Islam the most disgusting thing ever to happen to Iran

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
خفرال،
شما تو هیچ تردی هیچکس رو شکست ندادی. یک مشت دری وری گفتی که نه سری دشت و نه ته. در مورد اثر انگشت هم اسرار کردی هیچ جای دنیا اینرو نمیدونست، و رفتی از ویکیپدیا آوردی که ۱۰۰ سال پیش کشف شد. حالا که بهت میگم چینی ها ۳۰۰۰ سال پیش از اثر انگشت استفاده میکردند امدی میگی فقط تو عربستان نمیدونستند!!!!؟؟؟ روت میشه این همه وقاحت به خرج میدی؟ خجالت نمیکشی؟
تازه، ان ایه که آوردی کجاش معنی میداد که اثر انگشت هر شخص مختصر به فرده؟ کجاش؟ خیال کردی چون چند ماه گذشته دیگه کسی به خاطر نمیاره و تو میتونی با خالی بندی آخوندی ماست مالی کنی؟ این هم شد جریان حزب مهر؟

واقعان که....

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
As a Muslim, this thread is offensive to me.

However, I feel Church and State should be separate, and I do not agree with State Law governed under Islamic Jurisdiction.

Let's not bash the religion, please.

I'm not asking you guys to convert into Islam. I'm not asking you guys to stop believing in what you do. I'm just asking you not to attack my religion, for I will never attack yours.

Please don't hate me because of my religion and philosophy.
Exoma, no body hates you because of your religion and philosophy. Most people here respect individuality and the righ to choose.

Regarding this thread being offensive to you, well frankly I find your religion offensive to me. There are elements in it that are very very offensive to any sane person. This is my opinion just as you have yours.

I have always wondered about something and I hope you can give me a satisfactory response: how do you devout moslems feel about the fact that your prophet is a man with blood on his hands?

May 9, 2004
15,168
179
اه، حاجی باز زیر آبی رفتی !!! تو خودت گفتی که بخاطر ترد "حزب مهر" دو نفر کشته میشن. حالا چرا اینقدر عشوه میای، خوب بگو کیا بودن. و یا اگر دلت میخاد یک ترد جدید "حزب مهر" باز کنم ...... چطوره که اصلا همون ترد رو باز بیرم بالا و یادی از قدیم بکنیم
جناب لطفا این کار را نکنید
شما یک ترید در مورد حزب باز کردید دو نفر از بین رفتند
یکی زین العابدین بن علی و دیگری مبارک
حالا من به شما توصیه می کنم این کار رانکنید که این بار از دفعه قبل اتفاق بزرگتری خواهد افتاد

متشکرم

May 9, 2004
15,168
179
خفرال،
شما تو هیچ تردی هیچکس رو شکست ندادی. یک مشت دری وری گفتی که نه سری دشت و نه ته. در مورد اثر انگشت هم اسرار کردی هیچ جای دنیا اینرو نمیدونست، و رفتی از ویکیپدیا آوردی که ۱۰۰ سال پیش کشف شد. حالا که بهت میگم چینی ها ۳۰۰۰ سال پیش از اثر انگشت استفاده میکردند امدی میگی فقط تو عربستان نمیدونستند!!!!؟؟؟ روت میشه این همه وقاحت به خرج میدی؟ خجالت نمیکشی؟
تازه، ان ایه که آوردی کجاش معنی میداد که اثر انگشت هر شخص مختصر به فرده؟ کجاش؟ خیال کردی چون چند ماه گذشته دیگه کسی به خاطر نمیاره و تو میتونی با خالی بندی آخوندی ماست مالی کنی؟ این هم شد جریان حزب مهر؟

واقعان که....
خوانندگان گرامی می توانند بروند و از ان ترید بازدید کنند
و ببینند که چه کسانی فلاکت زده شدند که ادمین با اینکه خیلی زیر سبیلی هم رد می کرد مجبور شد دو سه تا از دوستانت را بن کند
یک بار شما می گویید عرب سوسمار خور بی فرهنگ بیسواد حتی خواندن و نوشتن بلد نبودند
در جای دیگری می گویید محمد ص خبر داشته که اثر انگشت هر انسانی با دیگری فرق می کند
و فشار هوا بر قفسه سینه انسان در ارتفاعات شاهق اثر می گذارد
در مورد نطفه و جنین هم که مثل الان همه چیز را می دانستند
در مورد بیگ بنگ هم که خبر داشته وووووو
در مورد ابر و کوه و چگونگی پدید امدن اهن هم که خبر داشته
ولی بیسواد بودند و بی فرهنگ
به این می گویند یاوه گویی
:4:
حالا برو دوباره بیا بگو من کنف نشدم
ما هم می گوییم تو راست می گی
ولی کی اینجا کنف شده را

عاقلان دانند

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
یکی زین العابدین بن علی و دیگری مبارک
حالا من به شما توصیه می کنم این کار رانکنید که این بار از دفعه قبل اتفاق بزرگتری خواهد افتاد

متشکرم
:D :D :D

Yazideto kheferal....

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
یکی زین العابدین بن علی و دیگری مبارک حالا من به شما توصیه می کنم این کار رانکنید که این بار از دفعه قبل اتفاق بزرگتری خواهد افتاد

متشکرم

LOLLLL!!!! ROFLMAO!!!

I usually don't quote pedofiles and regime supporters any more, but did no one catch what Gomaashteh just wrote?!!! :1::1:

د
درود بر حزب کو* و شعر و شر و ور

Last edited:

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
LOLLLL!!!! ROFLMAO!!!

I usually don't quote pedofiles and regime supporters any more, but did no one catch what Gomaashteh just wrote?!!! :1::1:

د
درود بر حزب کو* و شعر و شر و ور
We should make sure this goes down in history. Hezb Mehr with no known identity, doctorine or even membership, managed to bring down two regimes in the Arab world :D

Onvaght migim in yaroo dalghake mige chera migi!

Feb 22, 2005
6,884
9
My problem is with the creator of the universe's book. He is able to create such vast universe and such complex creatures (the details in eyes is an example). Yet, he sends an average book that his creations can write a better book. And many do. Akhoonds, are a good example. They take his book and translate it however they want and did a better job. The creator of the univers could not even come up with a incisive book that could be detailed. No my friends, I cannot believe it, that this god wrote such a poor book. His words had to be forced upon others through so much killing and bloodbath.

Ghandi can talk about peace and change India through non-violence, and this powerful god could not even do that? This god's incompetence, average understanding of human beings, his average communication skills has caused so much destruction, women suffering, women stoned, men whipped, people torturted and killed. Why? Because his lack of communication skills justifies all killings in his name thanks to his below average book.