What a heart breaking story...

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
First of all, my apologies to the admins, agha Motori and the rest of the ISP members for opening a new thread about the terrorist attack in Mumbai rather than putting this under the post made by agha Rasoul.

I really felt this story deserved its own thread. And not only that, had this happened anywhere else in the world to a Moslem family, we would have seen by now a few 10 page threads by our Hamas lovers.

I think the very last few lines of this article sum up the whole story very well.

What a shame is all I can say!

source: Yahoo news

JERUSALEM – The cries of little Moshe Holtzberg wounded hearts Monday at a tearful memorial for his parents in India. "Mommy, mommy, mommy!" he wailed, clutching a toy basketball while squirming in the arms of mourners at the Mumbai synagogue.
Then the toddler and the caretaker who rescued him from the terrorist attack boarded a jet along with the bodies of his parents and four other Jews slain at the Chabad House to fly to Israel — a place the curly-haired 2-year-old had never seen.
The wrenching scene at the service played over and over again on Israeli television as government officials, Chabad leaders and relatives prepared for the funerals of the victims and the future of the orphaned Moshe.
The Israeli air force plane landed at Israel's international airport just before midnight and Israeli officials joined relatives and friends of the victims.
Moshe's father, Rabbi Gavriel Noach Holtzberg, 29, and mother, Rivka, 28, ran the headquarters of the ultra-Orthodox Chabad Lubavitch movement in Mumbai. They were among six Israeli citizens killed at the center during the city's three-day terror siege.
Moshe was spirited out of Chabad House on Thursday by Sandra Samuel, a nanny who had worked at the center for years. She found him crying beside his parents' bodies, his pants drenched in blood.
"I don't know that he can comprehend or that he will remember seeing his parents shot in cold blood," said Robert Katz, a New York-based fundraiser for Migdal Ohr, an Israeli orphanage founded by the boy's family.
Moshe was accompanied to Israel by his maternal grandparents, Yehudit and Shimon Rosenberg, who had flown to Mumbai on Friday. Samuel came along, too, to provide the dazed child a familiar face as he starts his new life.
When terrorists seized Chabad House, Samuel locked herself in a laundry room, then she heard Moshe's mother screaming "Sandra, help!" Then the screaming stopped, and it was quiet, Katz said.
"This couple wasn't living in the West Bank. They weren't settlers. They weren't occupying anyone's land. They were killed because they were Jews, simple and plain."

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
:( :( truely heartbreaking..
May the organizers and planners of such horrific attack to burn in this world(instead of hell) for causing such devastation to hundreds of innocent people..

May 9, 2004
15,168
179
What a heart breaking story
There are so many heart break stories about kids losing their parents and even parents who lose their kids like the
5 years old palestinian kid who were killed this morning By zionist in al-khalil

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
There are so many heart break stories about kids losing their parents and even parents who lose their kids like the
5 years old palestinian kid who were killed this morning By zionist in al-khalil
General,
You forgot to mention the fact that more Innocent Palestinian children have been murdered by Hashimiat of Jordan than all Zionist, Imperialist, Communist and Brits combined.
BTW: Could you post a link to that news source about 5 years old kid getting killed in Hebron (al-khalil) this morning? I googled the news sources and I even checked Islamonline.com ( which will be the first to start tomtoming such a news) but none had any news regarding a clash.

Jul 28, 2007
3,866
0
General,
You forgot to mention the fact that more Innocent Palestinian children have been murdered by Hashimiat of Jordan than all Zionist, Imperialist, Communist and Brits combined.
BTW: Could you post a link to that news source about 5 years old kid getting killed in Hebron (al-khalil) this morning? I googled the news sources and I even checked Islamonline.com ( which will be the first to start tomtoming such a news) but none had any news regarding a clash.
Great post. Thanks.

May 9, 2004
15,168
179
General,
.
جناب موتوری
من فراموش نکردم فقط یک یاد اوری بود که دوستان بدانند نه تنها اسرائیلیها بلکه ازافغانستان و عراق گرفته تا فلسطین روزانه کودکان بسیاری پدر و مراد خود را از دست می دهند
ولی متاسفانه کسی به هق هق انها و فریاد مادر مادر انها مانند این کودک اسرائیلی
اهمیت نمی دهد !!ا
جناب
بنده هم اکنون که صفحه بی بی سی را چه عربی و چه فارسی و انگلیسی را ورق می زنم خوشبختانه در این مورد چیزی ذکر نشده
اخبار رادیو بی بی سی در ساعت 14 به وقت کویت گفت که یک کودک پنج ساله فلسطینی هم در درگیریهای الخلیل کشته شده است

