Austria Camp News and Developments...

Shahram

Elite Member
Oct 21, 2002
3,329
248
: در جام جهاني بايد 10 كيلومتر بدويم
باید همه بازیکنان 10 کیلومتر بدوند. باید جوری تمرین کنیم که در جام جهانی بتوانیم مقابل بزرگان کم نیاوریم.

آندرانیک تیموریان ستاره تیم***ملی*** فوتبال ایران از شرایط اردوی تیم***ملی*** ابراز رضایت می*** کند. او در این مصاحبه تاکید کرده که حس می*** کند عضلاتش مثل قهرمانان بدنسازی در حال تغییر است. آندو می*** گوید: تیم ایران در جام***جهانی باید به رکورد دوندگی 10 کیلومتری در هر مسابقه برسد، این تنها حربه ای است که ایران برای موفقیت در جام***جهانی دارد.

اوضاع و احوال در اردو؟

ما روزهای سختی را در کمپ اتریش پشت سر می***گذاریم. بی***وقفه تمرین می***کنیم. البته روی برنامه و اصول. اینجا همه چیز خوب است. آب و هوای عالی، امکانات عالی و تمرینات عالی***تر کارلوس کی روش.

شکل تمرینات؟

بچه***ها دل به کار می***دهند. هیچ کس کم نمی***گذارد. البته اینطوری نیست که بی***محابا باشیم. هوای ساق***های همدیگر را داریم. مواظبیم که خدای ناکرده در این روزهای منتهی به جام جهانی فوتبال کسی آسیبی نبیند. احتیاط می***کنیم اما کم نمی***گذاریم. با همه توان***مان تمرین می***کنیم. حس می***کنم عضلاتم تغییر کرده. بچه***ها هم همین حس را دارند. آخر می***دانید در جام جهانی قدرت بدنی خیلی مهم است. تیمی برنده می***شود که عضلاتی آهنی و پولادین داشته باشد.

هدف اردوی اتریش ؟

باید همه بازیکنان 10 کیلومتر بدوند. باید جوری تمرین کنیم که در جام جهانی بتوانیم مقابل بزرگان کم نیاوریم. دوندگی در جام جهانی خیلی مهم است. نمی***شود با میانگین 6، 7 کیلومتر دویدن پابه***پای نیجریه و آرژانتین دوید، پس باید جوری خودمان را آماده و قوی کنیم که به میانگین 10 کیلومتر برسیم. یعنی همه بازیکنان باید این شرایط را داشته باشند. تاکید کی روش هم همین است. او نمی***خواهد ما در جام جهانی آبروریزی کنیم. می***خواهد آبروداری کنیم. هدفش همین است.

مصدومیت دست ؟

حواسم به دستم هست. کمی بهتر شده اما هنوز درد کمی دارد. چاره***ای نیست. نمی***توانم تمریناتم را متوقف کنم. باید با همین شرایط آماده شوم. تیم ملی به من نیاز دارد. با همه وجود پیش می***رویم
.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
این نشونه خوبیه. این نشون میده که این بابا مربیه داره به صورت پراگماتیک کار میکنه. میدونه با کی و با چی داره کار میکنه. ابزار کار رو شناختن و درست به کار بردن خودش نصو کاره . این بابا فهمیده که با این ابزار کار (بازیکن ها) جمهوری اسلامی نه میتونه از نظر تکنیکی نه از نظر تاکتیکی خطری واسه کسی باشه و در فوتبال اروپا به خصوص در دهه ٨٠ و حتی تا به امروز به تیم ها میگفتن: ممکنه تکنیک و استعداد ما به حریف نرسه ولی باید جاش رو با دوندگی و جنگندگی پر کنیم. تیم آلمان در دهه ٨٠ از نظر تکنیکی از فرانسه, اسپانیا, پرتقال , هلند, ایتالیا, آرژانتین , برزیل , بلژیک ...از نظر تکنیکی خیلی پایین تر بود ولی اومد سال ٨٦ تو فینال جام جهانی. بکن باوئر که مربی تیم بود میگفت : تو زمین ورزش های آلمان به جای فوتبالیست دونده تربیت میکنن. این یک گله بود به فدراسیون آلمان و بد از ااین حرف بود که فدراسیون آلمان کلا برنامه ریزیشو عوض کرد. تمرین تکنیکی و تاکتیکی رو از رده نو نهالان تا بزرگسالان رو روش تاکید کرد, مربی های جوون و جدید استخدام کرد, یک سری قوانین رو عوض کرد که تیم های رده پایین رو وادار میکرد به نو نهالان و نو جوانان اهمیت بدن.

