What Does the Iranian Public Really Think?

May 9, 2004
15,168
179
General, you are too funny but clever. Very clever.

It is like Cingular, where they had the most dropped calls between cell phone companies, but yet, there advertisement theme was "never a drop call".

You think by consistently advertising that people are not on the street demonstrating, you are pushing your point. No, general, all you have to do is search youtube, read internet, and you will always have the document of shot people, smashed faces, reports of tortures and rapes.

You come here and advertise your religion being muslim and debate it, and then support torture, rape, killing, etc..
جناب لورد
من نگفتم شکنجه و قتل و زندان نیست و نه از ان دفاع کردم
کجا چنین حرفی را زدم؟
من می گویم اگر کسی بخواهد انقلاب کند باید از جان و مالش بگذرد نه اینکه یک تظاهرات بکند و جند نفر کشته و زخمی شوند بقیه فرار کنند
در مورد اینکه اسلام را پیش کشیدید ربطی به موضوع ندارد زیرا رهبران جنبش سبز هم مسلمان هستند و کروبی هم یک من عمامه بر سر دارد
و ان یکی هم سید است
من می گویم اکثریت مردم در ایران فعلا با افکار شما در تضاد هستند به همین خاطر جنبش سبز شکست خورد
زیرا مجبور شد افکار شما را کم و بیش در شعارهایش بگنجاند و این اشتباه بود
و اینجا بود که کار گره خورد

متشکرم

Feb 22, 2005
6,884
9
General, i will put it this ways:

1. There are many who wanted the government gone.
2. There are many who prefer to see the government transform into democracy. Whether due to bad economy, lack of freedom, etc...
3. There is a very strong minority that supports the regime. I will say less than 15% but powerful with weapons, intelligent agency, etc..

The problem is the first and second group had not come to the conclusion that the regime has to go, and still had hope in transformation. Khamanie taking the path he did ensured that the regime will not survive long term. The second group continues in numbers joining the first, and increases rapidly as years go by, and with each crisis. That is why the Islamic regime is fragile sitting on top of a earthquake, hoping and trying hard to keep it in bay. But the earthquake will come.

جناب لورد
من نگفتم شکنجه و قتل و زندان نیست و نه از ان دفاع کردم
کجا چنین حرفی را زدم؟
من می گویم اگر کسی بخواهد انقلاب کند باید از جان و مالش بگذرد نه اینکه یک تظاهرات بکند و جند نفر کشته و زخمی شوند بقیه فرار کنند
در مورد اینکه اسلام را پیش کشیدید ربطی به موضوع ندارد زیرا رهبران جنبش سبز هم مسلمان هستند و کروبی هم یک من عمامه بر سر دارد
و ان یکی هم سید است
من می گویم اکثریت مردم در ایران فعلا با افکار شما در تضاد هستند به همین خاطر جنبش سبز شکست خورد
زیرا مجبور شد افکار شما را کم و بیش در شعارهایش بگنجاند و این اشتباه بود
و اینجا بود که کار گره خورد

متشکرم

Feb 7, 2009
468
0

2. There are many who prefer to see the government transform into democracy. Whether due to bad economy, lack of freedom, etc...
3. There is a very strong minority that supports the regime. I will say less than 15% but powerful with weapons, intelligent agency, etc..

The problem is the first and second group had not come to the conclusion that the regime has to go, and still had hope in transformation. Khamanie taking the path he did ensured that the regime will not survive long term. The second group continues in numbers joining the first, and increases rapidly as years go by, and with each crisis. That is why the Islamic regime is fragile sitting on top of a earthquake, hoping and trying hard to keep it in bay. But the earthquake will come.
Well said nothing else to it how can you top this ?

