Soleimani one of the most popular figures online

May 9, 2004
15,168
179
برو بیسواد, برو مزدور اون ترد معجزات قرآنت رو بکش بالا دوباره با هم بخونیم ببینیم چه جفنگیاتی که ننوشتی. بابا تو سر تا پات یک رمال بیسواده. خجالت هم نمیکشی, راست راست تو چش آدم نگاه میکنی دروغ میگی. پسر اون ترد معجزات قرآن شد آرامگاه تو. آره عمو جون. برو بچسب به همون رمالی و معجزات قرانی, تو رو چه به این حرفا؟
حالا از رمالی و معجزات قرانی گذشته, حزب مهرت تو اسرایل چی شد پس؟ حزب مهر کجا, مریدی قاسم سلیمونی رو کردن کجا؟
این همه پرت و پلا نگو
اول جواب پست قبلیت
منگل خمینی امد فحش سنی ها داد ؟
یا اینکه پرچم فلسطینی ها سنی را بجای پرچم اسرائیل علم کرد ؟
بعدا مگر صدام سنی بود ؟
صدام که اصلا کار به شیعه و سنی و مسیحی نداشت
فرمانده ارتشش شیعه بود و وزیرکشورش سنی و وزیر خارجه اش مسیحی
چه ربطی به سنی داشت ؟
بله منافع ایران چه قبل و چه بعد از انقلاب با منافع عراق در منطقه در تضاد بود
بعد که انقلاب شد با منافع عربستان هم در تضاد بود
این منافع تا هم بین خیلی ازی کشورها در تضاد است ربطی به سنی و شیعه ندارد
چانکه می بینیم منافع عربستان در زمان محمد مرسی که خیلی هم سنی بود در تضاد بود
و ملیاردهای عربستان بر ملیاردهای قطر برتری جست و محمد مرسی کنار رفت و سیسی امد که الان دشمن سرسخت قطر است و دوست عربستان
هیچ ربطی به شیعه و نمی دانم خمینی گفت سنی و شیعه ندارد و نداشته
می بینیم که قذافی سني در یک برهه از زمان به ایران که شیعه است در برابر عراق که به قول تو سنی بوده موشک می دهد کمک نظامی میکند
حافظ اسد سني بخاطر تضاد با صدام به ایران کمک میکند
در صورتی که می بینیم
در زمان صدام اکثر ارتش عراق شیعه و بسیاری از وزرا و فرماندهان حزب بعث شیعه هستند
حزب بعث اصلا یک حزب مذهبی نبود که تو منگل میگی خمینی گفت سنی و شیعه
این یک لیست کوچک از صدها فرمانده و وزیر عراقی شیعه در عهد صدام است خوب نگاه کن منگلک
1- محمد الصحاف وزیر اعلام شیعه
2-سرلشکر طعمه الجبوری وزیر دفاع شیعه
3- دکتور سعدون حمادی رئیس مجلس عراق شیعه
4 سرلشکر رعد الحمدانی فرمانده حرس جمهوری شیعه
5- ناظم کزار رئیس سازمان امنیت عراق شیعه
6- علیرضا باوهرئیس سازمان امنیت عراق شیعه
7- دکتر عبدالحس زلزله رئیس بانک مرکزی عراق شیعه
8-رئیس تبلیغات حزب بعث حسین عبدالجبار شیعه
9- رئیس تحریر روزنامه الجمهوری تبلیغات صدام حسین السماوی شیعه
10- فرمانده نیروهای حافظ صدام صباح میرزا شیعه
و صدها بلکه هزاران مقام شیعی که در راس حکومت و ارتش عراق بودند اصلا اگر یادت ان باشد صدام موشک هایش را با نامهای العباس (ابوالفضل) و الحسین ( امام حسین ) نامیده بود
بعدا این منگل میخواد به ما بکه که بله صدام سنی بود و خمینی فحش به سنی ها داد صدام جنگ کرد
این کشورها از نظر سیاسی به هم نزدیک یا برخورد میکنند البته در برخی از جاها بخاطر اینکه هر یک از انها مقاصد سیاسی خود را پیش ببرند ممکن است سنی و شیعه کنند
ولی می بینیم در اصل منافع مشترک یامتضاد انها است که در جایی با این دوست هستند در جایی با ان دشمن
مگر امیر کویت شیعه شده بود که صدام کشور کویت را اشغال کرد ؟
یا مگه حافظ اسد یا معمر قذافی که به ایران کمک می کردند در زمان جنگ با عراق شیعه بودند منگل خان ؟
یک سند از خمینی بیار که بر علیه سنی ها چیزی گفته باشه
کس و شعر زیادی میگی
در مورد این پستت
دو سه بار ان ترید را اوردم بالا امدی فحاشی کردی نتونستی جوابی بدی نتونستی یک بحث بدون تنش و ارام را ادامه بدهی
گرد و خاک کردی و رفتی کپی پست کردی و از یک موضوع به موضوع دیگه پریدی
داشتیم در مورد مثلا سوره الروم بحث میکردیم
می رفتی از کشتار اعراب در ایران پست میکردی
داشتیم در مورد فرعون بحث می کردیم و ایه الیوم ننجی بدنک
می رفتی از ازدواج عایشه که نو ساله داشته و رساله خمینی پست میکردی
این همه چرت و پرت نگو
تو کجا تا حالا با کسی یک بحث منطقی و ارام را توانستی شروع کنی که الان می خواهی با من بحث کنی ؟
یا اینکه می ایی موضوع را عوض میکنی و نمی گذاری خواننده روی ان چیزی که ما داریم در مورد ان بحث کنیم فوکاس کند
یا می ایی و فحاشی میکنی
حالا می خواهی بحث کنی به یک شرط ان ترید را می اورم بالا باهات بحث میکنم
دو هزار دلار شرط بستم که در مورد ادنی الارض اشتباه می کنی
بیا 2000 دلار را بده بعدا باهات بحث میکنم و جدیت می گیرم
احتیاج به 2000 دلار تو ندارم فقط و فقط می خواهم بدونم که واقعا می خواهی بحث کنی
وقول می دهم که دو هزار دلارت و با یک مبلغ پول دیگه بهت برگردونم
حالا اگر واقعا می خواهی بحث کنی دو هزار دلارم را بده
والا کس و شعر زیادی نگو این عکس ها را نگاه کن از عکس اسکناسی که در اوایل انقلاب روی اسنکناس چاپ شد و یک تبلیغ برای اتحاد شیعه و سنی
تا نماز جمعه هایی که طالقانی و خامنه ای با ملایان سنی برگذار میکردند همه و همه نشانگر ان است که
مسئله مسئله مذهبی نیست
بلکه سیاسی است
شاه که سنی نبود
ایت الله شریعتمداری سنی بود ؟
مرجع تقلید ملیونها شیعه بود
چطور براش پاپوش درست کردند ؟
میگفت عمر از علی بهتر بوده ؟
یا سنی مذهب شد که برکنارش کردند و حتی تا پای جوخه اعدام هم بردنش
تو مفلوک برای هرکسی بخواهی گرد و خاک کنی و فکر کنند حرف درستی میزنی برای من یکی گرد و خاک نکن که خشتک رو بامنطق و اثبات دلیل سرت میکشم

