To all Bahai's, Muslims, Christians, Jews etc...

May 9, 2004
15,168
179
^^^ always, you and GP have no reference but you just throw stuff out without having an iota of knowledge about some subjects that you talk about.
جناب اردشیر
اولا که من مصادر را در خود پست ذکر کردم
بعدا شما که همش مصدر مصدر میکنی کی برای ما مصدر اوردی یا فقط از ما مصدر میخواهی و کلام شما عین مصدر است هرچی تو گفتی همان است
دوم از ان
خیلی چیزها را که من یا دیگران می نویسیم احتیاج به مصدر ندارد
مگر انزمان که موضوعی باشد از کتابی ذکر شود و ان موضوع برای خواننده واضح نباشد یا با ان اشنایی نداشته باشد که انوقت مصدر را ذکر میکنم
مانند انزمانی که مصدر خواستی
فکر کنم یادت باشد برایت دو سه صفحه را پر از مصادر از کتابهای معتبر کردم
سوم از ان
مثلا وقتی من می گویم در حین زلزله یا اتش سوزی یا حادثه ای که پلیس کنترل را از دست میدهد دکانها غارت می شوند به نظر شما این احتیاج به مصدر دارد
یا وقتی مثلا میگوییم امریکا به فلان جا حمله کرد یا فلان اتفاق افتاد که همه از ان خبر دارند احتیاج به مصدر دارد؟
اینگونه که پیداست شما نمی دانید در یک مقال یا بحث مصدر در کجا باید ذکر شود
مثلا اگر من مقالی در مورد خانم گوگوش نوشتم و گفتم یک پسر به اسم کامبیز دارد و با مسعود کیمیایی و فلان کس ازدواج کردو فلان اهنگ را در فیلم همسر اجرا کرد
توقع دارید در این مقال مصادر را ذکر کنم ؟
یا اینکه بنا بر اطلاعاتی که در دسترس همه هست ذکر مصدر در اینجا معنایی ندارد؟
یک چیزی یاد گرفته ای هی می ایی و مصدر مصدر میکنی

بله جانم

IEI

Administrator
Staff member
Nov 10, 2002
14,508
3,340
I got this through e-mail yesterday and find it extremely appropriate for the topic:

Attachments

May 9, 2004
15,168
179
I got this through e-mail yesterday and find it extremely appropriate for the topic:
جناب ایران استقلال
این ایمیل کاملا منطقی و با تاریخ جور در می اید
همیشه یا حداقل می توان گفت اکثرا مسبب فاجعه های انسانی یک کشور عقب افتاده با رهبران مذهبی بوده اند
مانند بمباران اتمی ژاپن که به دستور
حجت السلام و المسلمین هاری ترومن
بود
یا کشتار دها ملیون روسی و تاجیک به دستور ایت الله استالین
و به دامن زدن جنگ جهانی دوم توسط حاج اقا هیتلر
و قتل عام یک ملیون روستایی در ویتنام به دستور شیخ الاسلام پل پوت
بله وقتی کشوری عقب افتاده و مردمی عقب ماننده المان و امریکا و ژاپن و روسیه
رهبرانی مذهبی همانند
هیتلر و استالین و روزولت و ترومن داشته باشند همین است دیگه
دو جنگ اوایل قرن گذشته راه انداختند و باعث کشته شدن بیش از هفتاد ملیون انسان شدند

بله جانم

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1
GP, the recipe that Iran-Esteghlal posted is not the only recipe but just one of the recipes. What do you think about that recipe? Do you like it? That's the one IRI is using for Iran. You must think that it is delicious because you cannot stop eating from it.

May 9, 2004
15,168
179
GP, the recipe that Iran-Esteghlal posted is not the only recipe but just one of the recipes. What do you think about that recipe? Do you like it? That's the one IRI is using for Iran. You must think that it is delicious because you cannot stop eating from it.
جناب اردشیر
البته که می توان دستورالعمل های زیادی مانند اینی که دوستمان نوشته در مورد هر گروهی نوشت
یعنی تنها مربوط به دین و مذهب نیست
می توان همین دستور العمل را در مورد کاپیتالیسم
کمونیسم
شوئینیزم
ناسیونالیسم
و خلاصه دها ایسم دیگر هم نوشت
ولی تاریخ نشان داهد که اکثر فاجعه های ناگوار را انسانی بخاطر طمع و اقتصاد و به قدرت رسیدن بوده و کاری به مذهب و دین نداشته
چنانکه در جنگ جهانی اول و دوم اتفاق افتاد
من بارها گفتم اصل اقتصاد است و دین و کاپیتالیسم و کمونیسم و بقیه مکتب ها ادوات و الات هستند
که بوسیله رهبران از ان استفاده می شود و ان هم به خاطر اینکه اکثریت با ان موافق بوده اند
مثال ان در المان نازی
یا در ویتنام
و اکثر جنگ ها و فاجعه های انسانی وقتی اتفاق افتاده که جامعه به اوج شکوفایی خود رسیده است یعنی متضاد با انچه دوستمان می فرمایید
یا اقتصاد قدرتمندی داشته
این هم که الان می بینید در افغانستان کشت و کشتار می شود به خاطر این بود که شوروی می خواست با تصرف افغانستان جای پایی برای خودش در منطقه بوجود اورد
که بعد از ان افغانی ها در مقابل ان ایستادند و و پیش امدهای دیگر که باعث شد رادیکالهای مذهبی را امریکا زیر بال و پرش بپروراند
همین الان هم تمام کشت و کشتارهایی که می شود سر نخش دست ابر قدرت ها است
این همه چیز را فراموش کنیم و بگوییم نمی دانم مذهب و دین باعث شده عین بی انصافی است

Ardesheer

Bench Warmer
Jun 30, 2005
1,580
1

Religion hasn't installed shit in me because I don't believe in god and I don't believe in man-made religions. How many times have I said this now? Now you're going to turn around in the next post and accuse me of being religious again?
OK. Please change your Avatar to something nice.