Just came in ...

AFRIRAN

IPL Player
Jun 8, 2010
2,521
0
???? ???? ??? ???? ???? ???? : ??? ?????. ?????? ????? ?????? ? ???? ????... ??? ??? ??? ??? ???? ???? ......???? ???? ?? ?????. ?????? ???? ?????? ?? ???? ????? ???? ????... ??? ??? ??? ??? ???? ???? ??? ???? ???? ? ??? ???? ???? ?? ?????.???? ???? ??????? ??? ????? ??? ?? ??? ??? ???? ???? ?? ???? ?????? ???? ???? ??? ? ??? ?????? ???? ???? ??? ???

HAHAHAHAHA. HAHAHAHAHA this is the best Turki joke HAHAHA. Dastet talaa daash Sia

sia1

Ball Boy
Jan 30, 2010
360
3
به لره میگن چرا اسم پسرتو گذاشتی اژدر؟!! میگه شما به اون جوونوری که از 3 تا
کاندوم رد بشه چی میگین.!؟؟

Behrooz_C

Elite Member
Dec 10, 2005
16,651
1,566
A small island west of Africa
A woman arrived at a party and while scanning the guests, spotted an attractive man standing alone. She approached him and smiled and said, “ Hello. My name is Carmen.”

“That’s a beautiful name,” he replied. “Is it a family name?”

“No,” She replied. As a matter of fact, I gave it to myself. It represents the things that I enjoy most- cars and men. Therefore I chose “Carmen”.

“What’s your name” she said.

He answered “B.J. Titsengolf”

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
نیروی انتظامی گفت: در سال 85 ده درصد کاهش تلفات جاده ای داشته ایم تا سال 87 تلفات جاده ای به صفر خواهد رسید و ان شااله تا سال 89 در جاده ها زاد و ولد هم خواهیم داشت

· بچه: بابا اگه کلي پول برنده شي چيکار ميکني؟ بابا: آمريکا - ويــسکي - جنيفر - برگ
بچه: اگه برنده نشي چي؟ بابا: همينجا - چايي - ننت – مرگ

· آموزش بستن کروات در لرستان 105 کشته داد

· به ترکه میگن تو ترکی ؟ میگه نه ، بیا بگرد

· به ترکه میگن سه تا اسم بگو که توش الله باشه ترکه میگه : یدالله ، روح الله ، سیندرلاه

A guy goes to the supermarket and notices an attractive woman waving at him. She says hello. He's rather taken aback because he can't place where he knows her from. So he says, 'Do you know me?' To which she replies, 'I think you're the father of one of my kids.' Now his mind travels back to the only time he has ever been unfaithful to his wife and says, 'Are you the stripper from the bachelor party that I made love to on the pool table with all my buddies watching while your partner whipped my butt with wet celery???' She looks into his eyes and says calmly, 'No, I'm your son's teacher.'
LOOOOOOOOOOOOL!!!hahaha cant stop laughing at these!!:D hilarious! thanx guys!:10:

After Subsidy cuts:
بخش***نامه به میوه***فروشی***ها*
نمایش عمومی هویج و بادمجان ممنوع است
آویختن موز در مقابل مغازه ممنوع است و روی لیموهای درشت و آبدارحتما باید با پارچه ضخیم و گشاد پوشانده شود
خیار تنها با ارائه***ی سند ازدواج و پس از استعلام فروخته شود
...خیره شدن به هلو ممنوع است

پاسخ آقایان به تلفن خانمها در ایام هفته :
شنبه: چیه...
یكشنبه: چی میگی ...
دوشنبه: بگو كار دارم...
...سه شنبه: هان ...
چهارشنبه: بله ...
پنج شنبه: جانم!! جون!! امربفرمائین
جمعه: چه مرگته؟

نیازمندیها....
به چند کارگر ساده برای اداره کردن ایران ایر نیازمندیم

با سه برابر شدن قيمت نان حوزه علميه قم فتوا داد:مهمان، دشمن خداست

مادر عروس : آقای داماد چی کاره تشریف دارن؟
پدر داماد : خره خدا ، هر چی بهش میگیم زن نگیر نمیفهمه

اگر با همسر خود مشكل داريد ، اگر از دست طلبكاران به ستوه آمده ايد ، اگر افسرده شده ايد ، اگر از بيماري صعب العلاجي رنج مي بريد با ما سفر كنيد !