Attachments

May 9, 2004
15,168
179
Harf arbabeto bav
ar kon :)
جناب
جواب نداری میگی حرف اربابت رو باور کن
عربستان همین حرف را میزنه امریکا و انگلیس و ایران و عمان و لهستان و هر رسانه ای و هر شواهدی که هست همین را میگه
در صنعا ماها قبل از اینکه حوثی ها صنعا را تصرف کنند شایعاتی بر این اساس بود که ایرانی ها با کمک کردن به حوثی ها می خواهند صنعا را بعد از بغداد و دمشق و بیروت
تسخیر کنند و زیر نفوذ خود در بیاورند
دیدیم که چنین حرفی را که هیچکس باور نمیکرد تحقق یافت
می گفتند اسد در لبه پرتگاه است سال 2012 می گفتند
بعد گفتند که ایران با همه قدرت میخواهد از سرنگونی اسد جلوگیری کند
دیدیم که تا الان حداقل موفق یبوده
در بغداد هم همینطور
و در همه این جریانات ایران سپاه قدس را مامور این کارها میکند و در راس انها ژنرال قاسم سلیمانی است
خوب باور نمیکنی نکن
یه چیزی به اسم روزنامه و رادیو تلویزیون و اخبار هست برو بخون و ببین دنیا دست کیه
تو جنگلهای امازون که زندگی نمیکی جانم

May 9, 2004
15,168
179
Akhe mashang dalghak.....

Shoma be ma bego kodom harfeto bavar konim?

Kooni bodanat mooshi jon ? ( not that there is any thing wrong with)

Hezb mehri bodanat???

Pire mard bazi? Bache bazi?

Halaji ghoran va tahlil ayat maki madani?????

Akhe kos mashang, aslan post man ro khondi? Che rabti be javab to dasht? Are you denying that he had a major role in gasht sar-al-allah?

Mesle ebn-al--vaght ,you are just waiting to jump in and spread rejim propaganda..... Sad dafe goftam ,do ta mohandes harf mianan , ye general 4pa nemipare vast bege man bil daram....

ESMAL AZARAKHSH kojaii????????Bia in jeneralet hesabi az kore dar raft............
ببین سینا جان
مشکل یکی مثل تو همینه
ما در مورد یک موضوع بحث میکنیم من برات از اخبار روز از چیزی که نمیشه انرا انکار کرد می اورزم
انوقت تو می گویی پیرمرد ابنه ای کردی پس این اخبارها دروغه
نوکرتم این اخبارها را که من ننوشتم
برو تو سی ان ان تو بی بی سی توی هر رسانه ای که دلت بخواد نوشته
انجا دیگه در مورد حزب مهر و پیرمرد ابنه ای کسی حرف نزده که بخواهی انکار کنی
تو یک موضوعی را نمی خواهی قبول کنی
موضوعی که برای همه اشکار است
و میگویی مرغ یک پا دارد
مثلا من می گویم بیجی تقریبا ازاد شده تو میگویی چون تو گفتی پیرمرد ابنه ای پس نشده
انگار من تنها کسی هستم که در اینمورد خبر دادم
نه جانم برو تو سایت سی ان ان و بی بی سی و هر سایتی که دلت خواست نگاه کن ببین
برو ببین مفسران غرب و شرق شمال و جنوب در مورد سقوط صنعا چه می گویند و چه نظری دارند
اصلا من پیرمرد ابنه ای کردم من خر و گاو گاییدم
چه ربطی به این موضوع دارد
حالا تو عصبانی هستی و ناراحت چون مثلا فکر میکنی اگر قبول کنی ژنرال سلیمانی این همه قدرت دارد پس این به نفع رژیم است
در صورتی که چنین نیست
اگر مثلا یکی گفته بود یک ژنرال ایرانی توی خودش شاشیده یا مثلا عکس سکس یک ژنرال ایرانی را که داره باکونه خر میگذارد جایی چاپ شود
و صد نفر به تو بگویند این فوتوشاپ است
دوتا پایت را در یک کفش میکنی که نه این حقیقت دارد
الان برعکس
خوب سینا جان اسی و کیوان هم برات تنکس زدن حال کن
:15:

