you go. Please put it a sock in it.

Jan 29, 2004
2,735
0
I'm sure those of you who are in the know are aware of Professor Juan Cole, a foremost scholarly authority on Middle Eastern history and affairs.

So I asked him about his opinion on Worldpublicopinion.org's analysis of these recent polls. I'll just quote his response:

"Oh, there are lots of critiques of their methodology. Half the people they contacted refused to talk to them, who are probably the Mousavi supporters."

Of course, similar points have been made in the past by our own ISP members. But if Chief and Reza have a fetish for American authorities, then there you go. Please put it a sock in it.
HAHAH!!!! The only fetish I have is for the "F word", that is FACT. What you say from Juan Cole is heresay, point me to a an article where he said that and I will accept your claim...meantime I have a slogan for the greens to try manana wherever they demonstrate ::iran:

انرژی بونری حق مسلم ماست