May 9, 2004
15,168
179

با شما موافقم
2. There are many who prefer to see the government transform into

democracy. Whether due to bad economy, lack of freedom, etc...
درست است
ولی خیلی ها هم سلطنت طلب هستند
خلیی ها هم جمهوری اسلامی را قبول دارند
و خیلی ها هم هستند که جدایی طلب هستند
این خیلی ها باید تعریف درستی بشود والا هر گروهی خودش را خیلی ها حساب میکند

در این مسئله با شما موافق نیستم
زیرا به نظر من رژیم خیلی بیشتر از پانزده درصد طرفدار دارد
نمی توان گفت که بزور اسلجه کشور را قبضه کرده زیرا من میبینم در هر جشن و عزاداری و مناسبتی رژیم ملیونها نفر را به خیابانها می کشد
و بنده باور نمی کنم که همه اینها پاسدار و بسیجی باشند
حتی اگر گفته شما مبنی بر اینکه رژیم تنها پانزده درصد طرفدار دارد را قبول کنم باز باید قبول کرد که هشتاد درصد بیطرف هستند
و تنها پنج درصد ضد رژیم هستند
زیرا اگر اکثریت ضد رژیم بودند پس از وقایع خرداد رژیم از بین می رفت یا حداقل عقب نشینی می کرد
ان هم با ان همه فشار دولتهای غربی
بر عکس رژیم یک وجب در مورد خواسته های جنبش عقب نشینی نکرد
به این دلیل من باور ندارم که اکثریت ضد رژیم هستند
و همانطور که گفتم حتی اگر گفته جنابعالی یعنی رژیم تنها پانزده درصد طرفدار دارد را قبول کنیم پس اکثریت بیطرف هستند و کاری به کار سیاست ندارند

این یک تجزیه وتحلیل معقولی است
و تا حدی انرا قبول دارم ولی مشکل این است که این گروها نشان داده اند که متحد شدن انها بر علیه رژیم کاری دشوار است
چرا؟
زیرا هر گروه اول کار می گوید اوکی ما با هم بر علیه رژیم متحد می شویم
ولی وقت کار به عمل می رسد هریک ساز خودش را میزند و شعار خودش را می دهد و حتی پرچم مخصوص خودش را بلند میکند
توی همین نیویورک عده ای از جنبش که پرچم الله اکبر در دست داشتند به عده ای که پرچم بدون شعار داشتند ایراد میگرفتند
و در ان میان یک عده با پرچم شیر و خورشید با بقیه در گیر شدند و ان گوشه یک عده دم از بلوچستان ازاد و نمی دانم اهواز و عربستان و کردستان می زدند
یک عده مبارزه توام با خشونت را پیشنهاد میکنند
عده دیگر تظاهرات با گل سرخ برای هر بسیجی را مد نظر دارند
یک عده در همین وقت بمب منفجر میکنند و عده دیگر در حالی که کتک می خورند با ارامش به تظاهراتشان ادامه می دهند
جانم این یک انقلاب نیست یک سیرک است که هر کسی برای خودش برنامه ای اجرا میگند
اگر به انقلاب های چند صد ساله اخیر توجه کنید می بینید که در همه انها یک شعار وچود داشته
مثلا ازادی در انقلاب فرانسه
کمونیسم در انقلاب اکتبر روسیه
اسلام در انقلاب ایت الله خمینی
می شود شما بفرمایید که شعار جنبش سبز چه بود ؟
بنده برایتان چند مورد از ان را می نویسم توجه کنید
یا حسین میر حسین
یار امام میر حسین
اجرای قانون اساسی
پیروی از خط امام
مرگ بر جمهوری اسلامی
مرگ بر ولایت فقیه
دمکراسی
سکولاریزم
اگر توجه کنید می بینید که این شعارها شعارهای یک انقلاب نیست بلکه شعار های چندین گروه هست که هر یک سعی میکند حرف خودش را به کرسی بنشاند

متشکرم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
اینکه جنبش هدف معینی نداشت دلیل نمیشه فکر کنیم که بیشتر مردم از رژیم خوششون میاد. این کاملا واضحه که اکثر ملت از احمدینژاد و رژیم ناراضی هستند. ولی دلیل نمیشه به جنبش سبز یا کروبی یا موسوی اعتقاد داشته باشند. این درست نیست که بگیم اگر به اصلاح طلبان رای ندادی حتما با رژیم هستی. خیلی ها مثل من از همشون متنفرن.رای دادن به موسوی یا کروبی تحولی رو که من دوست دارم به وجود نمیاره.
اصلا به نظر من رای دادن و شرکت کردن در چنین سیستمی معنی نداره.
اکثر مردم ایران مخالف احمدینژاد هستند و خیلی هاشون به جنبش سبز و اصلاحات هم ایمان ندارند چون میخوان رژیم کلا برچیده بشه..

