New Rankings for Top Universities...

May 9, 2004
15,168
179
Ma hamoon yek daneshgah ro ham be zoor darim to list. Injuri ke darim pish mirim sale bad bayad khodemono ba Sudan va Zimbawe moghayese konim.
خیر جناب
اشتباه شما در همین است
اگر شما به ان سایتی که خودتان زدید رجوع کنید می بینید
که در سال 2009 در رده 490 قرار داشتیم
و امسال یعنی 2010 سه پله بالاتر رفتیم و در رده 487 قرار گرفته ایم
به چه دلیلی فکر میکنید سال اینده در رده ای پایین تر قرار خواهیم گرفت؟!!!!آ
شما سایتی که خودت پست کردی را هم قبول نداری؟؟!!!آ
2009 = 490
2010 = 487

عجب

Oct 18, 2002
11,593
3
دیروز جان
چه ربطی دارد؟
مثلا اگر دانشگاهای ایران در سال 2009 هزار تا پژوهش علمی داشته اند و در سال 2010 این رقم به سه هزارتا رسیده
یعنی سه برابر شده
و در مقابل مثلا امریکا صدهزار پژوهش در سال 2009 به دویست هزار در 2010 رسیده
یعنی دو برابر شده
در اینجا ایران رشد سریع تری از امریکا داشته
فاستس ساینتفیک گروث به این میگویند و ربطی به تعداد کل پژوهش ها ندارد جانم
امیدوارم متوجه شده باشید
متشکرم
General jan,

The only "fastest growing" number in Iranian universities at the moment is the rate of students in prison or exile and professors who are being forced into retirement or fired for their views.

May 9, 2004
15,168
179
In Asia we are behind countries such as : Japan, Taiwan, Singapore, South Korea, China, India, and Saudi Arabia.

Ama az North Korea va Afghanistan jolo tarim!
درسته
همچنین از اوکراین و ترکیه و بیش از دویست کشور جهان بالاتر هستیم
حالا شما چرا از این دویست کشور فقط افغانستان را نام بردید را

عاقلان دانند

May 9, 2004
15,168
179
General jan,

The only "fastest growing" number in Iranian universities at the moment is the rate of students in prison or exile and professors who are being forced into retirement or fired for their views.
دیروز جان
با شما موافق هستم شاید ایران یکی از بیشترین کشورهایی باشد که دانشجویان زندانی بخاطر ایده سیاسی انها
از نظام حاکم را دارد
ولی در مورد پیشرفت در پژوهش های علمی هم در این سال در بین کشورهای جهان اول شد

متشکرم

Jun 18, 2005
10,889
5
درسته
همچنین از اوکراین و ترکیه و بیش از دویست کشور جهان بالاتر هستیم
حالا شما چرا از این دویست کشور فقط افغانستان را نام بردید را

عاقلان دانند
Listo dobare negah kon. I am sure you will see the Istanbul University.

ME

Elite Member
Nov 2, 2002
5,904
435
These sort of lists are always conrovesial anyway...why do you guys bother fighting over it?
Science beyond the undergraduate level requires heavy investment that only has cost/benefit justification when it comes from the industry...
State sponsored institutes such as King Abdollah or so on are only greenhouse projects to buy some face in the international community, don't fall for it and don't become jelous...
Putting aside the quality, Iran has done a great job to increase the number of the university seats from 60,000 to over 2 millions in less than 2 decades. But I think taking it to the next level and elevate the quality to the first class standards is going to be almost impossible for countries like
Iran with infant industrial infrastructures...

