Are you for a military attack on Iran?

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
Be careful, you might annoy the ones who like to see all the money in the pocket of the 0.1%. You might get labeled as a communist. Supporting the lazy 99%.
This reminds me of the Morning Joe panel bad mouthing the 1%. Who was sitting at the table? Mika Brzezinski with her $1000 a pair red shoes, Mike Halpren and Donny Deutsch. You might also be interested in this story. No tents here.http://www.nypost.com/p/news/local/manhattan/wall_street_cra_pad_s31YWPjPTt0TYuxLGnu7IK

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
It might seems that way but 1) A good portion of the money spend in Iraq went missing. The money budgeted for the re-construction went missing. Good guess is in the offshore banks of the smarter thieves in the 1%.
In the heat of the moment I supposed you missed this piece. Anyway, it has nothing to do with my main point that the days of America kicking out dictators and then be spat on are over If I have anything to do with it. Cash and cary only.http://news.yahoo.com/blogs/envoy/once-feared-lost-now-accounted-iraq-inspector-says-153935856.html

May 9, 2004
15,168
179
کفتاران و لاشخوارانی که وجد در حقارت ٬ دریوزگی و فخر در خدمت بانوآوری در حرمسراهای اعراب حجاز دارند مجاز بر ادّعای ایرانی بودن نیستند. در مقایسه با مزدوران وعناصر میهن فروشی مثل شما وامثالهم صفحات تاریخ ایران احترام بیشتری به شعبان بی مخ قائل خواهند بود. هیچ شخصی بدون قیمت نیست٬ ولی شما ها وجود بی وجود تون را خیلی ارزانتر ازیک خورجین مملوّ از کود حیوانی وانسا نی فروختید۰ واضح است که کلمهٔ شرم برای عناصری مثل شما نا آشناست
بله
یکی از بهانه هایی که وطن فروشان و خائنین به وطن همیشه تکرار میکنند
مثلا مسعود رجوی : ارتجاع سیاه ایران را زیر یوغ خود دارد ما باید دست در دست صدام نهیم تا این ارتجاع را کنار زده و فروغ ایرانی دوباره بر بام ایران زمین بتابد
اپوزسیون خائن : ایران در دست اعراب است باید باکمک دوستانمان (امریکا و غرب ) اعراب را از ایران بیرون کنیم
تنها فرق این دو گروه در این است که بهانه ها مختلف است والا هر دو خائن و وطن فروش هستند
البته باید گفت که مجاهدین خلق صد شرف به خائنین امروزی در غرب نشسته دارند
زیرا حداقل انها ترسو نبودند و خودشان هم دست به کار شدندن و هزاران کشته در نبرد با رژیم دادند
ولی اینهایی که الان می خواهند غرب به ایران حمله کنند از سایه خود هم می ترسند
بختارو ژنرال اویسی هم نقشه های پادگان ها و اماکن سری ارتش را در اختیار صدام گذاشتند
و او را تشویق به حمله به ایران کردند
بهانه انها هم زیاد با این بهانه ها فرق نمی کرد
اینها بهانه است
اگر منظورتان از اعراب اسلام ایرانی ها است مردم ایران صدها سال مسلمان بوده و هستند
والا الان اعراب بیشترین دشمنی را با ایران و ایرانی دارند از زمان شاه هم بیشتر
اگر در زمان شاه تنها چند کشور عربی بودند که با ایرانیان دشمنی داشتند الان بجز عراق و سوریه و شایدلبنان بقیه کشورهای عربی تشنه به خون ایران و ایرانی هستند
این بهانه ها را ببر جای دیگر
پیش من خریدار ندارد چون خائن را از هزار مایلی می شناسم
و انکس که به هر بهانه ای خواستار حمله به ایران باشد بجز یک خائن ترس چیز دیگری نیست
خائن به خاطر اینکه حاضر است غریبه خون ایرانی را برززد
و ترسو به خاطر اینکه از جان خود مایه نمیگذارد و در امان نشسته و می خواهد دیگران برای پیشبرد مقاصد او دست بکار شوند

بله جانم

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
You keep repeating a false analogy, that removal of IR as a system of government by the US or the West is the same as siding with Saddam and Rajavi. America's history is nothing like that. Rajavi or Saddam would never leave. America will. In fact, there are large factions in Iraq that were begging the US to stay. Just ask Germans what they think of US troops on their soil.

