namiq revayat

AliMR

Bench Warmer
Mar 25, 2005
2,283
0
گوش كنيد جماعت - تا من بگم نهايت - اين عالم محبت - به همه داده زحمت - منم عذاب كشيدم - چه اضطرابها ديدم - هر كي خوشم اومده - ازش بلا اومده - با چشمهای پر شده - ميخام بگم چی شده - تا رفت اون بی وفا به دور - گفتم ديگه نمي افتم تو تور - گفتم كه عاشق نشم - تنها وبی كس باشم - گذشت خيلي زمانها - روزها, هفته ها, ماه ها - يه دخترو چشام ديد - حرفهام از يادم پريد - دختر نبود بلا بود - تكه ای از طلا بود - گفتم ميرسه به دادم - دلمو تسلی دادم - به دنبالش دويدم - تا كه جواب بگيرم - بند دلم پاره شد - دوباره بيچاره شد - هميشه تو راه كلاساش - من مي رفتم پابپاش - خيلي كردم التماس - تا آخرش با احساس - گفت با صداي نازش - حرف هاي آدم سازش - نگاه نكن به سنم - آينده رو ميبينم - عمر كمی نكردم - چه ناحقی ها كه ديدم - حالا به خاطر يك نفر - تو ناشناس اي پسر - دوستت دارم بگم - به چه اعتبار عزيزم - تو فكركن كمی جانم - من باقي شو ميدونم - با چشمهاي خمارش - چه ها گفت شصت نازش - گفتش همين والسلام - راهش و كردش دوام - خشكم زد اونحا موندم - ساعتها تو خيالها بودم - فكر كردم كه راست می گه - حرفش عاقلانه ست ديگه - ديگه دنبالش نرم - دارم دردسر ميشم - شايد يه وقت قسمتم - حقيقي محبتم - يه روز مياد سراغم - ميشينه در كنارم - از فكرش هر شب به زور - نميدونستم بخوابم چطور - خيال اون نازنين - خوشگل روی زمين - جلوي چشام هر ساعت - نميذاشت بخوابم راحت - آخرش يك روز سحر - بلند شدم من پكر - دوباره رفتم به پاش - بگم شدم خاطر خواش - تارسيدش به جايم - لرزيدش دست و پايم - تا به خودم بجنبم - كم مونده بود بي افتم - اومد به پيشم خودش - اينحرف و به هم گفتش - شدی مثل اينكه خاطر خواه - اما اينو از من نخواه - نمي كشي, دست از سرم - شرطمو بگم و برم - دوستيمون ساده باشه - فقط اينجوری راهشه - ميخاي؟ عزيزم , همين - فكر كن بگو نازنين - نميخواهي؟ الوداع - برو كمكت كنه خدا - آخه نداشتم علاج - من به محبت محتاج - خيلي رفتم تو خيال - راضی شدم با اين حال - اين دوستی و رفاقت - من و عوض كرد البت - بعد ها حيات مو - غمين احوالات مو - گفتم به اون نازنين - گفتش با آهی حزين - دوستی, عشق, محبت - به من نداده ذلت - دوست داشتن ,دوستم داشتن - عشق چيه؟ نفهميدم من - بختم از شب سياه تر - من از تو بيچاره تر - دردت چي پرسيدم - اينو جواب شنيدم - ميدم قسم من ترا - اگر می خواهی مرا - هيچي نپرس تو از من - در اين باره حرف نزن - تموم كنيم اين صحبت - ننداز منو به زحمت - اين حرفهارو شنيدم - هرچی گفت همون كردم - حرفي هم دراين باره - نپرسيدم دوباره - هر شب به هم زديم زنگ - ديدار وحرفهای قشنگ - لذتهاي زندگي وجوانی - توی اين دنيای فانی - حس ميكرديم ,مي ديديم - از باغ زندگی چه گلهايي ميچيديم - اما, اومد يك زمان - عوض شد هر چي يه آن - يه وقت شب سياهي - زد به دلم چه داغی - ديدم , مرگ هر چي مون - اومد زنگ تلفن - فكر كردم اون جانمه - اون دلبر نازمه - گوشی رو زود گرفتم - يه آن به خود لرزيدم - صداشو من نشنيدم - به جاش دوست شو ديدم - ببينيد چی گفتش دوستش- قلبم از آتيشش سوختش - اونی كه دوست ميداشتيش - درد زيادی داشتش - تو قلبش خيلی درد داشت - هيچ كمكی هم نداشت دكتر براش وقت گذاشت - اون تا ديروز مهلت داشت - شب خوابيده تا سحر - پا نشده اون دگر - اون تو رو خيلی دوست داشت - از مرگش هم خبر داشت - اجل برد اونو ديگر - عاشق تو.اون دلبر - تموم شده حياتش - اما تو نگهدار, يادش - اول باور نكردم - دروغ.فكر ميكردم - اما آخرش, گفتش - فردا بيا به دفنش - اگه خواستی بيايی - راست شو دربياری - ساعت دو فردا - هر جا می گم همونجا - ميای به همين عنوان - اونجا كه هست قبرستان - عشقت,با كفن سفيدش - ميره منزل آخرش - شب تاسحر ميگفتم -آخه چرا من نمردم - اون مردو رفتش خدا - از چشام رفتش كجا - همونجا صبح سحر - كه گفته بود اون دختر - ايستادم با درد و غم - آنچه شنيده, ديدم - جماعت گريه ميكرد - دلم خون ميشد ز درد - مراسم دفن بود - اونی كه مي رفت ,كی بود؟ همه عمر و حياتم - جونم , معنوياتم - رفت و منو برد با خودش - وقتي تموم شد دفنش - رفتن همه جماعت - اون ازدهام ملت - تنها شدم من آنوقت - با درد و غم و محنت - زانو زدم رو قبرش - خون گريه كردم به هش - وداع كردم با يارم - عزيز وفادارم - مرگ تو خيلي زود شد - صبح نشده غروب شد - اجل اومد و بردش - اون روزا كجا, موندش - هر آن به شادماني - روزهاي مهرباني - يه وقت يار و ياور ما - ساكته زير خاك حالا - عزيز من الوداع - نيست ديگه از تو صدا - بشه به هر كی عاشق - بيچاره است اين نامق(ناميق) - رو پيشونيش چي بودش - يك كم شو,اون ديدش - قلبم ديگه شكسته است - اين: ماجراي من است

ممنون از دوست عزيزم آقای کريمی از باکو

Oct 20, 2003
9,345
1
Very touching song and video. I have already listen to it twice even though I do not understand 97% of the lyrics. Is Namiq the name of the guy who sings in the video?
Thanks for posting the video and thanks MrAli for the lyrics.