...
ایران ایر

نام همسر تو موبایل خانومها:
آشنایی: مرد رویاهام
نامزدی: عشقم
ازدواج: همنفسم
بعد از 1 ماه: جان دلم
......بعد از 2 ماه: سایه سرم
بعد از 3 ماه: شوهرم
بعد از 1 سال: آقا بالا سر
بعد از 2 سال: بخور و بخواب
بعد از 3 سال: نره غول
بعد از 4 سال: لندهور
پنج سال به بعد: مرتیکه نفهم بیشعور مفت خور بی چشم و رو...!ا

sia1

Ball Boy
Jan 30, 2010
360
3
غضنفر توی جنگ داشته گشاد گشاد راه میرفته میگن تو چرا اینجوری راه میری ؟
میگه : همه رو توی جنگ شیمیایی کردن نامردا منو فیزیکی

· یه یارو میره تهران به راننده تاکسی میگه :میدان امام حسین رو بلدی؟ راننده:اره من خودم بچه امام حسینم.یارو اشک تو چشاش جمع میشه میگه :علی اصغر خودتی چقدر بزرگ شدی؟

· یه بنده خدا رو ختنه میکنن بهش میگن باید دامن بپوشی میگه: نامردا! مگه چقدرشو بریدید ؟!

· هشدار : مراقب اونجات باش ، وزیر نفت گفته : از هر جا بتونیم گاز میگیریم

· به یه نفر می گن به زنبورهایی که از کندو محافظت می کنن چی می گن؟
می گه: خسته نباشید!

sia1

Ball Boy
Jan 30, 2010
360
3
التماس غضنفربه دستگاه خود پرداز:
جان مادرت غلط کردم پول نمی خوام گواهینامه ام را پس بده

sia1

Ball Boy
Jan 30, 2010
360
3
One spelling mistake can destroy your life!

A husband wrote a message to his wife on his official trip and forgot to
add 'e' at the end of a word...

"I am having such a wonderful time!
Wish you were her..!"

tajrish

Elite Member
Oct 18, 2002
3,037
197
57
San Diego, California
يا ابوالفضل چيست و در كدام شهر ها كاربرد عملي بیشتری دارد?

واژه اي است که:

اصفهاني ها هنگام ورود مهمان ها ...

اردبيلي ها براي بلند کردن اجسام سنگين ...

شیرازیها موقع سر کار رفتن ...

قزوینی ها موقع عبور از جلوی مدرسه پسرانه ...

كاشاني ها در هنگام چاله هاي هوايي در هواپيما ...

رشتیها هنگام باز کردن در کمد ...

و لرها از آن در پيچ ها به جاي ترمز استفاده مي کنند ...

YePaDoPa

Elite Member
Oct 30, 2002
3,160
147

ترکه از یه دختره می پرسه اسم شما چیه؟ دختره می گه اسم من توی تمام باغچه ها هست. ترکه می گه: آهان فهمیدم، شلنگه

به تركه ميگن: چند تا حيوون نام ببر كه پرواز كنه. ميگه:*** كبوتر، كلاغ، خر! بهش ميگن: بابا خر كه پرواز نميكنه! ميگه: بابا خره ديگه، يهو ديدي پرواز كرد!

تركه تو اتوبوس يه دختره خوشگل رو ميبينه،*** پياده كه ميشه شماره اتوبوس رو بر ميداره!

ترك ميشينه تو تاكسي، راننده بهش ميگه: داداش دستت لاي در گير نكنه. تركه هم مياد آخر مرام بگذاره، ميگه: داداش سرت لاي در گير نكنه

به لره میگن تو چرا ریش نداری؟ میگه من به مامانم رفتم!

صرف فعل نشستن به گویش لری: مو بنشینم، تونم بنشینی، اونم بنشینه، ما که بنشینم، شمام که بنشینید، دیه جا نی اونا بنشینن!

مادر پسره براش میره خواستگاری، پدر دختره میپرسه خوب پسرتون چه کاره هست؟
مادره میگه: پسرم دیپلماته پدر دختره میگه: اوه چه عالی! یعنی چی؟ مادره میگه: یعنی از وقتی پسرم دیپلمش گرفته همینطوری ماته

از بچه یه آخونده میپرسن بابات چیکارست روش نمیشده بگه آخونده میگه کمربند مشکی قرآن داره

رئيس: خجالت نمي***كشي تو اداره داري جدول حل مي***كني؟ كارمند: چكار كنيم قربان، اين سروصداي ماشينها كه نمي***ذاره آدم بخوابه!