May 9, 2004
15,168
179
You keep repeating a false analogy, that removal of IR as a system of government by the US or the West is the same as siding with Saddam and Rajavi. America's history is nothing like that. Rajavi or Saddam would never leave. America will. In fact, there are large factions in Iraq that were begging the US to stay. Just ask Germans what they think of US troops on their soil.
جناب
یعنی شما فکر می کنید امریکا عاشق چشم و ابروی ایرانی هاست که بیاید هزاران کشه بدهد تا رژیم را سرنگون
کندو بعد بگوید بای بای ؟
همچنین ایا فکر میکنید در یک جنگ تمام عیار بر علیه رژیم فقط و فقط دست به اسلحه های رژیم کشته می شوند ؟
شما خودت نشستی هزاران مایل انطرف تر و به فکر کشته شدن ایرانی هایی که در جنگی بزرگ کشته خواهند شد نیستی
برایت هم فرق نمی کند
کی کشته شود و کی زنده بماند
امریکا اولین کاری را که خواهد کرد زیر بنای اقتصادی و نظامی و ایران را نابود خواهد کرد
برایش مهم نیست که تجزیه طلبان از هر سو قسمتی از خاک ایران را تجزیه کنند
بلکه یکی از اهدافش همین خواهد بود
البته اعراب در چنین جنگی سهمی خواهد برد و ان خوزستان است
همسنگر بودن با کسانی که به ایران حمله می کنند خیانت به شمار می اید
برای این خیانت خودتان را به اینکه امریکا مثل عراق نیست توجیح نکنید
چون امریکا صد پله از صدام بدتر است

Aug 27, 2005
8,688
0
Band e 209

اگر منظورتان از اعراب اسلام ایرانی ها است مردم ایران صدها سال مسلمان بوده و هستند
والا الان اعراب بیشترین دشمنی را با ایران و ایرانی دارند از زمان شاه هم بیشتر
اگر در زمان شاه تنها چند کشور عربی بودند که با ایرانیان دشمنی داشتند الان بجز عراق و سوریه و شایدلبنان بقیه کشورهای عربی تشنه به خون ایران و ایرانی هستند
این بهانه ها را ببر جای دیگر
پیش من خریدار ندارد چون خائن را از هزار مایلی می شناسم

این اولین باری نیست که ثابت میکنی خواندن و نوشتنت هم مثل قدرت تفّکرت نم کشیده.
بی سواد از کی تا حالا ''اعراب حجاز '' یعنی ایرانیان مسلمان؟
والا بلا اگه حرف نزنی هیچ کس فکر نمیکنه که تو لالی

و انکس که به هر بهانه ای خواستار حمله به ایران باشد بجز یک خائن ترس چیز دیگری نیست
خائن به خاطر اینکه حاضر است غریبه خون ایرانی را برززد
و ترسو به خاطر اینکه از جان خود مایه نمیگذارد و در امان نشسته و می خواهد دیگران برای پیشبرد مقاصد او دست بکار شوند

بله جانم

ابله٬
فقط یک پست و یا حتّی یک جملهٔ کوتاه از من نشان بده که من با حملهٔ نظامی آمریکا، اسرائیل و یا هر نیروی خارجی دیگربه ایران موافقت کردم و من رسماً از توعذرخواهی کرده و تا زمانی که زنده هستم دست از سر شپشو و میهن فروش تو بر میدارم. اگر نتوستی٬ ثابت میکنی که پرروترین موجود تو آی س پی هستی و تئوری پدرمن درست بوده.

Zob Ahan

Elite Member
Feb 4, 2005
17,481
2,233
Exactly. What the left was trumpeting was that the war in Iraq was designed to turn over Iraqi oil to Exxon. The same worn out view that US goes to war on behalf of corporations. Poor Exxon lost oil bids to China even though they would pay full price for it. If I was in charge I would ask inked oil deals before I send on foot soldier into Iraq. They can always keep Saddam if they don't like the deal.
It was designed for that matter but went mismanaged. Remember your buddy Dick Cheney saying the Iraqis will be out with flowers?

Flint

Legionnaire
Jan 28, 2006
7,016
0
United States
It was designed for that matter but went mismanaged. Remember your buddy Dick Cheney saying the Iraqis will be out with flowers?
Whatever hardship Iraqis suffered after the fall of Saddam was at the hands of each other. Sunnis and Shiites were trying to fill the power vacuum the old fashioned way; by killing each other. They couldn't. As for people greeting Americans with flowers, it did happen but it didn't have to be with flowers. http://www.abc.net.au/news/2003-04-09/iraqis-celebrate-fall-of-saddam/1833446

May 9, 2004
15,168
179

این اولین باری نیست که ثابت میکنی خواندن و نوشتنت هم مثل قدرت تفّکرت نم کشیده.
بی سواد از کی تا حالا ''اعراب حجاز '' یعنی ایرانیان مسلمان؟
والا بلا اگه حرف نزنی هیچ کس فکر نمیکنه که تو لالی

ابله٬
فقط یک پست و یا حتّی یک جملهٔ کوتاه از من نشان بده که من با حملهٔ نظامی آمریکا، اسرائیل و یا هر نیروی خارجی دیگربه ایران موافقت کردم و من رسماً از توعذرخواهی کرده و تا زمانی که زنده هستم دست از سر شپشو و میهن فروش تو بر میدارم. اگر نتوستی٬ ثابت میکنی که پرروترین موجود تو آی س پی هستی و تئوری پدرمن درست بوده.

