World Cup 2018 Draw

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
You know usually one of the WC Draw hosts is a woman(beautiful and dressed-up)? Iran TV would always censor those women, even if it was an important Live event.
Sardar Azmoun, has apparently asked the host to wear hijab or something similar so people in Iran can watch the whole program!! This is ridiculous..khale alam bar malajesh.. :looti::3: And Sardar Azmoun today announced that she has accepted to do so? View attachment 39750
Azmoun ghalat kard. We should all tell her to wear the most revealing dress she has in her wardrobe.

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,874
1,375
khoda rahm koneh!!!

بدترین قرعه***های احتمالی مدعیان جام جهانی

ایران کابوس فرانسه پرستاره!

سایت بلیچر اسپورت گروه فرانسه، اسپانیا، ایران و مراکش را گروه مرگ دانست.
سایت بلیچر ریپورت یکی از سایت های معتبر فوتبال در جهان، با توجه به قرعه کشی فردای جام جهانی، بدترین قرعه های مدعی های قهرمانی را پیش بینی کرده که در گروه فرانسه، تیم ملی ایران حضور دارد.

این سایت برای تیم ملی فرانسه گروه زیر را به عنوان گروه مرگ معرفی کرده است:

فرانسه - اسپانیا - ایران - مراکش

والله برای من خیلی*** سخت است که یک تیم*** یالغوزی به نام ایران یک تهدید جدی برای فرانسه و اسپانیا باشه.این امکان دارد که مترجم یا این را از خودش نوشته یا یک دستکاری کرده.اتفاقاً از مربی*** تیم***های فرانسه و اسپانیا که سوال کردند هردو آرزوشون این بود که با ایران بیفتند چون تو پات سه*** ضعیفترین تیم*** حاضر است.

Babr

Banned
Nov 24, 2002
27,860
1,466
To be honest since 1978 WC we never been placed in a really tough group. 2006 was probably the easiest of all.

homaie

Elite Member
Mar 1, 2003
5,061
1,218
NY/NJ in USA
به گزارش ایسنا، محمد رضا ساکت - دبیر کل فدراسیون فوتبال ـ قبل از شروع مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ میناکاری، صنایع دستی ایران را به «اینفانتنیو» رییس فیفا، فاطما سامورای دبیر کل فیفا و ویتالی موتکو رییس فدراسیون فوتبال روسیه هدیه داد.
https://www.isna.ir/news/96091005059/هدیه-ایران-به-رییس-فیفا-چه-بود

والله برای من خیلی*** سخت است که یک تیم*** یالغوزی به نام ایران یک تهدید جدی برای فرانسه و اسپانیا باشه.این امکان دارد که مترجم یا این را از خودش نوشته یا یک دستکاری کرده.اتفاقاً از مربی*** تیم***های فرانسه و اسپانیا که سوال کردند هردو آرزوشون این بود که با ایران بیفتند چون تو پات سه*** ضعیفترین تیم*** حاضر است.

.
.
.
.
اصلا خودم شنیدم از زمانی*** که امکان اینکه ایران با فرانسه هم گروه بشه ، دوشامپ خواب و خوراک نداره ، امباپه اسهال گرفته ، گریزمان هم احتمالا انصراف میده ....

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
.
.
.
.
اصلا خودم شنیدم از زمانی*** که امکان اینکه ایران با فرانسه هم گروه بشه ، دوشامپ خواب و خوراک نداره ، امباپه اسهال گرفته ، گریزمان هم احتمالا انصراف میده ....
LooooL

Didn’t know you followed international football
I thought you only glory hunted Real Mud-rid.

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,254
5,471
.
.
.
.
Just wait until they hear Beiranvand is going to wear Abedzadeh's shirt that he wore 20 years ago against Australia