reza+

Ball Boy
Feb 19, 2004
354
0
ژنرال
تا اونجایی که من دیدم و دقت کردم در داخل خود ایران چند هفته پیش، یه سری از مردم از احمدی***نژاد راضی*** نیستن و حتا پشیمون هستن از رای به ایشان صرفاً به خاطر مسایل اقتصادی

آن دسته از مردم که طرفدار موسوی بودن هنوز هم هستن و کلا خواستهای یه گروه نسبتا بزرگ هنوز در جای خود است

May 9, 2004
15,168
179
اینکه جنبش هدف معینی نداشت دلیل نمیشه فکر کنیم که بیشتر مردم از رژیم خوششون میاد. این کاملا واضحه که اکثر ملت از احمدینژاد و رژیم ناراضی هستند. ولی دلیل نمیشه به جنبش سبز یا کروبی یا موسوی اعتقاد داشته باشند. این درست نیست که بگیم اگر به اصلاح طلبان رای ندادی حتما با رژیم هستی. خیلی ها مثل من از همشون متنفرن.رای دادن به موسوی یا کروبی تحولی رو که من دوست دارم به وجود نمیاره.
اصلا به نظر من رای دادن و شرکت کردن در چنین سیستمی معنی نداره.
اکثر مردم ایران مخالف احمدینژاد هستند و خیلی هاشون به جنبش سبز و اصلاحات هم ایمان ندارند چون میخوان رژیم کلا برچیده بشه..
خير
شما به چه دلیلی می گویید که اکثر مردم از احمدی نژاد و رژیم بدشان می ایند؟
اگر امار دقیقی در این مورد دارید لطفا پست کنید
ولی انطور که من می بینم انهایی وقت و بی وقت می ایند و تظاهرات می کنند طرفداران رژیم هستند در صورتی که ان اکثریتی که شما می فرمایید در صحنه نیستند
و تا ان زمان که انها حتی اگر بر فرض ضد رژیم باشند در صحنه حضور ندارند بیطرف قلمداد خواهند شد
در مورد جنبش با شما موافقم به نظر من هم اکثریتی که حتی دنبال موسوی و جنبش سبز راه افتادند اصلا به عقاید موسوی و کروبی ایمانی نداشتند
تنها بخاطر این بود که از این راه ممکن بود اهداف خود را پیش ببرند
ولی اگر شما می گویید اکثریت مردم می خواهند رژیم بر چیده شود باید بگویم پس این اکثریت در خانه نشسته اند و منتظر هستند بقیه کار را برای انها تمام کنند و بعد بیایند در صحنه
یعنی یک عده کشته شوند و این اکثریت پخمه بیاییند و حالش را ببرند
این اکثریت بحساب نمی اید
شاید بتوان گفت بیطرف هستند ولی گفتن اینکه می خواهند رژیم بر چیده شود جمله درستی نیست
زیرا کسی که چیزی را بخواهد برای ان تلاش میکند من تلاشی از سوی این اکثریتی که شما می گویید ندیدم
به همین خاطر انرا باور ندارم

بله جانم

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa

ولی انطور که من می بینم انهایی وقت و بی وقت می ایند و تظاهرات می کنند طرفداران رژیم هستند در صورتی که ان اکثریتی که شما می فرمایید در صحنه نیستند

ان
وقتی هم بهت میگن چهارپایان بهت برمیخوره!

آخه مرد حسابی مگه تو ایران آزادی برای همه هست که بیا
ن تظاهرات کنند؟ وقت و بی وقت یعنی چی؟ چرا مزخرف مینویسی؟ منظورت ان دسته هستند که با ۲۰۰۰ اتوبوس از سر تاسر آوردنشون میدون آزادی؟ آخه مرد حسابی این قبیل راهپیمایی ها از پیش تنظیم شدند.

مگر مخالفین دولت بهشون مجوز میدهند که وقت و ب
ی وقت برن تظاهرات؟ اگرهم بدون مجوز برن که باید کشته بشند. شما هم که دقیقا همین رو میخای.

باور کن اکثر مردم ایران آنقدر احمق نفهم و بی شعور نیستند که از چنین رژیم خونخوار و ریس جمهورش خوششون بیاد. فرق اینجاست که بیشتر خاموشی رو ترجیح میدهند تا درگیری
. اینه که تو نمیفهمی. خیال میکنی چون صداشون در نمیاد پس راضی هستند. قربون بچه ۸ ساله برم بخدا ۱۰۰۰ مرتبه از تو سر تره. بنازم به ای کیو دیویستت. صفر هم زیاده .

