September 18th News/Discussions (GHODS DAY)

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
One young man in Tehran wrote this on his facebook:

بچه ها من دیگه رفتنی شدم..... اگه بر نگشتم حلالم کنید...
به امید پیروزی حق..

از منظر عشق رنگ عالم سبز است..
من عاشقم و رنگ جهانم سبز است....

در شهر خبر رسیده از بوی بهار ..
رویای همه، زیاد یا کم، سبز است....

چشمم پر تصویر سیاهی است ولی..
روح من از آن روز که...
زادم سبز است!....

ابلیس اگر چه در بهشت است هنوز..
غم نیست، که سرنوشت آدم سبز است!....

هر چند که از باد خزان می لرزیم..
اندیشه این شاخه سر خم سبز است....

با این همه ظلمی که سیاهی کرده است..
تردید ندارم که خدا هم سبز است

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
not confirmed!

یاشاسین تبریز : در خیابان آبرسان تبریز جمعیت سبز پوش در حلقه ماموران نیروی انتظامی شعار می دهند : مردم چرا نشستین ایران شده فلسطین

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
From FB

در خیابان جیحون جمعیتی بالغ بر 100 نفر با یک وانت با بلندگو شعار می دادند مرگ بر طالبان چه در غزه چه لبنان چه در مجلس ایران !!! نیروی انتظامی وانت را توقیف نموده ولی به جمعیت کاری نداشته است

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
بر اساس مشاهدات انجام شده تا این ساعت نیروهای ضد شورش که از شب قبل در ورزشگاه شیرودی تجمع کرده اند در حال بیرون امدن از ورزشگاه و استقرار در میادین اصلی شهر خصوصا میدان هفتم تیر می باشند این نیروها که اکثریت انها مبربوط به یگان ویژه نیروهای انتظامی هستند با لباس متحدد الشکل تمام سیاه و تجهیزات کامل به صورت موتور سوار و سوار بر خودروهای ون و وانت های نیوری انتظامی هستند .به منظور ایجاد ترس بخشی از این نیروها در قالب15 تا 20 دستگاه موتور سوار هم اکنون در حال گشت زنی با چراغ روشن در خیابانهای ولیعصر کریمخان انقلاب بلوار کشاورز هستند ضمنا در فاصله اطراف دانشگاه تهران خصوصا از چهارراه ولی عصر تا میدان انقلاب جو سنگین نظامی به چشم می خورد .گفته می شود به مقامات مترو دستور داده شده که ایستگاه 7 تیر را ببندند اما تا این لحظه ایستگاه مزبور باز است

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
اولین دشت گاز اشک آور امروز ! : مقابل دانشگاه صنعتی اصفهان نیروی انتظامی با جوانان سبز پوش درگیر شده و مانع از حرکت آنها شده دانشجویان و جوانان در حلقه محاصره ماموران امنیتی می باشند