عکسی کمیاب از تیم فوتبال ایران

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
اشتباه بزرگ بازی دادن به الله وردی بود ، نایب آقا بهتر بود ، حجازی هم با وجود گل زود هنگام بازیه خوبی کرد و چندین توپ خطرناک را گرفت، بعد هم با کتف در رفته مجبور به ادامه بازی شد و گل چهارم هم بعد از مصدومیت به‌ ثمر رسید . داور و الله وردی تیم ایران را قصابی کردند.

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
اشتباه بزرگ بازی دادن به الله وردی بود ، نایب آقا بهتر بود ، حجازی هم با وجود گل زود هنگام بازیه خوبی کرد و چندین توپ خطرناک را گرفت، بعد هم با کتف در رفته مجبور به ادامه بازی شد و گل چهارم هم بعد از مصدومیت به‌ ثمر رسید . داور و الله وردی تیم ایران را قصابی کردند.
توی این بازیها ما کلا چهارتا پنالتی به حریفان دادیم. یکی از دفاعها (فکر میکنم اسکندریان یا کازرانی) می‌گفت دلیلش این بود که توی لیگ داخلی داور خیلی فولها را نمی‌گرفت و دفاعها به این عادت کرده بودند ولی توی جام جهانی داورها سختگیرتر بودند.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
توی این بازیها ما کلا چهارتا پنالتی به حریفان دادیم. یکی از دفاعها (فکر میکنم اسکندریان یا کازرانی) می‌گفت دلیلش این بود که توی لیگ داخلی داور خیلی فولها را نمی‌گرفت و دفاعها به این عادت کرده بودند ولی توی جام جهانی داورها سختگیرتر بودند.
دوتا از پنالتی ها خیلی ناعادلانه بود.

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
شاید ، ولی به نظر میرسبد جانی رپ رو رویخط هجده یا پشت خط زدند و سرعت حرکتش اون رو توی هجده سرنگون کرد .
من فقط خود تماسش را در نظر گرفته بودم ولی الان بعد از خوندن پستت با نظرت موافقم که ظاهرا فول لب خط یا حتی بیرون از 18 قدم انجام گرفت.​

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
من فقط خود تماسش را در نظر گرفته بودم ولی الان بعد از خوندن پستت با نظرت موافقم که ظاهرا فول لب خط یا حتی بیرون از 18 قدم انجام گرفت.​
ممنون، سره همین پنالتی هم اسکندریان از کوره در رفت وزد زیر،توپ که تو دست داور بود و کارت زرد گرفت و بازی با پرو رو از دست داد و جانشینش الله وردی گند زد به بازی !

Payandeh Iran

Elite Member
Feb 4, 2005
25,253
5,470
ممنون، سره همین پنالتی هم اسکندریان از کوره در رفت وزد زیر،توپ که تو دست داور بود و کارت زرد گرفت و بازی با پرو رو از دست داد و جانشینش الله وردی گند زد به بازی !
How is that the reason for AE to miss Peru's game. We played Scotland after Holland.

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
That was a good kick too. Showed JJ not to mess with the bull!
I was on a plane with Gazerani and he told me he fingered him on instructions from Abdollahi !
I went and watched the game and indeed he did it , I saw Jordan turned around in a rage saying something like f off 😳 !
Even John Motson BBC commentator said during the game " the two Iran Centre backs kept Jordan pretty quite tonight " , then Eski went on with the double leg chopped down on him , even Hejazi went to fool Jordan with a dummy and you could heat the crowd laughing 😃.

rahim

Elite Member
Oct 23, 2003
3,183
2,706
behbahan
two of my all time favorites in one frame
Not sure if this photo is taken in LA or NY

but I was at the Rose Bowl when Cosmos and Andranik came to pay a visit to Aztecs and the great Hendrik Johannes Cruijff!

thanks for sharing!

RaminS

Active Member
Feb 19, 2009
864
201
two of my all time favorites in one frame
Not sure if this photo is taken in LA or NY

but I was at the Rose Bowl when Cosmos and Andranik came to pay a visit to Aztecs and the great Hendrik Johannes Cruijff!

thanks for sharing!
I would assume it is in LA. The Cosmos played at Giants Stadium and this looks nothing like it. Plus they are wearing their away uniform.