برای من تعجب اور نبود که یک کودک فلسطینی کشته شده به این خاطر قبل از پست در مورد خبر تحقیق نگردم زیرا این کار روزانه اسرائلیهاست و همچنین فراموش نکنید صدها کودک فلسطینی اکنون که من و شما بحث می کنیم در زندانهای اسرائیل هستند
یتیم شدن یک کودک فلسطینی همانقدر دردناک است که یتیم شدن یک کودک اسرائیلی یا کانادایی و یا یک کودک ژاپی دردناک است

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
جناب موتوری
من فراموش نکردم فقط یک یاد اوری بود که دوستان بدانند نه تنها اسرائیلیها بلکه ازافغانستان و عراق گرفته تا فلسطین روزانه کودکان بسیاری پدر و مراد خود را از دست می دهند
ولی متاسفانه کسی به هق هق انها و فریاد مادر مادر انها مانند این کودک اسرائیلی
اهمیت نمی دهد !!ا

جناب
بنده هم اکنون که صفحه بی بی سی را چه عربی و چه فارسی و انگلیسی را ورق می زنم خوشبختانه در این مورد چیزی ذکر نشده
اخبار رادیو بی بی سی در ساعت 14 به وقت کویت گفت که یک کودک پنج ساله فلسطینی هم در درگیریهای الخلیل کشته شده است

برای من تعجب اور نبود که یک کودک فلسطینی کشته شده به این خاطر قبل از پست در مورد خبر تحقیق نگردم زیرا این کار روزانه اسرائلیهاست و همچنین فراموش نکنید صدها کودک فلسطینی اکنون که من و شما بحث می کنیم در زندانهای اسرائیل هستند
یتیم شدن یک کودک فلسطینی همانقدر دردناک است که یتیم شدن یک کودک اسرائیلی یا کانادایی و یا یک کودک ژاپی دردناک است
جناب تیمسار
سیرت انسانی حضرت عالی در مورد حفاظت و احترام عمیق به حیات انسان الالخصوص خردسالان بسیار قابل تحسین و احترام است. ولی این حقیر شخصاً از حضور حضرت عالی استدعا دارم که فی ما بین یاد آوری های مکًررتان در رابطه با کشته شدن کودکان فلسطینی به دست اسرائیلی ها زحمت کشیده و در مورد کو دکانی که روزانه بدست عواملی که شما شخصاً بهتر از همه آنان را میشناسید در دارفور، چچنیا و یا سودان کشته میشوند نیز یک یادآوری نا قابل بفرمائید.
ضمناّ بنده سایت خبرگزاری بی بی سی را مرور کردم و به هیچ وجه خبری در مورد کشته شدن امروز یک کوک ۵ ساله فلسطینی بدست اسرائیلی ها ندیدم. ۲ نفر فلسطینی در نوار غزه کشته شده اند که کم سنّ ترینشان یک جوان ۱۵ ساله بوده است.
شخصی که در الخلیل کشته شده است شخصی است ۲۷ ساله به نام محمد ابو ظهرا که عضو بسیار فعّال گروهی به نام لشکر شهدا الاقصی بوده است.
پس لطف کنید و منبع خبر کشته شدن یک طفل ۵ ساله را که امروز دراین ترد خاطر نشان فرمودید در اینجا پست کنید.
در غیر این صورت به بنده حقّ بدهید که من این خبر شما را کاملاّ بی اساس واحتمالاً فرآورده معده مبارک حضرت عالی تلّقی کنم.
سپاسگزارم

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7760702.stm

IranZamin

IPL Player
Feb 17, 2006
3,367
2

پس لطف کنید و منبع خبر کشته شدن یک طفل ۵ ساله را که امروز دراین ترد خاطر نشان فرمودید در اینجا پست کنید.
در غیر این صورت به بنده حقّ بدهید که من این خبر شما را کاملاّ بی اساس واحتمالاً فرآورده معده مبارک حضرت عالی تلّقی کنم.
سپاسگزارم

دوست گرامی، بنده اين خبر را امروز وقتی داشتم در مستراح عمومی تست اي کيو ميدادم
از شخصی که در تووالت بغل دستی بود شنيدم. البته چون هی ميگوزيد ممکن است بنده
سن مقتولين را عوضی شنيده باشم.

البته فراموش نکنيد که اينجانب رهبر حزب مهر هستم و از تازيان متنفرم.;)
و به خاطر همين تنفر است که خودم را برای
فلسطين و لبنان و عراق و کويت و امارات و سوريه و اردن و ليبی جر ميدهم!