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
I have a simple test to see if someone can objectively debate a point. I am afraid you, General, fail the test. You credit Soleimani and Iran, and nobody else, with every positive news. Soleimani saved Irbil. Soleimani took back Bajii. Soleimani took back Mosul dam. Soleimani this, Soleiman that. In the mean time, ISIS can't look out the window without being bombed to pieces by the US Air Force. They left their Humvee convoys and are riding scooters. Their oil refineries are up in flames, they have left their headquarters and are living in people basements. There have been more than a 1000 air strikes on ISIS. Now give me facts and numbers about what Soleimani has done. How many tanks did he bring with himself? Where are Sepah air strikes? When are they going to get their home made jets out of youtube and put them action? All we see is someone in his pajamas posing for cameras. Here is a report of the capture of Bajii. See if you find a single mention of Iran in it.

http://www.bbc.com/news/world-middle-east-29974426

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California

خوب سینا جان اسی و کیوان هم برات تنکس زدن حال کن
:15:

Hasoodi nakon , hameed boboli

Emshab Jasem va abdol Aziz ham bara to like mizanan,ta sobh hal koni......Not that there is anything wrong with your mafoliat

Kos mashang , hala chegadr sar in baba hashari shodi???? Ma goftim taraf gasht sar o allah rabt dashte, migi amrika ino goft soriye ino goft ....Akhe gooz mashang javab ro be matn thread bede
na bar asas pish sakhtehaye maghz kesafate

Hala ke inghadr khater khah in baba hasti, la aghal boro on ketab ro barat zadam bekhon, 2 kalame bishtar az on ke to jalasat maghezet foro kardan yad begiri bia inja poz bede

Be esmal azarakhsh ham salad beresoon

Last edited:
May 9, 2004
15,168
179
I have a simple test to see if someone can objectively debate a point. I am afraid you, General, fail the test. You credit Soleimani and Iran, and nobody else, with every positive news. Soleimani saved Irbil. Soleimani took back Bajii. Soleimani took back Mosul dam. Soleimani this, Soleiman that. In the mean time, ISIS can't look out the window without being bombed to pieces by the US Air Force. They left their Humvee convoys and are riding scooters. Their oil refineries are up in flames, they have left their headquarters and are living in people basements. There have been more than a 1000 air strikes on ISIS. Now give me facts and numbers about what Soleimani has done. How many tanks did he bring with himself? Where are Sepah air strikes? When are they going to get their home made jets out of youtube and put them action? All we see is someone in his pajamas posing for cameras. Here is a report of the capture of Bajii. See if you find a single mention of Iran in it.

نه جناب
اینطور هم نیست که هرجایی داعش شکست خورد سلیمانی دست داشته
ولی باید قبول کرد که یکی از مهمترین و شاید مهمترین مهره در مقابل داعش الان سلیمانی است
البته ضربات امریکا هم به این پیروزی ها بسیار بسیار کمک کرده
ولی وقتی سرباز روی زمین نداشته باشی هزاران پرواز هم که در اسمان داشته باشی نمیتوانی یک وجب خاک را پس بگیری
و نشانه ان کوبانی که چند هزار داعشی ان را نزدیک به دو ماه است محاصره کرده اند و هر روز می شنویم که هواپیماهای امریکا و انگلیس و
وبقیه کشورهای غربی حتی کشورهای عربی این حلقه را بمباران میکنند
ولی می بینیم که نزدیک به 400 جنگ جوی کرد از طریق ترکیه بعد از فشار به ترکیه وارد کوبانی می شوند
تا از سقوط ان جلوگیری کنند
و روی زمین احتیاج به فرمانده هست و تنها پیاده نظام نمی تواند خودسرانه و بدون هیچ نقشه و طرحی حمله کند
اینجاست که نقش ژنرال ها در جنگ نمایان می شود
در مورد انیکه می فرمایید ازاد سازی بیجی هیچ نقشی ایران نداشته باید به شما بگویم که چند هفته پیش نیروهای بسیج عراق و ارتش این کشور به فرماندهی قاسم سلیمانی
به اطراف بیجی حمله کردند
و گفته شدکه به خاطر کمین های انفجاری که حتی روی درخت ها نصب شده بود ورود به این شهر و تصرف ان میسر نشد
و اگر اخبار را بجز از مصادری خاص پیگیری میکردید می دانستید که همان وقت داعش اعلام کرد که ژنرال سلیمانی در درگیری های ازخمی شده و بعد اعلام کردند که ممکن است کشته شده باشد
این ویدئو را نگاه کن
نیا بگو دارند برای قاسم سلیمانی تبلیغ میکنند و از این چرت و پرت ها که چاینسکی میگه
این سیاوش اوستا است یک ضد رژیم درجه یک ببین در مورد
سلیمانی چی میگه
میگه که امریکاییها از همه بهترخطر سلیمانی را درک میکنند او از بوسنه تا افغانستان و عراق و سوریه جنگیده در بسیاری از کشورها سپاه قدس نیرو دارد
و یکی از دلایل مهمی که امریکا و اسرائیل به ایران حمله نکرده اند به همین دلیل است که او می تواند مشکلات فراوانی نه تنها در منطقه بلکه در میدان انها برایشان ببار اورد
http://www.youtube.com/watch?v=8gJYLwF0un0