May 9, 2004
15,168
179
Listo dobare negah kon. I am sure you will see the Istanbul University.
این ترتیب تنها 39 کشوری است که در بین پانصد دانشگاه برتر جهان
حداقل یک دانشگاه دارند
که البته از بین انها به تنهایی 54 در صد از پانصد دانشگاه برتر جهان در امریکا وجود دارد!!آ
یعنی بقیه جهان کمتر از 250 دانشگاه

Attachments

May 9, 2004
15,168
179
رخصت پهلوان،
پهلوان، راستش این ساندیس خران .... ببخشید منظورم "خوران" بود !!!! ساندیس را مثل چای قند پهلو داغ داغ میخورن، خوب بعدش هم که بخارات ساندیس میزنه بالا و باعث میشه که این چرت و پرت ها را بگن. به نظر من (که خیلی چاکریم) باید فهمید که چرا این حزب مهر به لجن نشست، این خودش یک مبحث مفصلی است. و شاید ما باید یک پستی را بگذریم تا نظرات عموم را در این مورد بدانیم.
حداقل حزب مهر مثل جنبش شما رهبرانشان را تنها نگذاشتند تا با کفش بزنند توی سرشان
تو در مورد چیزی که نمی دانی نظر بیخود نده
ونیا و توی ترید پارازیت بیانداز
مگر همین تو نبودی که به من گفتی توی تریدهای من پست نکن ؟؟
چرا الان بین پست های من پارازیت می اندازی و در مورد حزب مهر بیخود حرف می زنی
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa

بابا این آمارا همه اش الکیه و الا که ایران باید اول لیست باشه
شما یه نگاهی به مدرک ذیل بکنید

تو دانشگاههائی مثل آکسفورد ملت باید 4 سال خودشون رو جر بدن تا یه همچو مدرکی رو بگیرند اما تو ایران ما ایکی ثانیه این مدرک رو پرینت میکنند و آها آماده میدند دست طرف، طرف تازه میره وزیر وکیل میشه.

با مدرک اصلی دانشگاه آکسفورد وزیر و وکیل که نمیشی هیچ. تازه زندان هم ممکنه بیفتی.

بله به این میگن پیشرفت دانشگاهها و سرعت پیشرفت دانشگاهها - بهکی گفتم پیشرفت اینکه پیشرفت که نیست این سرعت نوره.
البته شما نمیفهمید بلکه عاقلان دانند
بله جانم

madrak_kordan.jpg

May 9, 2004
15,168
179

بابا این آمارا همه اش الکیه و الا که ایران باید اول لیست باشه
شما یه نگاهی به مدرک ذیل بکنید

تو دانشگاههائی مثل آکسفورد ملت باید 4 سال خودشون رو جر بدن تا یه همچو مدرکی رو بگیرند اما تو ایران ما ایکی ثانیه این مدرک رو پرینت میکنند و آها آماده میدند دست طرف، طرف تازه میره وزیر وکیل میشه.

با مدرک اصلی دانشگاه آکسفورد وزیر و وکیل که نمیشی هیچ. تازه زندان هم ممکنه بیفتی.

بله به این میگن پیشرفت دانشگاهها و سرعت پیشرفت دانشگاهها - بهکی گفتم پیشرفت اینکه پیشرفت که نیست این سرعت نوره.
البته شما نمیفهمید بلکه عاقلان دانند
بله جانم

View attachment 24673
جناب
جعل مدرک چه ربطی به این سایت دارد؟
مگر این سایت مدرک جعلی ساخته که حالا شما با نشان دادن این مدرک جعلی میخواهید امار سایت را زیر سئوال ببرید؟
امار سایت می گوید که ایران از بیش از دویست کشور جهان بهتر است
همچنین امار سایت می گوید که ایران سه پله از سال گذشته بالاتر رفته
شما چرا ناراحتید؟
مگر شما دانشگاهی چیزی زدید و توی لیست نگذاشتند و ناراحت شدید؟
من تعجب میکنم چرا برخی از شماها از این چیزها ناراحت می شوید
بابا این پیشرفت ها باعث سر بلندی هر ایرانی هست ایران ماهواره هوا میکند می ایید اینجا و اخم میکنید
صنعت ماشین سازی پیشرفت میکند ناراحت می شوید
موشک می سازد ناراحت می شوید
و هزار خبر خوب می اید یک ترید باز نمیکنید
حالا اگر خدایی نکرده یک زلزله ای سیلی بمبی یکجا منفجر شد ده تا ترید باز میکنید ودر مورد یک بمب که در فلان شهر منفجر شده صد تا صفحه پر میکنید
من از این خیلی تعجب میکنم
بابا گور پدر رژیم
این همه بخاطر تنفر از رژیم خودتان را در جبهه مقابل پیشرفت های دانشمندان ایرانی قرار ندهید

