[Proof]: : Qaher aircraft is Islamic Propaganda!!. Its just a toy and cant actually fly like a jet!

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Kos khol ke shaakho dom nadaare, yekisham hamin martikeye bidavaade ke moratab vagh vaghe birabt mikone oonam faghat chon dar ezaaye mostaraah lisi, ye green card jelosh andaakhtan.

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
So, Morsi and the brotherhood were the next ace in the deck for the great American plot to take over the middle east? I gotta hand it to you buddy. You are great in predicting yesterday.

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
Iran's aviation industry or it's ability to produce a very good topline fighter with modern avionics and stealth capable body is years away. Starting with saegeh is is good start because the F-5E airframe is sound and very good platform to begin with. The US navies F-18 started from the F-5E.Saeqeh that iran has right now is a model in the evolving project. It is not a finished project and when the compare it to the F-18 it really hurts the image of our senate defa. Saeqeh is an F-5E with a better engine but the same current avionics.

To say this new cardboard cutout is nothing more then a joke is not wrong.

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
Correct me if I am wrong but the F-5 even in its youth was not a primary fighter plane in the USAF. I haven't read much about F-5 actions in Vietnam, for example. It looks like a trainer or something you see at air shows. It is a 1960s plane in 2014.

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
The F-5A saw some action, but it's only limited interms it's combat radius and weapons load.It cant stay in the air for to long and it cant carry a lot of ordances. That is why the USAF used the Phantom as it's primary fighter/bomber. However the Tiger is a very good dogfighter or a fighter in a merge.Thats why it is used as a point defense platform.It was also used by the USAF to train the USAF F-15 or the naval Tomcats in dogfights.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,507
3,340
خداییش اگر این هواپیما پرواز میکرد باز من خوشحال میشودم که از این همه پولی که به گاه رفت یک چیزی هم از توش در اومد

چطور هر موشکی که هوا می کنن از ۱۰۰ زاویه فیلم برداری می کنن ولی اینرو باید بدوش بکشن و این اثباتش هست

بی خیال بابا

May 9, 2004
15,168
179
اامریکا این حیوونا رو نیاورده که ولشون کنه به حال خودشون. برای بزرگ تر کردن این لولو , تا به امروز از هیچ کمکی دریغ نکرده. اینا ده ها سال از بمب اتم فاصله دارن , امریکا میاد میگه هیچی نمونده بسازن . یعنی باز هم همون ایجاد ترس در منطقه, ایجاد تشنج, ایجاد حس نا امنی, برای ملت ها, برای دولت ها, ...تمام این کس و شر ها من جمله این ماسماسک ها و ماکت ها هم جزو همون برنامه هستن. تا اینا میان ی ماکت میسازن یه سری میان هندونه زیر بغل اینا میزارن . یک چیزی رو من یقین دارم و اون این است که, برای کمک سیاسی به حیوونات , امریکا حتا خیلی راحت ازیک "درون" هم میگذره , میدش دست اینا که اینا باهاش تبلیغ سیاسی کنن . مغز های ساده نمیتونن یه همچین چیزی رو هزم کنن , چون تو مغزشون محدودیت ایجاد کردن, هر نظر مخالف "مین ستریم " رو با لبخند رد میکنن و با این کار درست در همون راهی که "مین ستریم " میخواد , قدم بر میدارن.

نه , ایران نمیتونه . نه میتونه به صورت مستقل "درون " بیاره پایین . نه میتونه میمون هوا کنه, نه میتونه از این ماسماسک ها واقعیشو درست کنه, نه بمب اتم بسازه. ولی با یک برنامه ریزی حساب شده, همین امریکا و اسرایل دارن از یک ترقه , بمب اتم میسازن و به خورده افکار عمومی میدان. جمهوری اسلامی یک ترقه هست که دارن گندش میکنن .

خوب می شود بگویید
این برنامه اتمی ایران که الان امریکا و غرب مخالف ان هستند را که اداره می کند و ایا ایران به تنهایی این کار را میکند ؟
در مورد ارکیو 170 می توانید شرح دهید که ایران به کمک چه کشوری این را پایین اورده ؟
در مورد فرزستاند میمون به فضا می توانید بگویید با کمک چه کشوری فرستاده ؟
در موارد دیگر می توانید برای ما مشخص کنید که ایران با کمک چه کشور یا کشورهایی این پیشرفت ها را کرده ؟
لطف کنیدو بدون تنش به سئوالات پاسخ دهید
همینطوری حرف زدن خیلی ساده است
مثلا یک امریکایی که چندین کتاب مشهور در مورد یوفو دارد یک برنامه داشت و می گفت ایرانیان با موجودات فضایی در رابطه هستند و میگفت که ارکیو را ایرانی ها بوسیله انها پایین اورده اند
خوب این یک تئوری است
می توانید شما هم تئوری خود را بیان کنید ؟
باز خواهش میکنم که بدون تنش و فحاشی بیایید و جواب سئوالات را بدهید
در ضمن به شما بگویم که ایران در مورد هواپیماهای بدون سرنشین تجربه سی ساله دارد
و اینطور نیست که یکشبه به این فناوری رسیده باشد که بخواهید انکار کنید یا بگویید با کمک کشور دیگری این کار را کرده

متشکرم

May 9, 2004
15,168
179
خداییش اگر این هواپیما پرواز میکرد باز من خوشحال میشودم که از این همه پولی که به گاه رفت یک چیزی هم از توش در اومد

چطور هر موشکی که هوا می کنن از ۱۰۰ زاویه فیلم برداری می کنن ولی اینرو باید بدوش بکشن و این اثباتش هست

بی خیال بابا
خیر جناب
الان تست هایی که می شود را فیلمبرداری نمیکنند
توی همه جهان اینطور است
بروید در مورد بقیه هواپیماهای جنگی جهان نگاه کنید خواهید دید من چه می گویم
همچنین من مطمئا هستم اگر فیلم پرواز هواپیما وقتی که همه تست ها انجام شد و هواپیما صد درصد اماده باشد پخش شود شما نه تنها خوشحال نخواهید شد بلکه از ناراحتی
می روید دنبال دلایلی پوچی می گردید که ثابت کنید چینی یا روسی است
چنانکه در مورد ارکیو رفقاهایت از چوب پنبه و نمی دانم ماکت خیلی نوشتند
و اینکه امکان پذیر نیست
وقتی هم که دیدند همه چیز مثل روز روشن است
یکی مثل چاینسکی می اید و می گوید ایران به کمک کشور دیگری این کار را کرده که این بسیار مضحک است

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,507
3,340
خیر جناب
الان تست هایی که می شود را فیلمبرداری نمیکنند
توی همه جهان اینطور است
بروید در مورد بقیه هواپیماهای جنگی جهان نگاه کنید خواهید دید من چه می گویم
همچنین من مطمئا هستم اگر فیلم پرواز هواپیما وقتی که همه تست ها انجام شد و هواپیما صد درصد اماده باشد پخش شود شما نه تنها خوشحال نخواهید شد بلکه از ناراحتی
می روید دنبال دلایلی پوچی می گردید که ثابت کنید چینی یا روسی است
چنانکه در مورد ارکیو رفقاهایت از چوب پنبه و نمی دانم ماکت خیلی نوشتند
و اینکه امکان پذیر نیست
وقتی هم که دیدند همه چیز مثل روز روشن است
یکی مثل چاینسکی می اید و می گوید ایران به کمک کشور دیگری این کار را کرده که این بسیار مضحک است
فرق بین من و شما اینه که وقتی ویدئو فرستادن میمون به فضا رو دیدم قبول کردم که اینکار انجام شده ولی جناب عالی بد از ۱ سال هنوز نمیتونی قبول کنی که این هواپیما ماکت می باشد. اگر ویدئو پرواز این هواپیما رو هم میدیدم قبول می کردم که انجام شده ولی تا اون روز نظر افرادی که در هوا فضا اطلاع دارن رو خواندم و خودم به این نتیجه رسیدم که این هواپیما خالی بندی می باشد.

شما هم اگر روزی انقدر شجاعت داشتی که بگی اشتباه کردی بد نیست. ولی من تا حالا ندیدم حتا یک بار این اتفاق بیفته چون فکر میکنی که همه چیز رو خودت میدونی و بقیه نفهم هستن یا چون با تو مخالف هستن اینرو میگن
.

May 9, 2004
15,168
179
فرق بین من و شما اینه که وقتی ویدئو فرستادن میمون به فضا رو دیدم قبول کردم که اینکار انجام شده ولی جناب عالی بد از ۱ سال هنوز نمیتونی قبول کنی که این هواپیما ماکت می باشد. اگر ویدئو پرواز این هواپیما رو هم میدیدم قبول می کردم که انجام شده ولی تا اون روز نظر افرادی که در هوا فضا اطلاع دارن رو خواندم و خودم به این نتیجه رسیدم که این هواپیما خالی بندی می باشد.

شما هم اگر روزی انقدر شجاعت داشتی که بگی اشتباه کردی بد نیست. ولی من تا حالا ندیدم حتا یک بار این اتفاق بیفته چون فکر میکنی که همه چیز رو خودت میدونی و بقیه نفهم هستن یا چون با تو مخالف هستن اینرو میگن
.
جناب
من نگفتم اون هواپیمایی که نشان داده شد پرواز میکنه
اصلا موتور نداره که بخواهید پرواز کنه
گفتم پروژه قاهر 313 دروغ نیست و در اینده شاهد پرواز ان خواهیم بود

parham79

Bench Warmer
Dec 5, 2009
1,767
0
Iran having so much experience with the F-4 and in possession of may of them, why didn't IR base their so called indigenous efforts on the F-4 platform?
Tw reasons, first hey don't have the capabelity to do that. They are still looking at illegal arm dealers for spare parts for the Phantom fleet let alone be able to build a Phantom E/D from scrath.

Two, Iran under the Shah khodabiamorz had the blue prints for the YF-17 which is a variant of the today's F/A-18 and by estimates was going to reverse engineer it early 80's is the current Saeqeh project.They are using that blue print,but they are still years away from being able to reach that level that we were going to be in the 80's. Very sad indeed.