منظور اینکه تا زمانی که این تصمیم های جدید و عظیم برای فوتبال آلمان گرفته نشده بود, آلمان باز جزو تیم های درجه اول دنیا بود ولی پایه و اساس فوتبالشون قدرت وجنگ و دوندگی بی امون بود. بیچاره فرانسوی ها و اسپانیایی ها مقابل اینا قشنگ بازی میکردن ولی چون قدرت بدنی و دوندگی اینا رو نداشتن آخر به اینا میباختن. این نشون میده که در فوتبال میشه موفق شد اگه قدرت و توانایی دوندگی و جنگندگی بی امون رو داشته باشی, ولی اگه تکنیکی باشی ولی الفبای جنگندگی و دوندگی رو بلد نباشی به یه تیم دونده میبازی.

تیم جمهوری اسلامی هم اگه میخواد ابروش نره, باید بیشتر از حریف دوندگی کنه. هیچ راهه دیگری وجود نداره.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada

کروز-مربی تیم ملی فوتبال درباره آخرین وضعیت تیم ملی، شرایط اردو ، عملکرد بازیکنان و حضور در رقابتهای جام جهانی به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اوسیانو کروز درباره شرایط حاکم بر اردو گفت: اردوی آفریقای جنوبی به بهترین شکل ممکن برگزار شد و هم اکنون بازیکنان تمرینات خود را در اتریش پیگیری می کنند.بررسی شخص من از وضعیت اردو این است که بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر می گذارند و به آمادگی مطلوب می رسند. ضمن اینکه درافریقا بیشتر تمرکزمان بر روی تمرینات بدنسازی بود اما در اتریش تمرینات جسمانی، سازماندهی و تاکتیکی را نیز انجام می دهیم تا به شرایط مطلوب برای حضور در رقابتهای جام جهانی 2014 برسیم.
وی شرایط آماده سازی تیم ایران را برای جام جهانی 2014 برزیل خوب ارزیابی کرد و گفت: از نظر من شرایط حال حاضر ایران مطلوب و خوب بوده و واقعیت این است که این تیم پیشرفت خوبی داشته است اما هنوز بازیکنان به سطح دلخواه که مورد انتظار کادر فنی تیم ملی است، نرسیده اند و با تلاش آنها که در تمرینات شاهد آن هستيم در فرصا باقيمانده به اين مرز آمادگی خواهند رسید.
کروز در خصوص عملکرد بازیکنان در اردوی تدارکاتی گفت: به طور قطع من و کادر فنی تیم ملی، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم. هر آنچه که بازیکنان در توان دارند را به اجرا می گذارند و ما هدفمان روند رو به رشد این ملی پوشان است.معتقدم بازیکنان بالای 100% تمرینات خود را پیگیری می کنند تا عملکرد مطلوبی داشته باشند.
مربی تیم ملی فوتبال در خصوص رقابتی که بین بازیکنان در اردو وجود دارد، در ادامه افزود: از بعد رقابتی بازیکنان با یکدیگر رقابت جدی و تنگاتنگی دارند. خوشحالم که بازیکنان با جدید تمرینات خود را برای حضور در جام جهانی با جدیت پیگیری می کنند.ما از 28 بازیکن حاضر در اردو باید 23 نفر را انتخاب کنیم اما اکنون ملی پوشان در شرایط خوبی هستند و معتقدم این رقابت بین فوتبالیست ها عمکرد آنها را به سطح بالایی می برد و به بازیکن خوبی تبدیل می شوند.
وی در پایان در خصوص سخت ترین دیدار ایران در جام جهانی گفت: نه تنها برای ایران بلکه برای تمامی کشورها دیدار اول سخت ترین مسابقه است. هماهنطور که می دانید در فوتبال نمی شود ضمانتی مبنی بر نوع نتیجه کرد اما همه توانمان را به کار می گیریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
Mahini: درگذشته نه در تمرینات باشگاهی و حتی نه در تمرینات تیم ملی، چنین تمریناتی را ندیده بودم و معتقدم در سطح بالایی این اردو در حال برگزاری است.