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
حالا ببین
می ایی و توهین می کنی و اگر من گفتم بالا چشمت ابروست می روی شکایت می کنی و هزار اه و ناله که ژنرال ترید من را خراب کرد به دادم برسید
ژنرال توهین کرد ترولینگ کرد ه
اخه من به تو چی گفتم که می ایی و بنده را چهار پا خطاب میکنی ؟
من کجا از این رژیم دفاع کردم ؟
ایا گفتن یک حقیقت و سربه زیر برف فرو نبردن دفاع از رژیم است؟
اگر بیایم بگویم ملیونها نفراز طرفداران جنبش سبز در خرداد ماه امدند و تظاهرات کردند
انوقت می شود ضد رژیم ؟
ایا اگر بگویم در نماز جمعه خامنه ای را هوو کردند و کروبی را روی دست هوا هوا کردند می شوم ضد رژیم
یا بیایم بگویم این امارها دروغ است می شوم ضد رژیم؟
خیر جناب
به نظر من انوقت می شوم دروغگو نه ضد رژیم
من از خودم و اینکه چه حکومتی را می خواهم مطمئا هستم
ولی وقتی می بینم شما می ایید اینجا از رژیم به خاطر سرکوب و جلوگیری از ازادی بیان انتقاد می کنید
ودر همان وقت اگر من نوعی امد و حرفی بر خلاف شما حضرات زد
یا فحش خواهر و مادر می دهید یا توهین می گنید و چهار پا لقب می دهید
انوقت است که برای من بین شما و رژیم فرقی نیست
تازه رژیم را حداقل می شناسیم
اگر شما بیایید می ترسم همانطور که زمان شاهنشاه مردم ریختند توی کوچه و فکر می کردند بعد از انقلاب حلوا می دهند
و بعد گفتند خدا پدر شاه را بیامرزد که بهتر از اینها بود
شما هم که امدید ملت بگویند خدا پدر احمدی نژاد و خامنه ای را بیامرزد!!!ا
شما الان زوری ندارید این همه قلدری میکنید وای به حال ملتی که چوب شما بر سرشان باشد

بله جانم
خدمت ارتشبد بزرگ دامداران

اولان اگه به نوشته کمی بنگری، میبینی که من اون واژه رو تموم نکردم. یعنی عین خودت که خیال میکنی ما همه گاو و الاغ تشریف داریم که حرفهای تو لفافه شما رو نفهمیم. خدا رو شکر، الان مدت هاست که شما فهمیدی ماها زرنگ تر از اون حرفاییم و ما هم حالا میفهمیم که شما خوندن بلدی. الهم دولله.

دوما که،کافر همه را به کیش خود پندارد. در ارز بیش از دوازده سالی که من عضو ای اس پی و سایت های قبلش بودم، تا به حال از هیچکس به جز رفیقت ممبر او قی شکایت نکرده بودم. ایندفه هم که شکایت کردم، بخاطر این بود که تو، ببخشید، رفیقت تهدید جانی کردین و از این حرفا. خلاصه ملا زاده ها و حروم زاده ها باید بدونن که ملا دو زاری ها و بسیجی های گرگ سفت پست فطرت همه جا رو کنترل نمیکنن. به غیر از اینکه اگه این ممبر اف استفراغ یک روزی گیرم بیاد بهتره که هف هش ده تا از این جوجه حزی ها باهاش باشن (که بازم تکی حریفشونم) بهتره تموم این حزی خائن ها بدونن که روز کیفر عرب پرست ها و جانی ها نزدیکه!

و اما، ما میرسیم به یک مبحثی بقول فرنگی ها به نام فرویدیان اسلیپ. حالا شما چرا ناراحت این هستین که من از کی شکایت میکنم و از کی نمیکنم؟ مگه خدایی نکرده عقیده اکثریت اءزا این سایت درسته و شما و این ممبر او استفراقیان یک نفر تشریف دارین؟

آخرش هم این رو اضافه کنم، که بر عکس جناب عالی که مریضی مگلومانیا و مالیخولیا به کلتون سرایت کرده، ما آدم های دیگه نه خواب ارتشبد بودن رو داریم و نه آرزوی حکومت به ایران رو. ما فقط میخایم دیوس هایی مثل رفیق شما، جناب استفراقیان رو ت*خمشو بکشیم که این به شرف های خائن دیگه نتونن زاد و ولد کنن و در آینده دوباره خائن حلقه به گوش انگلیسی ها و روس ها دهان همه مون رو صاف کنن.

