now ISNA: Daei Branko's assistant

Pey_man

Bench Warmer
Dec 21, 2004
827
1
What's going on?

برانكو ايوانكوويچ:
علي دايي در آينده به كادر فني تيم ملي اضافه مي‌شود
سرويس: ورزشي - فوتبال
1385/01/13
04-02-2006
12:27:53
8501-01725: کد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان از پيوستن علي دايي در آينده به كادر فني تيم ملي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، برانكو ايوانكوويچ در گفت‌وگو با سايت ايران اسپورت پرس اظهار كرد: «علي با زير و بم فوتبال ايران آشنايي كامل دارد. تمام بازيكنان به او احترام مي‌گذارند و من نيز نسبت به او چنين حسي دارم. او هرگز بيش از نقش خود در تيم ملي دخالت نكرده و هيچ گاه نظراتش را به كادر فني تيم ملي تحميل نكرده است. چه بسا كه او در چند وقت گذشته پيشرفت بهتري نيز داشته است و در آينده نيز خود را با تغييرات وفق خواهد داد. فكر مي‌كنم او مي‌تواند در آينده راحت‌تر عقايد خود را بيان كند.»
وي افزود: «گرچه هم اكنون شرايط براي حضور دايي در كادر فني تيم ملي فراهم نيست اما، تجربه و موقعيت افسانه‌اي‌اش در فوتبال ايران مي‌تواند او را در آينده به اين كيفيت برساند. تجربه‌اي كه شايد آزمون و خطا براي او باشد. او در كنار ما اشتباهات را مي‌آموزد تا در آينده مربي بهتري شود. در چهار سال گذشته من كيفيت رو به پيشرفت او را مشاهده كرده‌ام، او مي‌تواند در آينده مربي تيم ملي ايران شود. دايي با بازيكنان بسيار مقتدرانه عمل مي‌كند.»