Khalatbari: در چند سالی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم اردویی به خوبی و سختی آفریقای جنوبی و اتریش ندیدم

Pouladi: تمرینات سخت و فشرده ای را سپری می کنیم که معتقدم این امر بسیار مطلوب بوده و به رشد بازیکنان کمک می کن

Jun 9, 2004
13,753
1
Canada
ملی پوشان پس از برگزاری تمرینات خود در باشگاه والتراسدورف، با کادر فنی نشستی را برگزار خواهند کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، با صلاحدید کادر فنی ملی پوشان به دلیل اینکه فردا بعدازظهر با تیم ملی بلاروس بازی دارند، علاوه بر انجام تمرینات از ساعت14:15 به وقت محلی، بازی فردا را شبیه سازی کرده و طبق دستورات کادر فنی پیش می روند و به همین دلیل ضمن صرف صبحانه در زمانی دیرتر نسبت به روزهای قبل، صبح امروز تمرین نخواهند داشت.
گفتنی است؛ با به پایان رسیدن تمرینات عصر امروز بازیکنان، ملی پوشان از ساعت 18:30 با کادر فنی نشستی را برگزار خواهند کرد و در خصوص دیدار با بلاروس به صحبتهای کادر فنی گوش می دهند.
گفتنی است، دیدار دوستانه دو تیم ملی فوتبال ایران و بلاروس فردا یکشنبه 28 اردیبهشت ماه راس ساعت 14:00 به وقت محلی 16:30 به وقت تهران برگزار می شود.

eerooni

Bench Warmer
Nov 9, 2002
1,996
1
Toronto
Lets keep this in mind, the enemy is within- Biggest threat to our boys before every game is WORLD CUP STAGE STRESS! its apparent that 75% of the team will have this before every game!

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

On his way to Austria , at Las Palmas Airport in Canary Islands

Massoud Shojaei arrived at TM camp today.

Pictures from today's training session.

Last edited:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

http://www.khabaronline.ir/(X(1)S(h1dz00xwa1y0kuzvwk53oszt))/detail/356271/sport/iran-soccer

قوچان نژاد: لیگ انگلیس خیلی سنگین است اما اصلا خسته نیستم
نباید از حریفان مان بترسیم

شبنم شکوریان: چشمش به تماشاگران بیرون ورزشگاه محل تمرین که می افتد،تمام صورتش لبخند می شود.از آن لبخندها که چشم ها و لب ها را همزمان درگیر می کنند و حس رضایت دارند.آرام و مودب با لهجه ای درهم که خراسانی بودنش بیشتر به گوش می نشیند،در جواب "چطوری گوچی"ها می گوید خوبم و ناخودآگاه این لهچه و لبخند تو را تا جام جهانی 98 عقب می برد.رضا قوچان نژاد از خیلی جهات، خدادادعزیزی 16 سال پیش را تداعی می کند،با این تفاوت که او بازی اش را از تیم های اروپایی شروع کرده،حرفه ای تر تمرین می کند و آرام تراست وهمه این ها تو را امیدوار تر می کند که آینده او بهتر از خداداد باشد.با او بعد از تمرین در ورزشگاه روستای بادوالترزدورف،درباره شرایط تیم ملی در آستانه مسابقات جام جهانی صحبت کردیم که در ادامه می خوانید