May 9, 2004
15,168
179
Hasoodi nakon , hameed boboli

Emshab Jasem va abdol Aziz ham bara to like mizanan,ta sobh hal koni......Not that there is anything wrong with your mafoliat

Kos mashang , hala chegadr sar in baba hashari shodi???? Ma goftim taraf gasht sar o allah rabt dashte, migi amrika ino goft soriye ino goft ....Akhe gooz mashang javab ro be matn thread bede
na bar asas pish sakhtehaye maghz kesafate

Hala ke inghadr khater khah in baba hasti, la aghal boro on ketab ro barat zadam bekhon, 2 kalame bishtar az on ke to jalasat maghezet foro kardan yad begiri bia inja poz bede

Be esmal azarakhsh ham salad beresoon
سینا جان
اخه اسمی بهتر از حمید بلبلی پیدا نکردی
من چکار دارم چکار کرده بلانسبت کیر به دهنش
من میگم این سلیمانی ادم بانفوذیه تو میگی گشت ثار الله داشته؟
کس و شعر زیادی نوشتی اصلا من یه چیز دیگه میگم تو و رفقات یه چیز دیگه تحویل میگیرید
انگار مثلا من بیام بگم هیتلر بزرگترین کارزمای قرن گذشته بوده
انوقت تو بیایی بگی هیتلر دها ملیون نفر را کشت و نمی دانم کون گاو می کرده
خوب می کرده که می کرده
مگه ما از اخلاقیاتش صحبت می کنیم
یا الان از اینکه این بابا فرشته است یا نیست صحبت می کنیم ؟
حیف که رفیقی والله میگفتم کس خلی
:)

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
خوب ببین ٤پا, میخوام دوباره بزارمت سر کلاس درس. البته واسه من چیز جدیدی نیست, الان سال هات که تو بیسواد خرفت رو گذاشتم سر کلاس درس منتها همون که گفتم چون ذات شیعه داری و چون یکی از پست ترین موجوداتی هستی که من در عمرم دیدم, قادر گرفتن درس نیستی. البته باید بگم تو این کسو شر های بیربطی که نوشتی یک قسمتی هست که حالا با هم بهش میرسیم و اون قسمتی هاست که بهم نشون میده هراز گاهی اون درسی رو که بهت میدم رو میگیری ولی باز ذات شیعه نمیزاره مرد باشی. حرف خودم رو میای اینجا به خودم میزنی. درسی رو که خودم بهت دادم رو میای با آب و تاب طوری تعریف میکنی که انگار دانش خودته ولی خوب به اونش هم میرسیم. این کس و شر های جاهلانه ای رو که اینجا سر هم کردی من رو در واقع فوری یاد ممد باقر مجلسی, سر شیعه شما حیوانات انداخت. یعنی واقعا یک انباشته ای از مهملات, مبهومات , جفنگیات بیربطی که به هیچ جای مطلب ربط ندارند رو با چاشنی دروغ و مغلطه سر هم کردی و واقعا شده یک کثافتی مثل مبهومات مجلسی در بهار الانوار. یعنی فقط به درد گمراه کردن یک مشت ساده لوح و بیسواد میخوره چون بعد یک مدت اصلا سر رشته مطلب از دستش در میره و فقط میگه بله بله هرچی تو میگی. منتها من اینجا هستم واسه نجات مردم از دست مهملات و مابهومات شیعه تو. تو ٤پا خودمی , خودم اینجا آدمت میکنم, درست میدم, بلاخره این وسط یا تو بیسواد رو آخر آدم میکنم یا لااقل نمیزارم با کس و شر ذهن بقیه رو خراب کنی. حالا عمو جون بشین دو کلوم چیز یاد بگیر

نه. کی این حرف رو به تو زد بیسواد دروغ گو ؟ خمینی خیلی بد تر از اینش رو در منطقه انجام داد. لازم به فحش نبود. از وقتی اومد شروع کرد به دولت عراق حمله کردن چون به گفته خودش و خلخالی دولت عراق یک دولت غاصب ضد مسلمان بوده و باید برای صدور اسلام ناب محمدی (به اسلوام شیعه کیری خودشون میگفتن اسلام ناب محمدی) باید دولت بعثی عراق از بین میرفت. از روز اول شروع کردند به تروریست های شیعه در عراق کمک کردند. اونا هم میگفتند که دولت عراق و صدام سنی داره به ماها اکثریت شیعه ظلم میکنه. خودت و امسال تو هم همین جور حرفا رو میزدی وقتی میخواستی صدام رو بکوبی. شما ها همتون همین کثافت هستید, چه خمینی, چه خلخالی, چه خود تو, چه اون رفیقات, چه سلیمونی...هیچ فرقی نمیکنید. همتون هم و غمتون شیعه و اون کثافتی هستی که شیعه وارد ذات و وجودتون کرده.

یا اینکه پرچم فلسطینی ها سنی را بجای پرچم اسرائیل علم کرد ؟
آخه ملا, آخه رمال, این سؤال اصلا یعنی چه؟ جواب چنین مهملات بیربطی رو چه باید داد آخه؟ چه ربطی به این صحبت داره بیسواد؟
بعدا مگر صدام سنی بود ؟
اره بیسواد صدام سنی بود. چون سکولار بود, مذهب خودش رو وارد کار های دولتی نمیکرد ولی سنی بود.

