South Korea vs Iran World Cup Qualification [R]

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Believe mate , as soon as he want passed the defender and made his first touch with the ball I felt he is going to put it in the net !

His body language tells ....
The whole play was like slow motion to me when watching it live.it felt like ages till he released the shot and i wasn't at all sure about the goal till the net started to shake.

I thought the keeper was gonna parry the ball to the side , but he couldn't and the party started. :)

......

Last edited:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Gotta say that finish was very Klinsmannish!

The curve on that ball screams "I have done this a million times before!"
Good old Jurgen. he did some good work to help in the aftermath of earthquake in Iran , and that made me forgive him for his net grabbing and shaking after he scored against Iran in World Cup 1998. Good Man , Jurgen Klinsmann

[video=youtube;IDrv4ge7Rd4]http://www.youtube.com/watch?v=IDrv4ge7Rd4[/video]

Last edited:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1

این موضوع فیلمبرداری از تمرین کره و بالا رفتن از در و دیوار حقیقت داشت؟

علیرضا منصوریان

بله من با 3 دوربین مختلف از تمرینات کره فیلمبرداری کردم در حالی که ماموران ورزشگاه می توانستند مرا بازداشت کنند. دوربین ها را در جاهای مختلف کار گذاشتم تا چیزی را از دست ندهم چون امکان داشت هر کدام از دوربین ها در حین فیلمبرداری از کار بیفتند به هر حال تجربه پلیسی خوبی بود

To the tune of James Bond's " Spy Who Loved Me " :

Nobody does it better
Makes me feel sad for the rest
Nobody does it half as good as you
Ali you're the best

They weren't looking
But somehow you found them
They tried to hide from your cameras
But like heaven above them
The spy who just had to bug them
Made Korea's secrets naked at Ulsan

And nobody does it better
Though sometimes I wish someone could
Nobody does it quite the way you do
Why d'you have to be so good?

Ali Ali
Darling you're the best
Ali you're the best

[video=youtube;SaV-6qerkqI]http://www.youtube.com/watch?v=SaV-6qerkqI[/video]

Last edited:

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Video of Carlos Queiroz getting his share of water bottle & his interview on the plane on his way back to Iran from Korea.

[video=youtube;cauMxS_rve8]http://www.youtube.com/watch?v=cauMxS_rve8&feature=player_embedded[/video]

oghabealborz

Elite Member
Feb 18, 2005
15,124
2,604
Strawberry field

To the tune of James Bond's " Spy Who Loved Me " :

Nobody does it better
Ali you're the best

They weren't looking
But somehow you found them
They tried to hide from your cameras
But like heaven above them
The spy who just had to bug them
Made Korea's secrets naked at Ulsan

Though sometimes I wish someone could
Nobody does it quite the way you do
Why d'you have to be so good?

Ali Ali
Darling you're the best
Ali you're the best

[video=youtube;SaV-6qerkqI]http://www.youtube.com/watch?v=SaV-6qerkqI[/video]
Mashallah Ali 007 ...........!

That song took me back to summer of 1977 , I was on my way to see the latest Bond movie " spy who loved me " passing a newspaper stand I saw the headlines " the king is dead !" and I thought for a minute oh ! the shah has died ?!! so I looked a bit into it to find out that Elvis had died ...

Great song by the way , I used to sing it to my lady friends on occasions ... it did help smooth things up !

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Gucci being left foot player was reason he could score .any other player with right foot probably would have hard time scoring it .

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Gucci being left foot player was reason he could score .any other player with right foot probably would have hard time scoring it .
And who brought Reza Mashadi to TM ? Say it Mahbod.say it. say the god damn name of that joke of a coach. :)

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
agha rasman nemodi maro ..
:)

It would have gone the other way if Iran hadn't won in Korea. football , bloody hell. :)

On a more serious note , Reza Mashadi has shown some goal poaching abilities that i haven't seen in TM for a while.i don't know if you have read one of his interviews after the Korea match.he said that he was watching the ball all the time on that play and didn't even know that it was Ando who put the ball through and didn't even see the Korean defender as his focus was only on the ball. :)

mashdi

Football Legend
Sep 29, 2005
39,274
1
Here is a recent Reza Mashadi interview with Khorasan Varzeshi

http://www.khorasannews.com/News.as...th=04&day=05&keyword=قوچان نژاد&exactKeyword=