بله بله جانم!​

May 9, 2004
15,168
179
ژنرال
تا اونجایی که من دیدم و دقت کردم در داخل خود ایران چند هفته پیش، یه سری از مردم از احمدی***نژاد راضی*** نیستن و حتا پشیمون هستن از رای به ایشان صرفاً به خاطر مسایل اقتصادی

آن دسته از مردم که طرفدار موسوی بودن هنوز هم هستن و کلا خواستهای یه گروه نسبتا بزرگ هنوز در جای خود است
جناب رضا
با عرض احترام به عقیده و نظر شما بنده انچه را در صحنه می گذرد قبول دارم نه گفته این و ان
من می بینم که هیچ تظاهراتی صورت نمی گیرد
اینکه فلان از احمدی بدش می اید و فلان کس از اقتصاد می نالد دلیل محکمه پسندی نیست
اگر این گروه بزرگ که می فرمایید توانستند تظاهراتی انجام دهند انوقت می توانم با شما و دیگران در مورد اینکه اکثریت رژیم را نمی خواهند موافقت کنم
ولی اینکه شما بیایید و بگویید احمدی نژاد طرفدرانش را از دست داده و به گروه موسوی پیوسته اند را نمی توانم قبول کنم

متشکرم

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
mahkame passand nist...ay ke tof be oon root

Bale baayad beri oonjaa ye sham begiri dastet o bedoone ijaade eghteshaash bishini zamin o begi "raye man koo", ye moshte heyvoono ghalaadashoono az gardaneshoon var daaran veleshoon konan tarafet, biaan begiranet, bezananet bebaranet evin, bekhaaboonanet zire 5 taa kir koloft, enghad bokonanet ke delo roodat ofoonat kone o koonet paansemoon she, oonvaght mikhaam bebinam dafe dige ham miri bishini begi "raye man koo"? Albate inaa ham dalile mahkame passandi nist, dalile inke mellat dige be oon shekl nemirizan too khiaaboonaa ine ke az emrooz befardaa be AN o oon regime imaan aavordan.

In mardom age nemirizan too khiaaboon, chon didan ye eteraaze koochik che balaa haai sare zano bache o mardo zaneshoon aavorde, che berese be inke bekhaan dar heyne jang o setiz begiraneshoon. In mellat faghat goftan "rayam koo" o oon balaa ro sareshoon aavordan, kahrizako tashkil daadan ke jasadaaro dige baa bulldozer mirikhtan too chaal, roosho mipooshoondan, dige bebin che balaai sare ooni miaaran ke dar haale mobaarezeye physiki yaa taslihaati gereftanesh. Gomaashtei dige, kaarish nemishe kard, roozito az in raah dar miaari...

May 9, 2004
15,168
179
ان وقتی هم بهت میگن چهارپایان بهت برمیخوره!
ان کسی که می گوید چهارپایاان ادب و تربیت خانوادگی خودش را می رساند والا من از این چیزها ناراحت نمی شوم
آخه مرد حسابی مگه تو ایران آزادی برای همه هست که بیان تظاهرات کنند؟ وقت و بی وقت یعنی چی؟ چرا مزخرف مینویسی؟ منظورت ان دسته هستند که با ۲۰۰۰ اتوبوس از سر تاسر آوردنشون میدون آزادی؟ آخه مرد حسابی این قبیل راهپیمایی ها از پیش تنظیم شدند.
مگر مخالفین دولت بهشون مجوز میدهند که وقت و بی وقت برن تظاهرات؟ اگرهم بدون مجوز برن که باید کشته بشند. شما هم که دقیقا همین رو میخای.
مگر قراراست که رژیم دست شما را بگیرد و به خیابانها بیاود تا بر علیه انها تظاهرات کنید؟
اگر همانطور که می گویید اکثریت ضد رژیم هستند پس کجایند؟
چرا یک تظاهات انجام نمی دهند؟
از بسیجی ها می ترسند؟
پس همان بهتر بنشینند کنج خانه و در سیاست دخالت نکنند
روز بیست و دو بهمن ان ملیونها که امدند با دو هزار اتوبوس از سراسر ایران اورده شده بودند؟؟؟
عجب حرف مضحکی میزنی
پس ان عده که در بقیه شهرها تظاهرات کردند از کجا امده بودند
اها حتما می خواهید بگویید لبنانی بودند
این همه خودتان را فریب ندهید