صدام که اصلا کار به شیعه و سنی و مسیحی نداشت
فرمانده ارتشش شیعه بود و وزیرکشورش سنی و وزیر خارجه اش مسیحی
چه ربطی به سنی داشت ؟
اینا حرفای خودمه, لازم نیست درسی رو که بهت دادم به معلمت برگردونی. من به امثال تو و بقیه بچه شیعه های این سایت سال ها پیش همین رو گفتم چون میگفتید صدام شیعه ها رو سرکوب میکنه. من هم اومدم گفتم کس و شر نگید, صدام فقط تروریست های شیعه و ملایان شیعه رو که آتیش به پا میکنن رو سرکوب میکنه وگرنه قدم تمامه عراقی ها از کرد و شیعه و سنی و مسیحی رو چشش بود تا موقعی که وطن دوست بودند و نمیخواستن دولت و کشور عراق رو تجزیه کنند و یا اسلامی کنند. میبینم که لا اقل این قسمت درس رو گرفتی. در حالی که اصلا به مطلبی که در موردش صحبت میکنیم ربطی نداره. این مهم نیست که صدام به شیعه های عراق کاری داشت یا نداشت, مهم اینه که امام خمینی تو و شیعیان ایران, از روز اول سر کار اومدن خمینی, دولت عراق رو هدف قرار دادند و یکی از بهانه های اینها این بود که اون دولت اکثریت شیعه رو سرکوب میکنه و باید سرنگون شه که دولت اسلامی ایران بتونه کربلا و جنوب عراق را آزاد کرده و این طریق اسلام ناب محمدی رو صادر کنه .
بله منافع ایران چه قبل و چه بعد از انقلاب با منافع عراق در منطقه در تضاد بود
بعد که انقلاب شد با منافع عربستان هم در تضاد بود
این منافع تا هم بین خیلی ازی کشورها در تضاد است ربطی به سنی و شیعه ندارد
کس و شر نگو بیسواد. اونها منافع ایران نبود. منافع دولت اسلامی ایران بود یعنی همونای که امروز نون تو مزدور رو میدهند. منافع یک دولت غاصب و شیعه بود که به گفته خودش ملت ایران رو قبول نداشت بلکه امت اسلام و صدور اسلام ناب محمدی شرط بود و خیلی هم به سنی و شیعه کار داشت. حمله به عراق و شیعه های عراق رو بهانه کردن یک هدف مذهبی بود, فرستادن تروریست به بحرین و عربستان و بمبگذاری در اون کشور ها یک هدف کاملا مذهبی بود, رفتن به حج و اونجا بر ضد دولت عربستان شعار دادن و آشوب به پا کردن یک هدف کاملا مذهبی بود. شما حیوانات حتی به ارتش ایران در جنگ با عراق میگفتید سپاه اسلام. اره بیسواد, من اینجا آخر درستت میکنم. اون تضادی که درست شد, یک تضاد مذهبی بود که شما حیوانات در منطقه درستش کردید و ترس رو به جون دولت های همسایه انداختید.
چانکه می بینیم منافع عربستان در زمان محمد مرسی که خیلی هم سنی بود در تضاد بود
و ملیاردهای عربستان بر ملیاردهای قطر برتری جست و محمد مرسی کنار رفت و سیسی امد که الان دشمن سرسخت قطر است و دوست عربستان
هیچ ربطی به شیعه و نمی دانم خمینی گفت سنی و شیعه ندارد و نداشته
بیسواد رمال, دیگه فکر کنم واست توضیح دادم که خمینی لازم نبوده بعد و به سنی فحش بهده. اعمال و کار هاش کارنامه اون ملا غاصب و شیعه بود. از وقتی خمینی اومد تروریست های شیعه در عراق و در کل منطقه دوباره جون گرفتن, در بحرین, در خود عربستان, در لبنان, ...
می بینیم که قذافی سني در یک برهه از زمان به ایران که شیعه است در برابر عراق که به قول تو سنی بوده موشک می دهد کمک نظامی میکند
بیسواد, قذافی که بیچاره اصلا شوت بود. میگفت من عرب نیستم, آفریقای هستم. بدبخت اومد یک کتاب نوشت به اسم "کتاب سبز" که درش گفت احادیث باید کلا از اسلام حذف بشه که نتیجش این شد که یه حیات از عربستان پا شد رفت اونجا بهش گفت: فلانی بیا از خر شیطون پایین وگرنه مرتد اعلامت میکنیم و ملت میوفتن به جونت. اونم بیخیال شد. آخه قذافی با این حال و روز و عقاید مشکوک به این صحبت چه ربطی داره آخه رمال؟ خمینی اگه میخواست هم دستش به قذافی نمیرسید. اون بدبخت اصلا اومد ٢٠٠٨ تو کنفرانس عرب ها تو دمشق جلوی همه عرب ها گفت : ما عرب ها چی میخوایم اصلا؟ اون سه تا جزیره خلیج فارس همیشه مال ایرونی ها بوده.
حافظ اسد سني بخاطر تضاد با صدام به ایران کمک میکند
نه بیسواد, حافظ اسد هیچوقت سنی نبوده. خونواده اسد همیشه شیعه علوی بودند و هستند. آخه تو که تو این الف ب این حرف ها موندی, خجالت نمیکشی اصلا وارد صحبت با من بشی؟ آخه تو یه بیسواد تمام عیار هستی پدر جان. تو رو من حتی درزمینه اسلام و قرآن هم که اونقدر زر زرشو میکردی شستم گذاشتم کنار.

در زمان صدام اکثر ارتش عراق شیعه و بسیاری از وزرا و فرماندهان حزب بعث شیعه هستند
حزب بعث اصلا یک حزب مذهبی نبود که تو منگل میگی خمینی گفت سنی و شیعه
بله, این رو من خودم یادت دادم. نوشته هام در این مورد اینجا هست و من خوشحالم که لا اقل مقداری از درس ها رو بلاخره گرفتی. ولی همون که گفتم, داری با حرف خودم میزنی تو سر خودت! خمینی لزومی نداشت بیاد بگه سنی و شیعه. نمیدونم این جفنگیات رو تو ملا از کجا آوردی, همونطور که گفتم خمینی با اعمال خود به کشور ها و دولت های همسایه حمله ور شد و در تمام این کشور ها که حکومت ها دست سنی ها (چه سکولار چه مذهبی) بود, دولت اسلامی شیعه ایران, دست به خراب کاری و اعمال تروریستی زد. تمام.
این یک لیست کوچک از صدها فرمانده و وزیر عراقی شیعه در عهد صدام است خوب نگاه کن منگلک
4 سرلشکر رعد الحمدانی فرمانده حرس جمهوری شیعه
5- ناظم کزار رئیس سازمان امنیت عراق شیعه
6- علیرضا باوهرئیس سازمان امنیت عراق شیعه
7- دکتر عبدالحس زلزله رئیس بانک مرکزی عراق شیعه
8-رئیس تبلیغات حزب بعث حسین عبدالجبار شیعه
9- رئیس تحریر روزنامه الجمهوری تبلیغات صدام حسین السماوی شیعه
10- فرمانده نیروهای حافظ صدام صباح میرزا شیعه
میگم اینا همش حرفای خودمه که میاری میزنی تو سر خودت! آره عمو جون, بدبخت صدام نه به شیعه ظلم کرد, نه به مسیحی و نه به کرد تا زمانی که در خدمت کشور عراق بودند, قصد تجزیه و اسلامی کردن کشور نداشتن. همین. منتها دولت اسلامی ایران که تو موزدورشون هستی, میخواستن عراق رو اسلامی کنند و علنا شیعیان عراق رو بهانه میکردند و وقتی میگفتن شیعیان عراق منظورشون اون بیچاره های شیعه که سکولار بودند و ٧٠% حزب بعث عراق رو تشکیل میدادن نبود. خمینی اونها رو اصلا مسلمون نمیدونست همونطور که شاه ایران رو مسلمون نمیدونست در صورتی که اون هم شیعه بود. انقدر کس و شر بیربط و بی محتوا نگو بیسواد. مشکل جمهوری اسلامی از روز اول این بود که یک دولت سکولار به سرکردگی یک سنی سکولار راه اون کثافت های شیعه که زیر فرمان ملایان شیعه بودند رو بسته بودند و نمیزاشتند اونها عراق رو به گه بکشند, همونطور که خمینی ایران روبا مذهب شیعه به گه کشید. آره عمو جون, جریان خیلی ساده و آشکاره و من نمیزارم تو آب رو گل آلود کنی که شفافیت صحبت از بین بره.

راستی بیسواد, چند بار بهت گفتم, وقتی میری از تو اینترنت لیست اینو اونو کپی میکنی میزاری, لا اقل به کونت زحمت بده برو ببین اون لیست اصلا درست هست؟ زیر شماره ٤ اسم رعد مجید الحمدانی رو میبینم. آخه بیسواد رعد الحمدانی کی شیعه شد ما نفهمیدیم؟ این بابا یک ژنرال بلند پایه گارد ریاست جمهوری عراق بود و ایشون هیچوقت شیعه نبود. ایشون سنی بود. ببین الان دفعه چندمه که میری یه لیستی ی جا پیدا میکنی, کپی میکنی به اسم خودت اینجا پست میکنی به امید اینکه کسی اینا رو نشناسه و یا حوصله نداشته باشه بره دنبالش ولی الان من تا حالا ١٠ دفعه اون مچ دغلتو گرفتم چون واسه من تو واقعا یک بیسوادی. یک بیسواد تمام عیار.
بعدا این منگل میخواد به ما بکه که بله صدام سنی بود و خمینی فحش به سنی ها داد صدام جنگ کرد
این کشورها از نظر سیاسی به هم نزدیک یا برخورد میکنند البته در برخی از جاها بخاطر اینکه هر یک از انها مقاصد سیاسی خود را پیش ببرند ممکن است سنی و شیعه کنند
ولی می بینیم در اصل منافع مشترک یامتضاد انها است که در جایی با این دوست هستند در جایی با ان دشمن
نه کثافت, این در الان چند بار برات توضیح دادم. خمینی به سنی فحش نداد, باد ترش رو کرد. بهشون حمله کرد, تررروسیم شیعه رو به کشور های همسایه که دولت های سنی و یا سکولار های سنی مثل دولت صدام آورد. حرف خود خمینی از همه مهم تر بود. اون میگفت ما اسلام را به همه دنیا صادر میکنیم و اولین هدفش گرفتن جنوب عراق و مناطق شیعه نشین عراق بود. اسلامی رو هم که این حیوان میخواست صادر کنه, اسلام شیعه از کثافت ترین نوعش بود.
یا مگه حافظ اسد یا معمر قذافی که به ایران کمک می کردند در زمان جنگ با عراق شیعه بودند منگل خان ؟
کس و شعر زیادی میگی
اره کثافت رمال, حافظ اسد شیعه علوی بود. پسرش بشار اسد هم شیعه علوی است. فکرش رو بکن تو حمال بیسواد الان ٣ ساله داری از اسد دفاع میکنی و نمیدونی که اسد شیعه علوی است و اصلا یکی از دلایلی که شما حیوانات دولت اسلامی ایران انقدر اسد اسد میکنید این است که شیعه علوی است و اون رو یک تونل برای رسوندن کمک به اون گروهک تروریستی که خودتون در لبنان به وجود آوردید استفاده کنید. یعنی باز همش یک جریان بسیار کثیف مذهبی که به سیاست اصلا ربطی نداره چون ایران منافعی در جنوب لبنان نداره که حزب الله تروریست بخواد ازشون دفاع کنه. واقعیت این است که شما حیوانات از روز اول شیعیان کثیفی بودید که منافع جهان شیعه براشون مهم تر از منافع ایران و ملت ایران بوده. از همون روز اول که شیخ کرکی لبنانی وارد ایران و دربار صفوی شد, شما اجنبی ها و ایران ستیزان شیعه شاشیدید به منافع ایران و ملت ایران و شروع کردید استفاده کردن و دزدیدن مال و اموال ایران و ایرانی در راه کمک به اسلام شیعه در تمام منطقه. ایران شما غاصبان به غنیمت گرفتید و دارید میدوشید فقط در راه کمک به شیعیان منطقه.
تو مفلوک برای هرکسی بخواهی گرد و خاک کنی و فکر کنند حرف درستی میزنی برای من یکی گرد و خاک نکن که خشتک رو بامنطق و اثبات دلیل سرت میکشم
برو حروم لقمه رمال. من خودم تکی تو رو اینجا با دانش و درس هایی که سال هاست بهت میدم منزوی کردم. حیوون تو یه تیکه گوشت منزوی هستی, خودت هنوز متوجه حال و روز و موقعیت خودت نیستی بیسواد؟ همون که گفتم, تو میای میشینی اینجا, من هم هروقت احساس کنم وقتشه که گوشتو بکشم و دروغ هاتو برملا کنم, اینکار رو میکنم و میذارمت دوباره سر کلاس درس. اره بیخشتک, تو یه گوز رمال هستی که از رهبری حزب مهر به مریدی و مزدوری یک مشت ملا شیعه رسیدی. آخه تو بیسواد که هنوز گرفتار معجزات قرانی هستی کجا من کجا؟

