PGPL - 85th Tehran Derby: Persepolis vs Esteghlal | 10-26-2017 | News, Updates, Live Reports

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
So I guess the strongest PP team in last 10 years winning 1-0 by a penalty against one of the worst Taj teams of the past 10 years, is considered leh o lavardeh. I thought you had higher standards!

Congrats to PP fans anyway. Glad I missed the borefest.
It's a massive achievement for the nadid badid loungis ... The beat the twice Asian champions by a penalty in their best form and in our lowest form .

They deserve another Vietnamese star on their loungs ...

bardia

Bench Warmer
Oct 18, 2002
1,238
1
it's a massive achievement for the nadid badid loungis ... The beat the twice asian champions by a penalty in their best form and in our lowest form .

They deserve another vietnamese star on their loungs ...

عقاب جون ،راست میگی*** ، آخه نه اینکه ۴ تا گل استقلال تو ۱۰ تا بازی قبل از ۴۰ متری بوده ،این پنالتی به چشم نمیاد....lol

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,602
Strawberry field
عقاب جون ،راست میگی*** ، آخه نه اینکه ۴ تا گل استقلال تو ۱۰ تا بازی قبل از ۴۰ متری بوده ،این پنالتی به چشم نمیاد....lol
Yes it does ...it's a win and 3 points for you with that penalty ....but far from leho lavardeh that some are bragging about ....from the highlights that I saw you were a typical brankocoward tactic and on the back foot for most of the game ...

Nov 24, 2002
27,860
1,466
پرسپولیس از ما خوش شانس تر بود!

شفر: سربلند به خانه می***رویم

سرمربی استقلال بعد از شکست در دربی در نشست خبری شرکت کرد.
به گزارش "ورزش سه"، اولین دربی شفر در تهران با باخت همراه بود و این مربی آلمانی نتوانست حریف خود را شکست دهد. سرمربی آلمانی آبی ها بعد از این دیدار در نشست خبری حاضر شد و درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

صحبت های اولیه؟

اجازه بدهید با هواداران شروع کنم. یک استادیوم بسیار زیبا و دیدید که بعد از بازی نیز هواداران از تیم ما حمایت کردند. هواداران باز هم برای حمایت از تیم بازخواهند گشت. آنها همان هوادارانی هستند که یک تیم می خواهد و به آن نیاز دارد. 90 دقیقه از ما حمایت کردند و بعد از بازی نیز ناراحت بودند اما باز هم به تیم بازخواهند گشت. بازیکنان ما در رختکن ناراحت بودند اما من همان حرف ها را به آنها زدم. به تیمم در نیمه دوم افتخار می کنم زیرا فرصت های زیادی داشتیم و بازیکنان تا 100 درصد توان، تلاش کردند. ما دو دربی داریم و فقط یک بازی نیست. خوشحالم که دربی برگشت وجود دارد. ما روی دریافت گل اشتباهاتی وجود داشتیم و فضا برای بازیکن حریف باز شد. بازیکن آخر ما چه کاری می توانست انجام بدهد؟ نمی دانم پنالتی رخ داد یا نه. مشکل روزبه نبود و مشکل فضایی بود که ایجاد شد. برای ما قدم بعدی این است که بهتر و بهتر بشویم. دیروز به شما گفتم که ما 20 درصد از پرسپولیس عقب هستیم. این تیم مدت زیادی است که در کنار یکدیگر حضور دارد و با تجربه تر است. آنها امروز 20 درصد از ما خوش شانس تر بودند. بازیکنان من می توانند با سر بالا به خانه بروند. ما فردا و پس فردا درباره اشتباهات صحبت می کنیم. زمان در حال گذشتن است و ما باید بیشتر رو کارهای تاکتیکی تمرکز کنیم.

دریافت کارت زرد زیاد؟

پرسپولیس چند کارت زرد داشت؟ من جوابی بیشتر از این ندارم.

بین دو نیمه به بازیکنان چه گفتید؟

مسائل تاکتیکی را مطرح کردم. به بازیکنان گفتم زیاد دریبل می کنند و توپ لو می دهند و باید توپ را نگه دارند. در بازی قبل توپ های زیادی جلو داشتیم. ما در بازی اول تنها یک فرصت خلق کردیم اما امروز به بازیکنان گفتم می توانند بازی را عوض کنند. شخصیت تیمی ما خیلی بالا است و به بازیکنان گفتم به زمین بروید تا نتیجه را عوض کنید. جابر سه فرصت گلزنی داشت و اگر خوش شانس تر بود، می توانست گل بزند اما شانس نیاورد و گل نزد.

