IPL Week 9 [R]

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Esteghlal Khuzestan's coach Abdollah Veysi looks like Pep , drinks water like Pep and paces by the sideline like Pep Guardiola.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Nasaaji all the way ;)

Too much memories from Vatani stadium when i was teenage ....

ما از طرف پدری از گرج های مازندران هستیم. البته چند نسله که اومدیم تهران ولی من هنوز نساجی قائمشهر رو دوست دارم. یه مدت دیوونشون بودم, حال میکردم تهرونی ها رو میبردن رفیقام تو تهران بهم میخندیدن. پرسپولیس و استقلال نه فقط از ملوان بلکه یه مدت از نساجی قائمشهر بیشتر میترسیدن چون جفتشونو زاده بودن...یادش بخیر..یکی از بهترین دروازه بان های ایران پیروز جغتاپور بود. کلی بازیکن جوندار و خوش استیل داشتن, نادر دست نشان, هوشنگ تورانی, عباس کاوند, عزیز الله زارع , رامین میرزائیان, محمد علی بزار , غدیر غفاری, ساحل نخعی, محمود فکری...

راستی الان تیم در چه حالیه؟ دسته دو توپ میزنن ؟

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK

ما از طرف پدری از گرج های مازندران هستیم. البته چند نسله که اومدیم تهران ولی من هنوز نساجی قائمشهر رو دوست دارم. یه مدت دیوونشون بودم, حال میکردم تهرونی ها رو میبردن رفیقام تو تهران بهم میخندیدن. پرسپولیس و استقلال نه فقط از ملوان بلکه یه مدت از نساجی قائمشهر بیشتر میترسیدن چون جفتشونو زاده بودن...یادش بخیر..یکی از بهترین دروازه بان های ایران پیروز جغتاپور بود. کلی بازیکن جوندار و خوش استیل داشتن, نادر دست نشان, هوشنگ تورانی, عباس کاوند, عزیز الله زارع , رامین میرزائیان, محمد علی بزار , غدیر غفاری, ساحل نخعی, محمود فکری...

Nice Story LOL

Begoo Yashasin Tiraxtur azize del .. kasio nemitooni gool bezani .. you've already been exposed my dear turkic speaking anti Iranian ..

It's ok no one will make jokes about you :)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Nice Story LOL

Begoo Yashasin Tiraxtur azize del .. kasio nemitooni gool bezani .. you've already been exposed my dear turkic speaking anti Iranian ..

It's ok no one will make jokes about you :)
Bebin mozallaf, sage teraktor saazi be joonevare palidi eyne to miarze. Kesaafat o lajan az saro root mibaare. Dar moghaabele to na fagaht yashasin Teraktor, balke hataa yashasin sage teraktor :)

Hooshmand

Elite Member
Oct 12, 2011
8,762
1,008
UK
Bebin mozallaf, sage teraktor saazi be joonevare palidi eyne to miarze. Kesaafat o lajan az saro root mibaare. Dar moghaabele to na fagaht yashasin Teraktor, balke hataa yashasin sage teraktor :)
Hala khodeto narahat nakon .. ziyad hers nakhor sekte mikoni azize del .. Ye Linke ahange turki bezaar va khoonsardie khodet o hefz kon

Linke paeen o check kon bebin che Hol karde boodi va safaro por az ahang haye turki kardi

http://forums.iransportspress.com/showthread.php?63782-Favourite-music-band-group-song/page27

LOL

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

Yeah. Nassaji is in Azadegan League which starts not this Saturday but the Saturday after. their first match is against Esteghlal Ahvaz.

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
I am in it too but it seems the site is not getting updated regularly.
The League hasn't started yet. once it starts then the site gets updated just like last season. i used to visit the site quite often last season as 3 teams from Mashad were playing for promotion : Padideh , Aboomoslem & Siyah Jamegan. Padiseh made it to IPL , Siayh Jamegan missed it in playoff loss to Peykan and Aboomoslem got relegated to Leauge- 2. Siyah Jamegan is playing in this League again this season for IPL promotion.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
Its a shame that a deep rooted team like Aboumoslem is now playing in the third league. Instead of all these new teams like padide madideh, someone needs to invest in a team like Aboumoslem.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
آدم با تمام این کثافت کاری ها تو مملکت و ورزش مملکت گاهی اوقات نوستالژیک میشه. من تو تهران شاهین و راه آهن رو دوست داشتم و چون شاهین رو دوست داشتم میون دو تا تیم بزرگ تهران گرایشم بیشتر به پرسپولیس بود منتها بدون اینکه طرفدار پر و پا قرص باشم. تیم های بازیکن سازی بودن مثل تهرانجوان و بانک ملی که اونها رو حتی بیشتر تعقیب میکردم تا تیم های بزرگ شهر رو. شمالی ها همیشه یه سری تیم جوندار و قرص داشتن که یکیشون همین نساجی بود, اون یکی هم ملوان انزلی بود. یه مدت سپیدرود رشت هم تیم خوبی داشت. یادمه واسه چند تا بازی سید علی افتخاری کاپیتان تیم ملی هم شد که بچه رشت بود و با اینکه تو استقلال رشت توپ میزد ولی اگه اشتباه نکنم از نوجوانان سپیدرود میومد.