Last edited by a moderator:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352

Dont be too fast in judging the situation flint you know how it can end up. Just add up 2 and 2. You talk about 1000 air strikes, you talk about 1000 lbs bombs...dont get so worked up about this issue. They are fooling us. You bomb this bunch the way you are talking about and whole Iraq gets destroyed but ISIS is still advancing here and there. This is all part of the promotion. They want likes of you and me to believe they are heavily pounding on the ISIS while something like that is not happening over there. There are no 1000 lbs bombs and there are no 1000 air strikes. They are still bombing a few convoys of trucks and pick ups killing a very limited number of those guys each time. Nothing substantial. Its war propaganda and the amerians have refined this art of lieing to a whole new level. Believe me, just like the story in Syria, people will realize later that they were lied to all the time. US is not trying to damage ISIS substantially. Infact the whole action right now is completely part of a Promotion campaign to silence people in the west who are expecting their governments to finally eliminate those animals while the US government along with ISI simply dont want it to happen. They have not armed and funded all these groups 3 years back in syria to eliminate them today. They have a long term plan with these guys like the same plan they had with the shiite terrorists of ISI who they helped to come to power in Iran 35 years ago.

Oct 18, 2002
14,471
5
Antelope Valley,California
سینا جان
اخه اسمی بهتر از حمید بلبلی پیدا نکردی
من چکار دارم چکار کرده بلانسبت کیر به دهنش
من میگم این سلیمانی ادم بانفوذیه تو میگی گشت ثار الله داشته؟
کس و شعر زیادی نوشتی اصلا من یه چیز دیگه میگم تو و رفقات یه چیز دیگه تحویل میگیرید
انگار مثلا من بیام بگم هیتلر بزرگترین کارزمای قرن گذشته بوده
انوقت تو بیایی بگی هیتلر دها ملیون نفر را کشت و نمی دانم کون گاو می کرده
خوب می کرده که می کرده
مگه ما از اخلاقیاتش صحبت می کنیم
یا الان از اینکه این بابا فرشته است یا نیست صحبت می کنیم ؟
حیف که رفیقی والله میگفتم کس خلی
Hameed koskhol

Ba jasem hal kardi...?

Akhe folan folan shode ,man koja va toye mozaver koja ,ke mikhay ba man refaghat koni.....:)

Hala chera migi kir be dahanesh?? In ja site khanevadegi hast...Jayez nist sexual fantasy khod ra ayan koni...

Bebin , mesle ye akhond dozari omadi jaryan ro e be naf khodet control koni, ridi to khodet ........

Vaghti miay mesle ye jendeh hashari ,be jay javab moteghabel dadan be sohbat sabt shode , miay tablighat va arajif ro mesle ye akhond ba jomleye "harf kodam ro bavar konam" , masalan mikhahi "credibility" man va baghiye ro zir soal bebari.., akhe ahmagh , be maghz jahelet vorood nemikoneh ke az to "non credible" poster to in site nist???

Akhe mozaver, chand roo, tokhm akhond , ashegh tarfi , bia mesle bache adam harfeto bezan..... .Chera akhond bazi dar miari?...

Khob to migi ba nofooze , reza shah zamaneh mikhaym bekonimesh, ela bela, Khob fabeha ....Sad dafe in ha ro to Mehr, fars, Tabnak,......Didim va khondim..To ham bia tooti var tablighat ro daman bezan....ma ke bakhil nistim

Hala man ham omadam ye nokteyi goftam ke shayad barkhi nemidonestand....Hala chera inghadr be to bar khord? Vejheye sardaret makhdosh shod??????