بله جانم. متشکرم

May 9, 2004
15,168
179
جناب تیمسار

سیرت انسانی حضرت عالی در مورد حفاظت و احترام عمیق به حیات انسان الالخصوص خردسالان بسیار قابل تحسین و احترام است. ولی این حقیر شخصاً از حضور حضرت عالی استدعا دارم که فی ما بین یاد آوری های مکًررتان در رابطه با کشته شدن کودکان فلسطینی به دست اسرائیلی ها زحمت کشیده و در مورد کو دکانی که روزانه بدست عواملی که شما شخصاً بهتر از همه آنان را میشناسید در دارفور، چچنیا و یا سودان کشته میشوند نیز یک یادآوری نا قابل بفرمائید.
ضمناّ بنده سایت خبرگزاری بی بی سی را مرور کردم و به هیچ وجه خبری در مورد کشته شدن امروز یک کوک ۵ ساله فلسطینی بدست اسرائیلی ها ندیدم. ۲ نفر فلسطینی در نوار غزه کشته شده اند که کم سنّ ترینشان یک جوان ۱۵ ساله بوده است.
شخصی که در الخلیل کشته شده است شخصی است ۲۷ ساله به نام محمد ابو ظهرا که عضو بسیار فعّال گروهی به نام لشکر شهدا الاقصی بوده است.
سپاسگزارم

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7760702.stm
جناب موتوری
من خبر را از رادیو بی بی سی بخش عربی ساعت 14 بوقت کویت شنیدم
شاید منبع خبری که خبر را به بی بی سی داده اشتباه کرده
حالا اگر باورتان نمی شود که من این خبر را شنیدم یا از خودم در اوردم برای من اهمیتی ندارد
من کشته شدن کودکان دارفور یا هر جای دیگر را انکار نکرده ام که شما گوشزد کرده اید
یکی امده تریدی زده که یک کودک اسرائیلی یتیم شده بنده خواستم بگویم که روزانه صد ها کودک در عراق و فلسطین و دیگر نقاط جهان یتیم می شوند و کسی به ان اهمیت نمی دهد ولی وقتی یک کودک اسرائیلی یتیم گریه می کند ملیون ها نفر باید این خبر را ببینند و بشنوند
یازده هزار اسیر فلسطینی در زندانهای اسرائیل بسر می برند که صدها تن از انها را کودکان تشکیل می دهند کسی نمی گوید چرا
ولی وقتی یک سرباز اسرائیلی در فلسطین اشغالی در حال نبرد اسیر می شود سازمانهای حقوق بشر و رسانهای امپریالیسم عزا می گیرند
و از وحشیگری حماس و فلسطینی ها خبر می دهند

بله جانم

IPride

National Team Player
Oct 18, 2002
5,885
0
Toronto, Canada

بله جانم. متشکرم
LOLLLLLLL!!!!!!!!:westi:

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
And I heard today on the French channel, the Iranian regime has been dissolved and Iran is a free country now.

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada
یکی امده تریدی زده که یک کودک اسرائیلی یتیم شده بنده خواستم بگویم که روزانه صد ها کودک در عراق و فلسطین و دیگر نقاط جهان یتیم می شوند و کسی به ان اهمیت نمی دهد ولی وقتی یک کودک اسرائیلی یتیم گریه می کند ملیون ها نفر باید این خبر را ببینند و بشنوند
So much nerve you have for coming with up with this.

Agha Shojaa

Elite Member
Nov 8, 2002
7,110
0
Canada

بله جانم. متشکرم
Ouch!

May 9, 2004
15,168
179
So much nerve you have for coming with up with this.
جناب
یعنی میخواستید چه بگویم ؟
فکر نکرده اید ان صد ها هزار نفری که در عراق و فلسطین و افعانستان به قتل رسیدند صدها هزار یتیم مثل ان کودکی که شما عکسش را زده اید بجای گذاشته اند ؟
مثل همان کودک گریه کرده اند
و مثل او بیگناه بوده اند
و مثل او مادر را صدا می زدند ؟

یا ان صدها کودکی که در زندانهای اسرائیل بسر می برند چه گناهی کرده اند بجز اینکه پدر یا مادرشان زندانی هستند یا اینکه سنگی بطرف سربازان تا دندان مسلح اسرائیلی پرتاب کرده اند ؟

یا روستاهایی که در مرز پاکستان و افغانستان با خاک یکسان شدند فقط بخاطراینکه گمان میرفته چند تروریست در انجا هستند ؟

انها هم خانواده داشتند فرزند داشتند ارزوها داشتند

انها هم انسان بودند

OSTAD POOYA

National Team Player
Jan 26, 2004
4,678
426

بله جانم. متشکرم

Brilliant :looti: