ISP Fosho Fosh Kaari Corner!

Status
Not open for further replies.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خواستم بگم از این به بعد سرت و برگردونی تا دسته چبوندم توت خار کسده..
تا دیگه گه زیادی نخوری اینجا
خودت بیای بگی گه خوردم
با بد کسی در افتادی.
کون وارونه برا من یکی نده عوضی دیگه
هررررریی یابو
ببین کون سفید, اگه هیچی ندونم, این یکی رو خوب میدونم که هرکی گفت "با بد کسی در افتادی" یه بچه سوسول کون پاره ای بیش نیست که آخرش تو سر خودش میزنه که وای چه گهی خوردم کاش انقدر گنده گوزی نمیکردم. حالا جریان تو جنده دوزاریه. من اینجا دیگه از کس و کون خودتو زنت نمیگذرم

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ننت و میگام از این به بعد بدبخت بیخایه
حالا تو به فکر از این به بعدش باش, این کلفتی هایی که تا اینجا به جد و آبادت فرو کردمو چیکار میکنی؟ خار کسه الان هرکودومتون رو فشار بدن آب منی میرینید. شما ها کارتون تموم شد رفت. شعبه های جنده خونه هامو تو و زن و ننت دارید یه تنه میگردونید.

TeamMeli

Elite Member
Feb 5, 2014
9,312
313
Las Vegas, NV
Ik sanihc no need to curseTeam Meli jan I am used to it I suppose but hey
nothing I can do if my posts get edited and I did not intend a post about Hansi Flick
as Die Mannschaft's new coach turn into a fight between members. This is not fun.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
ابنه ای دیوس،
تو هر جا دیگه بودی غیر اینجا صد با ر انداخته بودنت بیرون.
این ادمین اینجا هم که هی ما ما میکنه در حق تو مادر به خطا قلمبه لطف تکردن
ففط با نگه داشتن حیوانی متل تو سایت خودشونو رسما به گا دادن.
حالا بیرمرد ابنه ای نوشتی شماره رو؟
شب بیا باغ

Nov 24, 2002
27,860
1,466
شنیدم سویس هستی.
بدبخت برا اینکه از ولفر و بیکاری در بیای میگن میمون یکی از باغ وحش های زوریخ اسهال شده،، چند وقتی نمیتونه در صحنه باشه،
یکی رو میخوان، خوبم مایه میدن.
رزومتو بفرس
فقط نمیدونم بیرمرد ابنه ای قبول میکنن یا نه.

توی مادر به خطا یه بات دم گوره کی میخوای ادم بشی بیناموس

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
ابنه ای دیوس،
تو هر جا دیگه بودی غیر اینجا صد با ر انداخته بودنت بیرون.
این ادمین اینجا هم که هی ما ما میکنه در حق تو مادر به خطا قلمبه لطف تکردن
ففط با نگه داشتن حیوانی متل تو سایت خودشونو رسما به گا دادن.
حالا بیرمرد ابنه ای نوشتی شماره رو؟
شب بیا باغ
تو مادر قحبه گه خوری سایتو نکن, واست مهم نبوده و نیست. تو به فکر سیستم دادن خودتو زنت باش. تو باغ هم واسه خودتو ننت شعبه وا میکنم, شیفت شبم واستون میزارم چون بازدهی داره, کون و کستون هم قشنگ دیگه جا افتاده دو شیفتش میکنیم روز و شب روتون تلمبه بزنن.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
بدبخت روانی..

ظاهرا تو این سایت سابقه دارم هستی..
فقط لازمه کلمه روانی رو سرچ کرد 🤣🤣🤣
ا

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
شنیدم سویس هستی.
بدبخت برا اینکه از ولفر و بیکاری در بیای میگن میمون یکی از باغ وحش های زوریخ اسهال شده،، چند وقتی نمیتونه در صحنه باشه،
یکی رو میخوان، خوبم مایه میدن.
رزومتو بفرس
فقط نمیدونم بیرمرد ابنه ای قبول میکنن یا نه.

توی مادر به خطا یه بات دم گوره کی میخوای ادم بشی بیناموس
اصلا راست میگی زن جنده, خودتو جد و آبادتو مثل سیرک های معروف میبرم میگردونم تو دنیا, به صورت سیار کس و کون بدید. سویس هم تو زوریخ واستون اتاق میگیرم, سویسی ها هم روتون تلمبه بزنن, کس کش این همه ایده های خوب دا شتی زود تر در میون میزاشتی کلی پول از دست دادیم با این غفلت و هن و هن های تو و اون ننه جندت.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
نوار تکراری کس و شر
که چه حالا دیوس؟
برو خودتو درمان کن ابنه ای
عمری ازت نموده دیوس

Nov 24, 2002
27,860
1,466
سویس میگن مزایاش برا کونی ها خوبه
برا همین موندی اره،
اما موندم کی کون تو میذاره دیوس