به رشتيه ميگن چرا از سربازي معاف شدي؟ميگه آخه من تك پدر هستم

لره با ذوق به دوستش ميگه : بالاخره بعد از 2 سال اين پازل رو حلش کردم! دوستش ميگه 2 سال زياد نيست؟ لره ميگه: نه بابا رو جعبش نوشته 7 تا 10 سال

Niloufar

Football Legend
Oct 19, 2002
29,626
23
تور ویژه نوروز...90
سواحل زیبای بهشت با پرواز مستقیم بوینگ...727

به پیغام گیر ِ سازمان آمار خوش آمدید :

جهت درخواست یارانه کمتر عدد ۱

جهت تشکر از سازمان آمار عدد ۲
...
جهت ارسال یارانه خود به مردم فلسطین عدد ۳

و برای خروج عدد ۰ را فشار دهید

به قزوینیه میگن یه جمله بگو که کوتاه خلاصه و احساسی باشه

اشک تو چشاس جمع میشه و میگه برگرد

پاسخ اپراتور موبايل در بروجرد هنگامي كه مشترك در دسترس نيست : مشترك مورد نظر نيستا . نه كه نيستا . هستا . دم دست نيستا

مي دوني بزرگترين مزيت مجرد بودن چيه؟
از هر طرف تخت که عشقت بکشه مي توني بياي پايين

اگر ديدي مردي در ماشين رو بري خانمش باز کرد مطمئن باشيد که يا ماشين نو است يا خانم

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Doctor Dave had slept with one of his patients and felt guilty all day long. No matter how much he tried to forget about it, he just couldn't.

The guilt and sense of betrayal was overwhelming. But every once in a while he'd hear an internal, reassuring voice in his head that said:

"Dave, don't worry about it. You aren't the first medical practitioner to sleep with one of their patients, and you won't be the last. And you're single. Just let it go, Dave."

But invariably another voice in his head would bring him back to reality, whispering:

"Dave....., Dave....., Dave, you sick bastard! You're a veterinarian."

Feb 4, 2005
25,254
5,472
تهرانيه واسه اصفاهانيه تعريف ميكرده: رفتم خونه دوست دخترم، داشت ظرف ميشست، بغلش كردم بردمش تو اتاق خواب، اصفهانيه ميگه: آآآآآآآآ شيري آبم وازززز؟؟؟؟

Feb 12, 2007
3,110
3
SANTA MONICA,CA
بچه رفت پاسگاه گفت: دوچرخمو دزدیدن! پلیس گفت: به كی مشكوكی؟ گفت:بابام! پلیس:چرا!؟ چون دیشب هی به مامانم میگفت بشين روش تا علی نیومده

ترکه ميره کتابخونه کتابشو پس بده ميگه : شخصيت زياد داشت اما داستان نداشت ... کتابدار ميگه پس توي الاغ بودي که دفتر تلفن مارو برداشتي

Feb 4, 2005
25,254
5,472
The laws Newton forgot to mention:

قانون صف:

اگر شما از يك صف به صف ديگري رفتيد، سرعت صف قبلي بيشتر از صف فعلي خواهد شد.

قانون تلفن:

اگر شما شماره***اي را اشتباه گرفتيد، آن شماره هيچگاه اشغال نخواهد بود.

قانون تعمير:

بعد از اين كه دست***تان حسابي گريسي شد، بيني شما شروع به خارش خواهد كرد.

قانون كارگاه:

اگر چيزي از دست***تان افتاد، قطعاً به پرت***ترين گوشه ممكن خواهد خزيد.

قانون معذوريت:

اگر بهانه***تان پيش رئيس براي دير آمدن پنچر شدن ماشين***تان باشد، روز بعد واقعاً به خاطر پنچر شدن ماشين***تان، ديرتان خواهد شد.

قانون حمام:

وقتي كه خوب زير دوش خيس خورديد تلفن شما زنگ خواهد زد.

قانون روبرو شدن:

احتمال روبرو شدن با يك آشنا وقتي كه با كسي هستيد كه مايل نيستيد با او ديده شويد افزايش مي***يابد.

قانون نتيجه:

وقتي مي***خواهيد به كسي ثابت كنيد كه يك ماشين كار نمي***كند، كار خواهد كرد.

قانون بيومكانيك:

نسبت خارش هر نقطه از بدن با ميزان دسترسي آن نقطه نسبت عكس دارد.

قانون تئاتر:

كساني كه صندلي آنها از راه***روها دورتر است ديرتر مي***آيند.

قانون قهوه:

قبل از اولين جرعه از قهوه داغتان، رئيس***تان از شما كاري خواهد خواست كه تا سرد شدن قهوه طول خواهد كشيد