باور کن اکثر مردم ایران آنقدر احمق نفهم و بی شعور نیستند که از چنین رژیم خونخوار و ریس جمهورش خوششون بیاد. فرق اینجاست که بیشتر خاموشی رو ترجیح میدهند تا درگیری. اینه که تو نمیفهمی. خیال میکنی چون صداشون در نمیاد پس راضی هستند. قربون بچه ۸ ساله برم بخدا ۱۰۰۰ مرتبه از تو سر تره. بنازم به ای کیو دیویستت. صفر هم زیاده .
من نمی گویم از رژیم خوششان می اید یا نمی اید
من می گویم حرف شما بی دلیل است
من هم می توانم بگویم ملت ایران همه طرفدار پادشاهی هستند
دلیلم کو ؟
ندارم
خوب توهم بدون دلیل می ایی و می گویی همه ضد رژیم هستن ولی تو نمی دانی
نمی دانم بچه هشت ساله هم می داند
دلیلش چیست؟
دلیلش این است که جناب بهروز خان و رفقایش می گویند

عجب

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
آخه مرد حسابی مگه تو ایران آزادی برای همه هست که بیان تظاهرات کنند؟ یعنی چی؟
مگر مخالفین دولت بهشون مجوز میدهند که وقت و بی وقت برن تظاهرات؟ اگرهم بدون مجوز برن که باید کشته بشند

اشتباه می کنی ، چون با تئوری ِ مدرن ِ " آزادی مطلق " آشنایی نداری
در ایران ، آزادی ِ مطلق وجود دارد که دنیا باید به خوابش ببینه
همه آزادند که به خیابانها بیایند و تظاهرات کنند ، نیازی هم به مجوز نیست
عوامل ِ رژیم هم آزادند که به خیابانها بیایند و دیگر تظاهرات کنندگان را کتک بزنند و چاقو بزنند و غیره
ماموران انتظامی و پاسدار و غیره هم آزادند که هر کس را خواستند بگیرند و ببرند
رژیم هم آزاد است که هر کس را خواست دستگیر و محاکمه کند یا نکند
این آزادی ِ مطلق یکی دیگر از معجزات ِ هزاره ی سوم است که شما و امثال ِ من از درک ِ آن عاجزیم
البته یک دوره ی فشرده ی آموزش ِ آزادی ِ هزاره ی سوم در دانشگاه ِ اوین- بند ِ ۲۰۹ هست که گویا مجانی هم هست
متاسفانه فعلا ظرفیت ِ کلاس تکمیله ، وگرنه اسم نویسی می کردم

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209
ان کسی که می گوید چهارپایاان ادب و تربیت خانوادگی خودش را می رساند والا من از این چیزها ناراحت نمی شوم
I'm pleased to announce that I lawfully and morally deserve that "Credit". :smile::D

May 9, 2004
15,168
179
خدمت ارتشبد بزرگ دامداران

اولان اگه به نوشته کمی بنگری، میبینی که من اون واژه رو تموم نکردم. یعنی عین خودت که خیال میکنی ما همه گاو و الاغ تشریف داریم که حرفهای تو لفافه شما رو نفهمیم. خدا رو شکر، الان مدت هاست که شما فهمیدی ماها زرنگ تر از اون حرفاییم و ما هم حالا میفهمیم که شما خوندن بلدی. الهم دولله.

دوما که،کافر همه را به کیش خود پندارد. در ارز بیش از دوازده سالی که من عضو ای اس پی و سایت های قبلش بودم، تا به حال از هیچکس به جز رفیقت ممبر او قی شکایت نکرده بودم. ایندفه هم که شکایت کردم، بخاطر این بود که تو، ببخشید، رفیقت تهدید جانی کردین و از این حرفا. خلاصه ملا زاده ها و حروم زاده ها باید بدونن که ملا دو زاری ها و بسیجی های گرگ سفت پست فطرت همه جا رو کنترل نمیکنن. به غیر از اینکه اگه این ممبر اف استفراغ یک روزی گیرم بیاد بهتره که هف هش ده تا از این جوجه حزی ها باهاش باشن (که بازم تکی حریفشونم) بهتره تموم این حزی خائن ها بدونن که روز کیفر عرب پرست ها و
برو
و اما، ما میرسیم به یک مبحثی بقول فرنگی ها به نام فرویدیان اسلیپ. حالا شما چرا ناراحت این هستین که من از کی شکایت میکنم و از کی نمیکنم؟ مگه خدایی نکرده عقیده اکثریت اءزا این سایت درسته و شما و این ممبر او استفراقیان یک نفر تشریف جانی ها نزدیکه!​

باز توهین کردی؟
اخه به من چه اگر ممبر اوف دی تهدیدت کرده؟
اومدی اینجا معرکه می گیری که حریف چند نفر می شوم ؟
به من چه ؟
شرط می بندم این ممبردی از رفقای خودته والا من نه تو را میشناسم که بخوام تهدید کنم نه اصلا از این کارهای بچه گانه خوشم می اید
کسی که اینطور تهدید میکنه یا بچه است یا واقعا شما را می شناسد و قصد ضرر زدن به شما را دارد
من نه بچه هستم نه شما را میشناسم
و بخاطر اینکه می ایی و توهین می کنی هم این اندازه به دل نمی گیرم که بخواهم تهدید کنم
اگر هم واقعا کسی را تهدید کنم باور کن تهدید خودم را عملی میکنم !!!ا
و نمی ایم جلوی دها نفر تهدید کنم این کار کار بچه هاست

آخرش هم این رو اضافه کنم، که بر عکس جناب عالی که مریضی مگلومانیا و مالیخولیا به کلتون سرایت کرده، ما آدم های دیگه نه خواب ارتشبد بودن رو داریم و نه آرزوی حکومت به ایران رو. ما فقط میخایم دیوس هایی مثل رفیق شما، جناب استفراقیان رو ت*خمشو بکشیم که این به شرف های خائن دیگه نتونن زاد و ولد کنن و در آینده دوباره خائن حلقه به گوش انگلیسی ها و روس ها دهان همه مون رو صاف کنن.
بله بله جانم!​
خوب این قسمت از حرفهای شما چرت و پرت است
منظور از ماها و شماها چیست؟
اگر من را در زمره طرفداران رژیم قرار داده اید بسختی در اشتباه هستید
ولی گذشته از این شما در خواب و خیال هستید یک تظاهرات خشک و خالی نمی توانید راه بیاندازید از ت*م کشیدن این و ان صحبت میکنید
شما اول سعی کنید یک اپوزسیون قوی بوجود بیاورید بعدا این خواب و خیالات را در سر بپروراند
دو تا گروه از اپوزسیون نمی توانند با هم متحد بشوند انوقت شما از انقلاب حرف می زنید

عجب

May 9, 2004
15,168
179
عوامل ِ رژیم هم آزادند که به خیابانها بیایند و دیگر تظاهرات کنندگان را کتک بزنند و چاقو بزنند و غیره
این آزادی ِ مطلق یکی دیگر از معجزات ِ هزاره ی سوم است که شما و امثال ِ من از درک ِ آن عاجزیم
البته یک دوره ی فشرده ی آموزش ِ آزادی ِ هزاره ی سوم در دانشگاه ِ اوین- بند ِ ۲۰۹ هست که گویا مجانی هم هست
اخه کدام رژیمی مجوز می دهد که کسی بیاید
و شعارهایی برای تغییر نظام بدهد ؟
حتما جنابعالی انتظار دارید رژیم مجوز بدهد تا بیاند و بگویند مرگ بر جمهوری اسلامی و بقیه هم بنشیند ودست بزنند
اگر کسی خواستار بر اندازی رژیم است دستورات رژیم را به ت * مش هم حساب نمی کند و می رود تظاهرات بر علیه رژیم
والا بنشینید در خانه رژیم مجوز بدهد تا انقلابی بر علیه ان صورت بگیرد را هیچ حکومت احمقی نمی پذیرد

بله جانم

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California

بازم که میمون رو به رقص آوردی