Kos mashang, 4 ta bache hashari omadand be kos kholiat khandidand, Koon ro tabaghe bandi kardi, tamayolat daroon jensi ro to dastan neveshti , omadand behet bah bah chah chah zadand..Fekr kardi vase khodet pokhi shodi...

Ama bedon ke ravesh akhodit inja karbord nadareh......

Hala hey say kon bahs ro be taraf khodet bekeshi va "moral point" begiri....Akhondi va karit nemishe kard.....

NEXT TIME TO QUESTION SOME ONE"S Credibility : Remember THESE magic phrases:

Hezb Mehr , Who is the clown of ISP, Nashr ebtezal concurrently with tafsir ayat qorani,......................................

If you still don't get it, ask esmal azarakhsh or jasem to analyze it for you

Last edited:

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
میگم بی آزار , این رمال بیسواد رفیق که شد, اگه ولش کنی پسر خالتم میشه.

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
You talk about 1000 air strikes, you talk about 1000 lbs bombs...dont get so worked up about this issue. They are fooling us. You bomb this bunch the way you are talking about and whole Iraq gets destroyed but ISIS is still advancing here and there. This is all part of the promotion. They want likes of you and me to believe they are heavily pounding on the ISIS while something like that is not happening over there. There are no 1000 lbs bombs and there are no 1000 air strikes. They are still bombing a few convoys of trucks and pick ups killing a very limited number of those guys each time. Nothing substantial.
You definitely have point here. Air strikes are not robust. 4 or 5 a day is a joke. Kobani is in the middle of the desert. How in the hell ISIS has been supplying their fighters for two months? How do their fighters get to Kobani? After two months of air strikes why do they still have tanks and armor? You put sufficient air assets up there and by afternoon they'll be starving and out of ammo. You want to finish Kobani? Ask the Kurds to leave then call the Strategic Air Command. They know what to do. There will be no Kobani left for ISIS to fight over. Short of that, AC-130 gunships and A-10s are god send for a battle like this. I know you believe this is all a plan but I just can't bring myself around to believe it. But then I don't have any other explanation for how the war is fought either.

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
But you know i see you have a very clear idea of how easily the whole thing could be over in a few weeks but those things that seem so clear to you are simply not happening. Americans are simply and obviously dont want to get ISIS eliminated only contained. Now tell how is that not a plan? Its not even a very seriously hidden plan its a very simple plan that they are not even hiding. They are simply not doing what they are capable of doing to get rid of ISIS. Right? So there you have your answer. They can but they dont want. Simple.

I tell you they did the exactly same thing with the ISI. They brought them up and shaped them into something useful for their goals in that region. Now ISI is a well oiled US constructed machine. They create havoc and disintegration where ever its needed and americans dont even have to get themselves involved. Whenever the ISIS made mistake, the americans gave them a little beating like those little battles in the persian gulf where the americans kicked a few sepahis in the ass sinking and eliminating close to whole IR navy in a few hours or as the americans intentionally downed an Iran Air plane killing over 400 people. Those have been signs to IR. On this way they told them: Buddy, be a good boy and dont try to be more than you are and everyone will be good. IR received the message and since then they have just focused on what they have been asked to do from day one: Just make sure the arabs fear you and your islam. Creat havoc and disintegration where ever you can. Thats it. They are doing exactly this for decades. Look khomeini did it from day one. This motherfucker came to power with the help of Carter and here in this video he associates Carter with Saddam. These are his words right after Iraq and Saddam greeted his motherfucking islamic state and offered a hand of friendship. This motherfuckers answer to Iraqs sign of friendship has been this:

[video=youtube;X8iqMq1lXm4]http://www.youtube.com/watch?v=X8iqMq1lXm4[/video]

Chinaski

Elite Member
Jun 14, 2005
12,269
352
مادر قحبه میگه "صدام برای ملت عراق خطرناک است, وگرنه به ملت ما که نمیتواند صدمه بزند "

آره خار کسه, راست میگی, بزرگترین صدمه به ملت ایران رو خود بیمارت زدی. اتفاقا نه فقط به ملت ایران, بزرگترین ضربه به ملت عراق رو هم تو با اون جنگی که بهش میگفتی "نعمت اللهی" زدی.

May 9, 2004
15,168
179

سخنان خمینی همیشه واضه بوده در کتاب ها و نطق هاش اولین کاری که این جانور کرد, یک حمله عظیم تبلیغاتی و نظامی به سنیان منطقه بود. .

Quote Originally Posted by general parsaian View Post

کی این حرف رو به تو زد بیسواد دروغ گو ؟ ؟
ببین وقتی میگم
تو بلانسبت خوانندگان می گوزی و نمی دونی خودت بودی یا بغل دستیت بعضی ها باورشون نمیشه
بفرما
در جوایب اینکه من گفته ام کجا خمینی به سنی ها فحش داد
امدی و میگی من کجا این حرف را زدم
ولی در پست قبلی ات گفته ای که اولین کاری که خمینی کرد یک حمله نظامی و تبلیغاتی برعلیه سنیان بود

منگل شاخ و دم که نداره
:4:

May 9, 2004
15,168
179
میگم بی آزار , این رمال بیسواد رفیق که شد, اگه ولش کنی پسر خالتم میشه.

منگل حالا بیخیال بی ازار
قرصت رو امروز سر ساعت بگیرتا این همه گوز از هوا نزنی و حتی پست خودت رو هم فراموش کنی و اینطور زشت بشی
:1: