What is MK and some Iranian coaches problem?

ashtar

National Team Player
Aug 17, 2003
5,448
19
بنده واقعا نمی فهمم که دعوا و مساله سر چه چیزیه! مایلی کهن و خاکپور و طرفدارانشون از چی ناراحتن؟ از این ناراحتن که چرا از اونها انتقاد میشه یا از این ناراحت هستن که چرا از مربیان خارجی انتقاد نمیشه یا اینکه چرا از شخص کیروش به اندازه دلخواه اونها انتقاد نمیشه؟ واقعا درد این آقایون چیه؟

آخه عزیز من وظیفتون این بوده که تیم امید را ببرین به المپیک و این کار را به هر دلیلی نتونستین بکنین. میخواهین مردم خوشحال باشن و ازتون تمجید کنن و بگن شما خیلی کار بلد هستین و باید سر کار بمونین؟

کی گفته که به مربی خارجی انتقاد نمیشه؟ قبل از این هم کوردس، ایونکویچ، بگوویچ، وینگادا و چند مربی خارجی دیگه هم تر زدن به تیمِ امید و بعد از ناکامی سیفونشون کشیده شد و یکی دیگر جاشون اومد.

اگر کسانی مثل هاج مایلی میخوان بدونن چرا به مربی ایرانی بیشتر گیر داده میشه بخاطر اینه که اکثر ایرانی ها هیچ وقت نمیخوان اعتراف کنن که اشتباه کردن و یا کم تجربه هستن و همش میخوان وانمود کنن عقل کّل هستن و ایراد از دیگران هست. برای همین هم دیگران هی بهشون گیر میدن که ثابت کنن ایراد از اونها نیست و ایراد از مربی است. ولی مربی خارجی وقتی کار را خراب میکنه یا میاد خیلی ساده معذرت خواهی میکنه و میگه
"I'm sorry"
یا چمدانش را میبنده میره پی کارش و هی دور و ور نمیگرده با این و اون مصاحبه کنه که تقصیر را بندازه گردن این و اون و خودش را بزرگ جلوه بده و قبول نکنه که جاش را به کسی دیگر بده.

وقتی کسی خودش میاد و میگه ببخشید در تصمیماتم یا محاسباتم اشتباه کردم، یا مغلوب قدرت و طرفند حریف شدم و آمده هستم که جایم را بدم به نفر بعدی و خودش به خودش اینجوری گیر میده که دیگران نمیتونن بیشتر از این بهش گیر بدن. شما هم یک بار بیا از بقیه بکش بیرون اون وقت اگر کسی بهتون گیر داد بیا بگو چرا من ولی نه فلانی؟

Last edited:

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,508
3,342
Khoda bozorgbini baba ... moshkeleh ma Iraniha ... yaroo goozoo khodesh ro ba dastyar machnester united o morabi real madrid moghayeseh mikoneh.

Khariat, jehalat, the list continues.