Sepahan Thread

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
I can't believe NK wants to leave.

ویدکیا: چرایش را نپرسید می خواهم بروم/ اگر در سپاهان بمانم فقط به خاطر هواداران است
مصاحبه ها تاریخ: امروز, 14:38
http://sepahanfc.ir/uploads/Bazikonan2/Moharram-Navidkia.jpgنویدکیا اما همچنان بر موضع خود اصرار دارد. این بازیکن مي***گويد:« به خاطر یک سری شرایط موجود، نمی***توانم بمانم و برایم بهتر این است که جدا شوم. البته هنوز در این خصوص تصمیم نهایی ام را نگرفته ام اما بیشتر از ماندن، به جدایی فکر می***کنم. اگر تصمیم به ماندن هم بگیرم فقط به خاطر هواداران است و دليل ديگري ندارد.»
این بازیکن در خصوص خبر اختلاف و درگيري***اش با مدیران باشگاه ادامه مي***دهد:«این قضیه اصلاً صحت ندارد. همه مرا می***شناسند و می***دانند که هیچ وقت دنبال اینجور مسایل نبودم و همیشه بدون حاشیه فوتبالم را بازی کرده ام. اینکه چرا تصمیم به جدایی گرفته ام را عنوان نمی***کنم. همانطور که گفتم می***خواهم با یک تصمیم همه را شوکه کنم.»
نوید کیا در ادامه قضیه اختلافش با هادی عقیلی را هم تکذیب كرده و مي***گويد:«چرا باید با هادی مشکل داشته باشم؟ هیچ مشکلی میان من و او وجود ندارد. این ها تمام شایعه است. نه با مدیران درگیر شده***ام و نه با عقیلی اختلاف دارم.»
نويدكيا که تا مدتی پیش صحبت از خداحافظی***اش بود، حالا گويا شرايط خوبي دارد. او در اين مورد مي***گويد: «خوشبختانه با مشکل خاصی مواجه نیستم. يك مدت زانویم حسابی اذیتم کرد و چیزی نمانده بود که تصمیم به خداحافظی بگیرم اما در حال حاضر شرایطم خوب است و مشکلی برای بازی کردن ندارم.»
نويدكيا در قسمت ديگري از حرف***هايش در مورد درخشش احسان حاج صفي در جام جهاني و بحث حضور او در فوتبال اروپا حرف مي***زند:« برای احسان خیلی خوشحالم. از همان روزی که پا به سپاهان گذاشت، مطمئن بودم که روزی به یکی از بهترین های فوتبال***مان تبدیل می***شود. این بازیکن افتخار فوتبال اصفهان است. می دانم که سپاهانی جلوی پیشرفت او را نمی گیرند و با حضورش در لیگ های اروپایی موافقت می کنند. قول می***دهم که این بازیکن در لیگ های اروپایی هم ستاره شود.حاج صفی در لیگ کشورمان به پیشرفتی که می***خواسته رسیده و دیگر وقتش است که لژیونر شود. برای این بازیکن بهترین ها را آرزو می***کنم چون لیاقتش را دارد.»

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
Siyavash jan, any rumors about Navidkia's desire to departure? He's like their whole club!

Khalatbari is a good news for them. Although I wonder if he still got the same form after the WC disaster!

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Sepahan to play Fenerbache
دیدار تدارکاتی سپاهان ایران و فنرباغچه ترکیه قطعی شد

نوشته شده توسط :افشين | زمان ارسال: امروز, 22:10 | بازدید: 143 |

دیدار دوستانه سپاهان و فنرباغچه ترکیه قطعی شده و قرار است این بازی چهارم مردادماه در ترکیه برگزار شود.

رسول خوروش در این خصوص گفت: کاروان باشگاه سپاهان بامداد پنجشنبه 26 تیرماه از ترکیه به اصفهان باز خواهد گشت اما قرار است برای برگزاری این بازی زردپوشان اصفهانی باز هم راهی ترکیه شوند.

سرپرست باشگاه سپاهان گفت: قرار است این مسابقه از شبکه اختصاصی باشگاه فنرباغچه به صورت مستقیم پخش شود و ما هم در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم این بازی را از شبکه سوم به روی آنتن ببریم.

خوروش در پایان خاطرنشان کرد: قرارداد این بازی تا روز جمعه امضا خواهد شد.

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
^^So per this video it's safe to say that Hajsafi is very much staying in Sepahan!

Last edited:

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
Moharram Navidkia is probably the most special player Iran ever had! It's amazing how his existence as a half injured player would have so much influence on a whole team.

I will always wonder how TM would be like if this guy never received that lousy, infamous injury and could play full time.

Jul 5, 2008
2,723
0
Melbourne
Moharram Navidkia is probably the most special player Iran ever had! It's amazing how his existence as a half injured player would have so much influence on a whole team.

I will always wonder how TM would be like if this guy never received that lousy, infamous injury and could play full time.
9 domestic titles with Sepahan is truly impressive!

TM unfortunately never got to benefit from his immense talent, even at this age and despite all his injuries he remains arguably Iran's best CAM/play maker.

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
9 domestic titles with Sepahan is truly impressive!

TM unfortunately never got to benefit from his immense talent, even at this age and despite all his injuries he remains arguably Iran's best CAM/play maker.
and on top of that, very few players at his level (if any at all), remain loyal during their entire careers, to their home clubs that are not sorkhabi.