رضا قوچاننژاد : گل به کره را مثل ديگر گلهايم دوست دارم

با همين همدلي در برزيل موفق مي شويم

من اول از همه بايد از او (کارلوس کیروش) تشکر کنم. تاکتيک هايي که براي 3 بازي قطر، لبنان و کره جنوبي در نظر گرفته بود، باعث اين برد ها شد. تاکتيک هاي او واقعا خوب و تاثيرگذار بود. من از کار با اين مربي بسيار راضي هستم. او خوش فکر است و مي داند چکار بايد کرد

رضا قوچان نژاد ، مغرور نيست. مي***توانيد به راحتي به اين نتيجه برسيد. شايد هر بازيکن ديگري جاي او بود و آن گل مهم را مقابل کره مي***زد، جنس حرف***هايش با رضا فرق داشت. اما گوچي، مي***گويد: «اگر تيم نبود، من هم هيچ بودم.» او اين گل مهم و حياتي را به پاي تمام تيم مي***نويسد و حتي نقش نيمکت***نشين***ها****** را هم، مهم مي***داند. اين بازيکن پس از برد*** تيم ملي و بازگشت به تهران، براي دقايقي با خراسان ورزشي گفت و***گو کرد

رضا، در ايران ره صد ساله را در مدت*** کوتاهي طي کردي*** و به محبوبيت زيادي رسيده***اي

اين لطف خداوند است. او کمک کرد تا من بتوانم به انتظارات جواب بدهم. ممنون او هستم.*** خدا را شکر توانستيم به جام***جهاني برويم و اين يک اتفاق خوب براي من، اعضاي تيم ملي و همه ايراني***ها بود

مي***داني که چقدر محبوب شده***اي؟

خب، مردم که خيلي به من لطف دارند، ولي تيم ملي، متکي به يک نفر نيست. يعني هيچ***وقت نبايد موفقيت را به پاي من بنويسيد، همه تيم ملي*** در برد و صعود به جام***جهاني سهيم هستند. من گل را زدم ولي اين حاصل تلاش همه بچه***هاي تيم ملي بود

يکي از تفاوت***هاي تو با برخي از بازيکنان ايراني همين است. هيچ***گاه مغرور نمي***شوي

غرور چيز خوبي نيست. به***نظر من اگر، ما درکنار هم باشيم***، موفق مي***شويم. همان***طور که توانستيم با اين اتحاد به*** جام***جهاني برويم. اميدوارم در برزيل هم بتوانيم با همين يکدلي و اتحاد حضور پيدا کنيم*** و ***شگفتي***ساز باشيم

گلي که به کره زدي، واقعا به يادماندني بود. مدافع*** آن***ها فکرش را هم نمي***کرد

شايد خنده***دار باشد، اما من فقط به توپ نگاه مي***کردم و حتي يادم نبود چه کسي به من پاس********* داده است.*** بعدا خبرنگاران*** گفتند که آندو اين پاس را به تو داد،*** ولي در آن لحظه من فقط به توپ نگاه مي***کردم و دنبال آن بودم. مدافع کره***جنوبي هم دچار اشتباه شد و توانستم آن گل را بزنم

آيا اين گل، گل خاصي براي تو بود؟

من همه گل***هايم را دوست دارم. اين گل هم يکي از گل***هايي بود که زدم

رضا به فرم ايده***آل*** رسيده***اي. فصل را خوب در استاندارد*** تمام کردي. آيا در برزيل به فکر حضور در باشگاه بزرگ***تري هستي؟

***من استاندارد را دوست دارم، ولي مربي به من شانس زيادي نداد. هر بازيکني دوست دارد پيشرفت کند من هم همين***طور، اما هنوز زمان زيادي تا مسابقات باقي****** مانده است. من تلاش مي***کنم تا هر روز بهتر و آماده***تر شوم

