Post match interview videos

Feb 15, 2006
7,823
272
50
Copenhagen-Denmark
Team Melli visiting Presidential Palace
Ahmadinejad promis to help TM for friendly matches.
btw for a president to be, he knows alot about football. :ess-expert:

[video=youtube_share;yt15C_25Wig]http://youtu.be/yt15C_25Wig[/video]

ChaharMahal

Elite Member
Oct 18, 2002
16,563
261
بیچاره احمدی نژاد هم سفر خارجی دوست داره هم از فوتبال سر در میاره
چطوره بعد از که بیکار شد به عنوان تدراکاتچی تیم ملی استخدابشه کارهای لجستکی را انجام بده
تو شهرداری هم بوده تجربه لازم را داره.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Rahman Ahmadi about Rahmati:

دروازه بان تیم ملی ایران در مورد مصاحبه رحمتی که گفته است برای موفقیت رحمان احمدی صلوات فرستاده است و قبل از بازی با کره با وی تماس تلفنی داشته است تصریح کرد: به نظر من دعا باید برای کل تیم باشد! و اینکه اعلام شده با من تلفنی صحبت کرده اند درست نیست چون تا قبل از بازی تلفن من خاموش بود و تنها همسرم آن هم از طریق تلفن هتل با من صحبت کرده است! در مجموع دوستان برای کل تیم دعا کرده اند و من از آنها متشکرم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد***ها از شما مغرضانه بود یا خیر گفت: بله انتقاد***ها صد در صد مغرضانه بود. شما نگاه کنید وقتی گزارشگر بازی در بازی با عمان اعلام می***کند که مشکل دروازه***بان است و یا گزارشگر بازی پیکان و پرسپولیس به جای گزارش بازی اظهار می***کند که مشکل اصلی تیم ملی دروازه***بان است. و یا گزارشگر در بازی با کویت می گوید اشتباهات فاحشی از سوی دروازه بان صورت گرفت! سئوال من این است کدام اشتباه؟ ما یک گل خوردیم آن هم از روی نقطه پنالتی که با اشتباه داور اعلام شد. این موارد قطعا این را نشان می***دهد که آنها از کسی خط گرفته بودند! بحث علاقه به فرد و باشگاه در میان گزارشگران در روزهایی که تیم ملی بازی های مهمی دارد باید کنار گذاشته شود، زیرا بحث شخص نیست و بحث موفقیت فوتبال ملی ایران مطرح است. احمدی در پایان اظهار داشت: خوشحالم با صعود تیم ملی به جام جهانی دهان خیلی***ها بسته شد!

Feb 15, 2006
7,823
272
50
Copenhagen-Denmark
بیچاره احمدی نژاد هم سفر خارجی دوست داره هم از فوتبال سر در میاره
چطوره بعد از که بیکار شد به عنوان تدراکاتچی تیم ملی استخدابشه کارهای لجستکی را انجام بده
تو شهرداری هم بوده تجربه لازم را داره.
Joke aside, That would actually be a good idea!

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Team Melli visiting Presidential Palace
Ahmadinejad promis to help TM for friendly matches.
btw for a president to be, he knows alot about football. :ess-expert:

[video=youtube_share;yt15C_25Wig]http://youtu.be/yt15C_25Wig[/video]
Cheghadr kos o sher goft in AN. Rahimi looked like he didn't want to be there. Mansoorian seems to be a brown noser.