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
نوار تکراری کس و شر
که چه حالا دیوس؟
عمری ازت نموده دیوس
دیگه به تته پته افتادی کون سفید. از این به بعد اون گاله رو میبندی, تا اربابت اجازه نداده زر زر نمیکنی, یا اینکه کلفتی رو میندازم تو لپت.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
نوار تکراری کس و شر
که چه حالا دیوس؟
عمری ازت نموده دیوس
دیگه به تته پته افتادی کون سفید. از این به بعد اون گاله رو میبندی, تا اربابت اجازه نداده زر زر نمیکنی, یا اینکه کلفتی رو میندازم تو لپت.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
من مثل توی دیوس بی اصل و نصب که معلوم نیست تو کدوم طویله بزرگ شدی بیکار نیستم، زندگی دارم..
توی بدبخت اگه 4 تا امتال این سایت و ازت بگیرن مردی
تورو باغ وحشم راه نمیدن.
بیا اینجا خالی ببند و کس شر بنویس
کس و شر کنتر نداره که خار کسده

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
سویس میگن مزایاش برا کونی ها خوبه
برا همین موندی اره،
اما موندم کی کون تو میذاره دیوس
سویس مزایاش واسه منی که جاکشیه زن جندت و ننه کس ملاقتو میکنم زیاد خوب نیست. اجاره ها بالاست, خار کس و کونت گاایده میشه تا اجاره رو در آرید, بعدش تازه باید بکوب بدید تا سود بیاد تو دخل. برو با اون زن جندت مشورت کن, اگه طاقت دادن ۲۴ ساعته رو داره,یه اتاق واسش بگیرم. خار کسه هواست باشه تو سویس دیگه آخ من امروز نمیتونم و نمیخوام و دردم میاد نداریم, سود نداشته باشید, خودم میچپونم بهتون جر واجرتون میکنم.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
من مثل توی دیوس بی اصل و نصب که معلوم نیست تو کدوم طویله بزرگ شدی بیکار نیستم، زندگی دارم..
توی بدبخت اگه 4 تا امتال این سایت و ازت بگیرن مردی
تورو باغ وحشم راه نمیدن.
بیا اینجا خالی ببند و کس شر بنویس
کس و شر کنتر نداره که خار کسده
کم آوردی خار کسه به تعریف از اون زندگیه کیرییت افتادی, یه دفعه با کس و کار شدی, مدیر برنامه دار شدی, ...بورررررو خاااااار کسه, چنان با کیر کوبیدم تو فرق سرت داری تلو تلو میخوری. آخه کون سفید تو که اینکاره نیستی به گه خوری میوفتی مجبوری کون لخت وارد چنین مخمصه ای بشی؟ بابا تو بچه سوسول ان دماغو که هیچی, از تو عظیم تراش اومدن صغیر شدن آخر از راه کون دادن بهشون اجازه دادم بشن چایی چیم.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Ik sanihc no need to curseTeam Meli jan I am used to it I suppose but hey
nothing I can do if my posts get edited and I did not intend a post about Hansi Flick
as Die Mannschaft's new coach turn into a fight between members. This is not fun.
خفه شو بابا کسمشنگ بنگی. کیرم تو خودتو اون حبیبت و اون تیم ملی جانت

Nov 24, 2002
27,860
1,466
کم اوردم کون بلنگی؟
تو تخم حروم و خار کسده و بیکار کی باشی که ادم جلوت کم بیاره.
اگه خایه داری که نداری بیا اینجا بهت بگم کی کی کیرو میکنه دیوس
هارت و بورت بشت کیبورد و که عمه جندتم بلده

گفتم اینجا فقط کافیه کلمه روانی رو سرچ کنی بعد بوی گندت و تعفنت همه جارو میگیره دیوس بی همه چیز 😁😁

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
کم اوردم کون بلنگی؟
تو تخم حروم و خار کسده و بیکار کی باشی که ادم جلوت کم بیاره.
اگه خایه داری که نداری بیا اینجا بهت بگم کی کی کیرو میکنه دیوس
هارت و بورت بشت کیبورد و که عمه جندتم بلده

گفتم اینجا فقط کافیه کلمه روانی رو سرچ کنی بعد بوی گندت و تعفنت همه جارو میگیره دیوس بی همه چیز 😁😁
ببین تو خدا رو شکر کن من خودتو زن جندتو و مامانتو از زیر اون عربا کشیدم بیرون یه دستی به سر و روتون کشیدم, یه اتاقی واستون جور کردم, آره, سخته, اینجا هم مثل پیش عربا عاقبتتون دادنه, ولی خوب دیگه وسط صحرا گنگ بنگ نمیشید, شماره پروانه دارید, شماره کسب و کار دارید, مدنی کون و کس میدید.زر زر زیادی نکن خار کسه لش پاره پوره زن و ننتو دوباره برمیگردونم تو صحرا میندازمشون دوباره زیر عربا ها.

Status
Not open for further replies.