کسي فکرش را نمي***کرد در گروه اول شويم و به جام***جهاني برويم. تو چطور؟

خب واقعا سخت بود. نمي***شد چيزي را پيش***بيني کرد. ما 9 امتياز از*** 3 مسابقه گرفتيم که اين کار بسيار سختي بود. ما به*** آساني به برزيل نرسيديم. مربيان و بازيکنان ايران نشان دادند که چقدر حرفه***اي هستند و چقدر فوتبال را مي***فهمند. نمي***دانم اگر دوباره به گذشته برگرديم، بتوانيم اين***3 مسابقه را ببريم يا نه. ولي ما تمام توانمان را گذاشته بوديم و خوشحالم از اين مرحله سخت عبور کرده***ايم. ما نشان داديم تيم خوبي هستيم. بازيکنان خوبي داريم و مي***توانيم در جام***جهاني هم موفق باشيم. مهم اين است که کنار هم بجنگيم و بتوانيم اتفاقات خوبي را رقم بزنيم

............اسم***هاي زيادي براي تو انتخاب شد. حماسه***ساز، ناجي و

***من فکر مي***کنم اين بي***انصافي است که فقط از من تعريف شود. فراموش نکنيد اگر تيم ملي ايران نباشد، من هيچ هستم. ما يک تيم بوديم و اگر قرار است تعريف شود، بايد از تمام تيم تعريف شود. ما کنار هم بوديم و با هم به اين***جا رسيديم و اگر من تنها بودم، کاري نمي***توانستم بکنم. ما مدت***ها*** کنار هم بوديم و اردو برگزار کرديم. همه در تيم زحمت کشيدند. حتي بازيکنان نيمکت***نشين هم در اين برد سهم دارند. شما ديديد که در بازي با کره خط دفاعي ما چقدر خوب بازي کرد، پس آن***ها هم عالي بودند. کل تيم خوب کار کرد

تو بعد از خداداد عزيزي، دومين بازيکن خراساني هستي که با گلت ايران به جام***جهاني مي***رود. حتما بازي با استراليا را يادت هست

بله، مگر مي***شود*** يادم نباشد. من خداداد عزيزي را خيلي دوست دارم و آن گلش را فراموش نمي***کنم. سن و سال کمي داشتم که آن بازي را ديدم. اميدوارم موفقيت***هاي تيم ملي و فوتبال ايران ادامه داشته باشد

بار سنگيني نيز از روي دوش کارلوس کي***روش برداشته شد

من اول از همه*** بايد از او تشکر کنم. تاکتيک***هايي که براي 3 بازي قطر، لبنان و کره***جنوبي در***نظر گرفته بود، باعث اين برد***ها شد. تاکتيک***هاي او واقعا خوب و تاثيرگذار بود. من از کار با اين مربي بسيار راضي هستم. او خوش***فکر است و مي***داند چکار بايد کرد

مثلا پاسخ او به مربي کره***جنوبي هم باعث شد تا خون بچه***هاي تيم ملي به جوش بيايد

(خنده ) خب هدف ما فوتبال بازي کردن بود*** و کاري به اين چيزها نداشتيم )
خيلي اتفاقات ممکن است بيرون از زمين بيفتد، ولي وظيفه بازيکن اين است که تمرکزش را حفظ کند. حرف***هاي سرمربي کره هم از نظر من اصلا مهم نبود

رضا حالا خيلي از منتقدانت در ايران، از تو تعريف*** مي***کنند

من ممنون همه منتقدان هم هستم، ولي وظيفه من اين است که داخل زمين حرفم را بزنم. دوست دارم کارم را در زمين بکنم. من با نهايت توانايي***ام بازي کردم

حرف خاصي مانده؟

از مردم ايران تشکر مي***کنم. همه جوره ما را حمايت کردند. اميدوارم بتوانيم در جام***جهاني هم موفق باشيم

Feb 22, 2005
6,884
9
It was a great day but it is still shocking to me that Iran made the same defensive mistake near the end of the game, and allowed 2 South Koreans players to have an empty goal and if it was not a combination of luck and the great goalie reflex to save it not once but twice, Iran would have been out. Same thing had happened 4 years earlier in South Korea where eventhough South Korea had qualified, they gave it all to tie the game and they did, thanks to Iranian defense letting Park go through several of them and score.

It displays the mentality of the Iranian team vs. South Korean, although in this case Iran did come through.