به عملکرد داور در جریان بازی اعتراض دارید؟

من به داور اعتراضی ندارم و داور بسیار خوب بود! شاید یک مقدار فاصله داشتید که احساس کردید من اعتراض دارم. داور خوب بود و مساله نداشت. داور چهارم نیز خوب بود و مشکلی نداشتیم.

برای آینده به هواداران چه قولی می دهید؟

خیلی وقت ها مهم نیست در بازی خوب یا بد باشیم و تنها کافی است برنده باشید تا همه خوشحال شوند. پرسپولیس در نیمه دوم فقط دفاع کرد و زیر توپ زد. من از نتیجه خوشحال نیستم اما از عملکرد تیم رضایت دارم. ما یک اشتباهاتی داشتیم؛ کرنرها را بلند می زنیم، زیاد دریبل می کنیم و خوب ضد حمله نمی زنیم. همه در این بازی به دلیل شرایط یک مقدار عصبی و نگران بودند. بازی قبل پرسپولیس باخت و هواداران آنها ناراحت بودند. این بازی فقط یک مسابقه بود و تفاوت دو تیم یک پنالتی بود. ما امروز یک قدم بلند برداشتیم. نیمه دوم را ببینید. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و در آسیا حضور داشت. پرسپولیس لیگ یکی و دومی نیست و بهترین تیم ایران است. من می دانم چه کاری باید انجام بدهم. جلسه ای درباره شرایط برگزار می کنیم.

به جوانگرایی اعتقاد دارید؟

بله. نگاه من به بازیکنان با تجربه نیست و به بازیکنان جوان نگاه می کنم. سهرابیان، قائدی و محسن کریمی بازیکنان آینده دار هستند. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد و شاید چند چهره اضافه شوند.

http://www.varzesh3.com/news/1470106/شفر-سربلند-به-خانه-می‌رویم

Oct 1, 2004
8,122
205
With a coach as nervous as Schafer I'm not surprised the Esteghlali players were running around like ninja chickens.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,507
3,340
With a coach as nervous as Schafer I'm not surprised the Esteghlali players were running around like ninja chickens.
I don't like that either but honestly he has done a good job. I really think Esteghlal playes so much better compared to Mansourian. He has been in charge for a very short period in the middle of season.

bardia

Bench Warmer
Oct 18, 2002
1,238
1
i don't like that either but honestly he has done a good job. I really think esteghlal playes so much better compared to mansourian. He has been in charge for a very short period in the middle of season.

شفر قراره هفته ای یک بار بیاد سر تمرین پرسپولیس کوچینگ یاد بگیره... Lol

Last edited:
Nov 24, 2002
27,860
1,466
I don't like that either but honestly he has done a good job. I really think Esteghlal playes so much better compared to Mansourian. He has been in charge for a very short period in the middle of season.
Esteghlal players evaluation was totally wrong this season. Even from players who are still with the team, Shojaeian, Shahbazadeh, Ghorbani, Beitsaeid(who choked in a big club) are all overrated tbh. Heydari is done, he wasn't a fast winger/right back and now at 34 he is pretty much finished.

Esteghlal should keep Ebrahimi, Cheshmi(as DM not CD), the keeper Hosseini, Majid Hosseini, Farshid Esmail and Mohsen Karimi(when he is injury free) and build the club around them, the rest are useless honestly. They have 3 or 4 forwards but none are good at this point for 2/3 of IPL teams.

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,507
3,340
Esteghlal players evaluation was totally wrong this season. Even from players who are still with the team, Shojaeian, Shahbazadeh, Ghorbani, Beitsaeid(who choked in a big club) are all overrated tbh. Heydari is done, he wasn't a fast winger/right back and now at 34 he is pretty much finished.

Esteghlal should keep Ebrahimi, Cheshmi(as DM not CD), the keeper Hosseini, Majid Hosseini, Farshid Esmail and Mohsen Karimi(when he is injury free) and build the club around them, the rest are useless honestly. They have 3 or 4 forwards but none are good at this point for 2/3 of IPL teams.
I agree that team is not great but that is not related to the coach ... he is working with what he has at this stage.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
I agree that team is not great but that is not related to the coach ... he is working with what he has at this stage.
He used Chesmi in wrong position today, Cheshmi wasn't that great in long term as CD in U-23 or few appearance in Esteghlal. He is a much better DM. Schafer got tempted to do this since CQ used Cheshmi as CD in the friendly vs Togo. This way he handicapped both of his midfielder and defense.

bardia

Bench Warmer
Oct 18, 2002
1,238
1
He used Chesmi in wrong position today, Cheshmi wasn't that great in long term as CD in U-23 or few appearance in Esteghlal. He is a much better DM. Schafer got tempted to do this since CQ used Cheshmi as CD in the friendly vs Togo. This way he handicapped both of his midfielder and defense.

Spot on.