برترین های قرن با فرامرز ظلی

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
دربی چهاردهم، هفته یازدهم دور رفت جام دوم تخت جمشید
استادیوم امحدیه، 4 خرداد ۱۳۵۳
تاج : 1
پرسپولیس : 0
گل : حسن روشن در دقیقه ۸۸
شرح عکس :
جدال هوایی مسیح مسیح نیا با کارو حق وردیان، آن سوتر مسعود مژدهی و زنده یاد جعفر کاشانی
masihnia4.jpg

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
شرح عکس :
جدال هوایی مسیح مسیح نیا با کارو حق وردیان، آن سوتر مسعود مژدهی و زنده یاد جعفر کاشانی
View attachment 45343
عجب عکسی کسری چان، فقط بگو مسعود مژدهی را چه جوری دیدی؟ ولی سرکار استوار را پشت سر مرحوم جعفر کاشانی ندیدی

این همان بازی بود که روشن با یک قیچی سر ضرب دروازه مودت را فرو ریخت ،پرسپولیس هم نود دقیقه مقابل حجازی ناکام ماند با وجود حملات سنگین.

Last edited:

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
عجب بازیکن عالی بود، هیچ وقت از این عکس نمیتونستم تشخیص بدم کیه.
در نوجوانی که به بولینگ عبدو میرفتم زمستانها پرسپولیس در سالن سرپوشیده بسکتبال تمرین میکردند که بیشتر بازی تمرینی بود، یادم میاد که بشدت تحت تاثیر مسیح نیا قرار گرفته بودم چون عالی بازی میکرد و نفوذهایی و دریبل های تماشایی و سرعت بالا یی داشت، فکر میکردم چرا پس با این تکنیک ناب خط دفاعی بازی میکنه. یکی دیگه هم که ازش خاطره خوش دارم مرحوم صفر ایرانپاک بود که بسیار مهربان و خوش برخورد بود.
همینطور مرحوم محراب شاهرخی که یادم هست با مهربانی و سخاوت ما که تعدادی بچه و نوجوان بودیم به هات داگ معروف تریای بولینگ دعوت کرد.

Feb 4, 2005
25,253
5,470
شرح عکس :
View attachment 45343
کارو برای کی راست کرده؟!!!!

Feb 4, 2005
25,253
5,470
حالا این برنامه برترینهای قرن قراره چی بشه؟ امار میگیرند و در نهایت یک تیم انتخاب میشه یا همینجوری با پیشکسوت ها صحبت میکنند و نظر می پرسند؟

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
حالا این برنامه برترینهای قرن قراره چی بشه؟ امار میگیرند و در نهایت یک تیم انتخاب میشه یا همینجوری با پیشکسوت ها صحبت میکنند و نظر می پرسند؟
خوب یک‌جایی ثبت میشه،
جالبه نظرشون و خاطراتشون.

Feb 4, 2005
25,253
5,470
خوب یک‌جایی ثبت میشه،
جالبه نظرشون و خاطراتشون.
نمیگم بده. کنچکاو شدم بدونم مثلا بعد از ۱۰۰ تا یا ۲۰۰ تا نظرخواهی، ایا تیم قرن را بر مبنای آرای نظر دهنده ها انتخاب میکنند یا نه

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
نمیگم بده. کنچکاو شدم بدونم مثلا بعد از ۱۰۰ تا یا ۲۰۰ تا نظرخواهی، ایا تیم قرن را بر مبنای آرای نظر دهنده ها انتخاب میکنند یا نه

نمیدونم ولی به هر حال تاج سروره پرسپولیسه

🙂😃🎵🎶🎵😆🌈

kasra1930

National Team Player
Dec 30, 2011
5,870
1,366
در نوجوانی که به بولینگ عبدو میرفتم زمستانها پرسپولیس در سالن سرپوشیده بسکتبال تمرین میکردند که بیشتر بازی تمرینی بود، یادم میاد که بشدت تحت تاثیر مسیح نیا قرار گرفته بودم چون عالی بازی میکرد و نفوذهایی و دریبل های تماشایی و سرعت بالا یی داشت، فکر میکردم چرا پس با این تکنیک ناب خط دفاعی بازی میکنه. یکی دیگه هم که ازش خاطره خوش دارم مرحوم صفر ایرانپاک بود که بسیار مهربان و خوش برخورد بود.
همینطور مرحوم محراب شاهرخی که یادم هست با مهربانی و سخاوت ما که تعدادی بچه و نوجوان بودیم به هات داگ معروف تریای بولینگ دعوت کرد.
مرسی عقاب عزیز که خاطرات خود را با ما در میان میگذارید.(y)(y)(y)

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
مرسی عقاب عزیز که خاطرات خود را با ما در میان میگذارید.(y)(y)(y)
کسری جان درود بر شما با این عکسهای بی نظیری که رو میکنید . این عکس حجازی و قاسمپور و کربکندی عالی بود ،عیدی نفیسی به ای اس پی و فوتبال دوستان.

Finally

Elite Member
Oct 18, 2002
3,888
912
نون و نمك پرسپوليسيارو خوردى بعد رفتى استقلالى شدى ؟

homaie

Elite Member
Mar 1, 2003
5,061
1,218
NY/NJ in USA
One of our best players. Mehdi Mahdavikia.
یادش بخیر، سال ۲۰۰۰ قهرمان ایتالیا با بهترین بازیکنان آن زمان جهان مقابل تیم هامبورگ با مهدوی کیا قرار گرفت، این بازی یکی از بهترین تجربه فوتبالی من است، عجب بازی بود، شهر هامبورگ آن شب نخوابید و چکار کرد مهدوی کیا، واقعاً که در حضور زیدان، داویدس، اینزاگی، و و و بهترین بازیکن زمین مهدوی کیا بود.
فوتبالی‌ترین | مهدی مهدوی کیا بهترین بازیکن زمین (footballitarin.com)