بعد از یکدوره مسابقات فشرده در لیگ انگلستان،در اردوی تیم ملی تمرین می کنی.خسته نیستی؟

اصلا خسته نیستم.مسابقات سنگین و فشرده ای را پشت سر گذاشتم اما کاملا آماده ام.خوشحالم که در اردوی تیم ملی هستم. اینجا تمرینات خوبی انجام می دهیم،بازیکنان هم کم کم به اردو می رسند و تیم کامل می شود.خوشبختانه در اردوی اتریش،در مسابقات تدارکاتی هم شرکت می کنیم و با این شرایط به هماهنگی بیشتری می رسیم

در مصاحبه ای گفته بودی که تیم ایران از بوسنی و نیجریه چیزی کم ندارد.فکر می کنی می توانیم این تیم ها را شکست دهیم؟

من معتقدم ما کار سختی در پیش داریم اما نباید بترسیم. همه تیم ها در جام جهانی قوی هستند. در واقع آرژانتین، نیجریه و بوسنی تیم های خوبی هستند. باید با شناخت از تیم های همگروهمان به جام جهانی برویم اما نباید استرس داشته باشیم. ما تمام تلاشمان را می کنیم که بازی های خوبی انجام دهیم. امیدوارم حضور آبرومندانه ای در جام جهانی داشته باشیم و دل مردم را شاد کنیم

فکر می کنی در اولین حضورت در جام جهانی می توانی گل هم بزنی؟

من فقط به خوب بازی کردن فکر می کنم.فوتبال بازی تیمی است.ما بازیکنانی داریم که در جام جهانی 2006 حضور داشته اند و بازیکنان جوانی که انگیزه زیادی دارند.من فکر می کنم با این ترکیب از بازیکنان باتجربه و جوان می توانیم خوب بازی کنیم

اما تو در مسابقه مقابل کره گل زدی و خیلی ها امیدوارند دوباره گل بزنی

خوشحالم که در بازی با کره باعث خوشحالی مردم شدم اما در حال حاضر فقط باید روی تمریناتی که داریم تمرکز کنم.مسابقه با کره تمام شده است و حالا باید فقط به مسابقات بزریل فکر کنیم.وقتی نیست و ما باید سعی کنیم در مدت زمانی که داریم به آمادگی لازم برسیم.خوشبختانه شرایط تیم خوب است و امیدوارم بازی های خوبی انجام دهیم

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Interview with Ando Teymoorian

[video=youtube;f3wVgmPVRJI]http://www.youtube.com/watch?v=f3wVgmPVRJI[/video]

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

برگزاری تمرین تیم ملی با ترکیب کامل

بازیکنان تیم ملی در تمرین عصر امروز خود که به مدت دو ساعت به طول انجامید تمرینات تاکتیکی خود را با ترکیب کامل انجام دادند. در تمرین امروز عصر که همه بازیکنان حضور داشتند، ملی پوشان پس از گرم کردن و انجام تمرینات با توپ، تمرینات تاکتیکی خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند

از نکات جالب توجه در تمرین هر روز ملی پوشان، حضور هواداران ایرانی در محل تمرینات است و علیرغم تغییر مکان تمرینات به محل جدید بازهم حضور انها با پرچم ایران بصورت مستمر ادامه دارد

هاشم بیک زاده که در دو روز گذشته به دلیل مصدومیت جزئی به صورت اختصاصی تمرین می کرد امروز عصر به جمع بازیکنان پیوست و تیم ملی با ترکیب کامل تمرین کرد

مسعود شجاعی که روز گذشته به ترکیب تیم ملی اضافه شده بود در تمرین عصر امروز حضور داشت و با سایر بازیکنان تمرین کرد

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Reza & Ashkan at TM camp in Austria

[video=youtube;BdlHxmjDfGs]http://www.youtube.com/watch?v=BdlHxmjDfGs[/video]