عجب

اولا که تو اصلا عددی نیستی که من بخوام با تو صحبت کنم. دوما، تو باز خودتو نخود آش کردی؟ من برای سرورت "پهلوان" پست کردم، تو رو سن نه نه ؟ سوماً، به تو چه که من می خواهم درباره حزب مهر صحبت کنم، ناراحتی "ایگنور لیست" یادت نر ..... برو بابا اینجا ساندیس نمیدن الکی خودتو جر نده.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
حداقل حزب مهر مثل جنبش شما رهبرانشان را تنها نگذاشتند تا با کفش بزنند توی سرشان
تو در مورد چیزی که نمی دانی نظر بیخود نده
ونیا و توی ترید پارازیت بیانداز
مگر همین تو نبودی که به من گفتی توی تریدهای من پست نکن ؟؟
چرا الان بین پست های من پارازیت می اندازی و در مورد حزب مهر بیخود حرف می زنی
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راست میگه دیگه ضد انقلاب جان. در مورد ناموس این سردار حرف میزنی بزن. فحش خواهر مادر و دختر و نوه غیره هم بدی اصلا به دلش نمیگیره. اما در مورد احمدی نژاد و حزب مهر یک موقع چیزی نگی که بدجوری به عبای ایشون بر میخوره و کوبنده جوابت رو میده. گفته باشم که نگی نگفتم.

May 9, 2004
15,168
179
حالا شما دوتا چرا به حزب مهر پیله کردید؟
به من چه که جنبش سبزتان شکست خورد مگر تقصیر من بوده که با کفش زدند تو سر کروبی و موسوی فرار کرده رفته تو زیر زمین خونش؟
یا مگر تقصیر من بوده که ده تا ادم را هم نتوانستید بعد از ان جریان عاشورا جمع کنید و یک تظاهرات فسقلی راه بیاندازید
در این میان تقصیر حزب مهر چیست و چه ربطی به موضوعات بالا دارد؟

عجب

Jun 18, 2005
10,889
5
Felan ke in bache hezbollahia hastan ke daran eyne sag kotak mikhoran.

Migam khabar dari az onayi ke hamle kardan khone Karroubi va goloole nooshe jan kardan? :)

May 9, 2004
15,168
179
Felan ke in bache hezbollahia hastan ke daran eyne sag kotak mikhoran.

Migam khabar dari az onayi ke hamle kardan khone Karroubi va goloole nooshe jan kardan? :)
خوب کرد هر کسی که کتکشون زد
دستش درد نکنه
:)
ولی این چه ربطی به این ترید دارد ؟
!!!ا

Jun 18, 2005
10,889
5
خوب کرد هر کسی که کتکشون زد
دستش درد نکنه
:)
ولی این چه ربطی به این ترید دارد ؟
!!!ا
Are sepaham bayanie dad goftesh ke ma naboodim. Dar majmoo hafte khoobi bood. Dar kermanshah, shiraz, va Tehran hesabi kotak nooshe jan kardan in sandis khora.

Rabtesham be poste ghablit bar migarde.

May 9, 2004
15,168
179
Are sepaham bayanie dad goftesh ke ma naboodim. Dar majmoo hafte khoobi bood. Dar kermanshah, shiraz, va Tehran hesabi kotak nooshe jan kardan in sandis khora.

Rabtesham be poste ghablit bar migarde.
اها
ببخشید
دمشوون گرم خوب کردند
ولی من در مورد این صحبت می کردم که چرا ریفری و ضذ انقلاب پیله کردند به حزب مهر