ALL Updates on today's historic march here!!

Jul 28, 2007
3,866
0
Ok guys, just spoke with a friend. He says hundreds of thousands are already on Tehran streets. He says it's even a much bigger crowd after WCQ win against Australia.
This is getting absolutely amazing.
IRAN Zendeh Ast.

eshghi

News Team
Oct 18, 2002
8,302
0
San Diego, CA
Iran isnt Tehran

you forgot Mashad,Esfahan, Yazd,Abadan and dozens of other cities?
don't worry dadash! There are marches in every major city in Iran. We shall hear from them, too, just as we have heard from them over the last few days. Don't try to divide us! We outsiders and them in Iran, Tehrani or any other, are all in this together. Now please leave this thread alone!

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
گفته می شودآیت الله صانعي ازديشب درحسينيه جماران بست نشسته امروز قراراست درراهپيمايي شركت كند خبر تحصن آیت الله صانعی هنوز تایید نشده است

Feb 17, 2009
2,845
0
don't worry dadash! There are marches in every major city in Iran. We shall hear from them, too, just as we have heard from them over the last few days. Don't try to divide us! We outsiders and them in Iran, Tehrani or any other, are all in this together. Now please leave this thread alone!
manam mesle to yek irani hastam. az yek keshvar miyaym. yek farhang, yek zaban.

aghide man ba shoma fargh mikone, dalil nemishe ke ba nefrat va khoshonat barkhord konim

eshghi

News Team
Oct 18, 2002
8,302
0
San Diego, CA
CNN Showing anoter video of the march. The marchers in this video were kept on the sidewalk, and there was a huge presence by security forces. Another video shows marchers filling the street wall to wall. Loooks like EnghelAb Street

zoozanagheh

Bench Warmer
Feb 6, 2005
2,327
304
پبام محمد خاتمی به مردم: حق مسلم مردم است که خواستار حفظ آرای خود شوند

حضور پرنشاط با روش***های مسالمت***آميز حق شما است و توصيه می***کنم آرامش و متانت خود را حفظ کنيد تا بهانه به دست بدخواهان و خشونت جويانی که می***خواهند اعتراض مسالمت***آميز شما را ديگرگونه جلوه دهند، نيفتد.
بسم الله الرحمن الرحيم
هموطنان عزيز
آزادی و حق تعيين سرنوشت دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است.
آنچه در جريان انتخابات اخير رياست جمهوری اتفاق افتاد باعث خدشه***دار شدن اعتماد عمومی و منجر به واکنش***های طبيعی و پراحساس مردم عزيز ما در سراسر کشور شده است.
اين حق مسلم مردم است که خواستار حفظ آرای خود شوند و وظيفه مسلم مسؤولان کشور است که امانت***دار اين آراء باشند و تلاش کنند اعتماد عمومی را که بزرگترين پشتوانه کشور و نظام است حفظ و تقويت شود.

ناديده گرفتن اين حق و برخورد خشونت آميز با مردم برخلاف اصول انقلاب و راه روشن امام است و مشکلی را از اين کشور حل نخواهد کرد.
من مصمم بودم در اجتماع مسالمت***آميز امروز شما شرکت کنم و با شما سخن بگويم و اعتراض عملی خود را نسبت به جفايی که در حق مردم و انقلاب می***شود اعلام دارم.
ولی بر اساس اطلاعيه جناب آقای موسوی دريافتم که برخلاف مصلحت نظام و حق شما، اجازه اين اجتماع را نداده***اند.
حضور شاداب و پرنشاط شما با روش***های مسالمت***آميز حق شما است که آن را رعايت کرده***ايد و توصيه می***کنم که همچنان رعايت کنيد و از چارچوب قانون خارج نشويد و آرامش و متانت خود را حفظ کنيد تا بهانه به دست بدخواهان و خشونت جويانی که می***خواهند اعتراض مسالمت***آميز شما را ديگرگونه جلوه دهند، نيفتد.
جمهوری اسلامی از ما است و اگر اعتراض هست اين است که شاهد روش***ها و سياست******هايی هستيم که به اصل نظام که محور آن مردم اند لطمه می***زند.
ما و شما در اين مسير همچنان حرکت خود را ادامه می***دهيم و انتظار داريم که مطالبات روشن جناب آقای مهندس موسوی که خواست همه ما است مورد توجه قرار گيرد.

سيدمحمد خاتمی

Farzad-USA

Bench Warmer
Apr 4, 2007
2,329
0
rooyesh.blog.com
آقایان کرباسچی، کروبی و موسوی حضور خود در این گردهم آیی را تایید کرده اند.

Also from Malaysia

تازه ترین اخبار حاکی از برخورد پلیس در شهر کوالالامپور، پایتخت مالزی با معترضانی است که مقابل ساختمان سازمان ملل متحد در این شهر گردهم آمده بودند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه و به نقل از شاهدان عینی پلیس ابتدا از تظاهر کنندگان خواست متفرق شوند و سپس گاز اشک آور به میان تظاهر کنندگان شلیک کرد.