اولا ابله خودتی
دوم از ان خودت را گول نزن
تو وقتی می گویی من طرفدار رژیم هستم و به قول خودت جاکش اعراب هستم و پست تر از وطن فروشانی هستم که ارزوی حمله غرب به ایران را دارند
یعنی چه؟
یا انقدر احمق هستی که حتی منظور از جملات خودت را هم نمی فهمی و یا فکر میکنی خواننده احمق است
وقتی کسی بگوید تو از فلان شخص بدتر هستی یعنی من حرف او افکار او را بر افکار تو ترجیح میدهم
من می گویم خائن ان کسی است که ارزوی حمله به ایران را در سر می پروراند
تو می گویی تو از او بدتر هستی
این یک معادله دو دو تا چهار تا است
حالا اگر به عمق جملات خودت پی نمی بری این دیگر از بیسوادی نداشت معرفت و منطق کلام خود جنابعالی است
مشکل من نیست

بله جانم

May 9, 2004
15,168
179
تنها کسی که اینجا از حمله به ایران حمایت کرده همین جنرال چهار پایان بوده. حالا امده اینجا باز خواهر کسه بازی در میاره
:D
جناب
خوب نیست توهین نکن
چون با این کار بنده را به شک می اندازی من دیدم اکثر انهایی که کسی را به چیزی متهم میکنند خودشان
متهم به ان کار هستند

بله جانم

shahinc

Legionnaire
May 8, 2005
6,745
1
Ref Aziz
I agree with almost everything you said on your post however, I still believe that all Iranians have to have a say in this matter and I guess we just have to agree to disagree on this. Thank you for sharing your view with me . As usual, It was a pleasure :)

Oct 18, 2002
12,085
17
here
www.apfn.org
these military invasions never help the people they are designed to give more strength to a falling or unpopular regime.
if there is unrest in iran then may be blowing up some govt. military facility would help trigger the spark which would cause an explosion.(ppl would get off their lazy butts and rise up). and i dont see that, not in 100 years from this israeli-infested u.s or any/all other govts.
so there is no solution except a real ppl revolution and that is not possible since the israeli-infested (worldwide)media brainwash the stupid masses.

The_Referee

National Team Player
Mar 26, 2005
5,534
0
Jabolqa Opposite Jabolsa
Ref Aziz
I agree with almost everything you said on your post however, I still believe that all Iranians have to have a say in this matter and I guess we just have to agree to disagree on this. Thank you for sharing your view with me . As usual, It was a pleasure :)
And thank you Shahin Jaan for your sharing your thoughts!

It is always a pleasure discussing topics with you even when we disagree on something. :)

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
zaman e hostage crisis absolutely not.
zaman e khatami 10 %
zaman e ahmadi nejad 15 %
zaman e koshtar haaye khordad 88 --- 25 %

zaman e faheshegi dokhtar haaye 12 saale va 1 million cracki too iran va jakeshan mosalmoon ekhtelaas haye 300 billion (targetting sepah va bassidj va tashkilat e nafti va maraakez hezbollah --- 85 %

Pahlevoon Nayeb

National Team Player
Oct 17, 2002
4,138
0
Poshteh Kooh
جناب
خوب نیست توهین نکن
چون با این کار بنده را به شک می اندازی من دیدم اکثر انهایی که کسی را به چیزی متهم میکنند خودشان
متهم به ان کار هستند

بله جانم
گنده گوزی کردی بازم سرجوخه. مدرک حمایتت برای حمله به ایران هنوز فراوونه. بازم بیاریم بالا یا اینکه انقدر بیشرم و وقیحی؟

آره قوچ علی​

Oct 18, 2002
11,593
3
Considering today's event in tehran and the hostage taking at the British embassy, it seems the one group that is absolutely in favour of military attack on Iran, even itching for it, is the Iranian government itself.

May 21, 2003
19,849
147
Not The Eshaalic Goozpublic !
Considering today's event in tehran and the hostage taking at the British embassy, it seems the one group that is absolutely in favour of military attack on Iran, even itching for it, is the Iranian government itself.
areh ba babashoon too english harf zadan goftan bezar ma yek zare inja gard o khaak konim baba e ham gofte basheh.

vali khob yek jaaye kaar momkene geer koneh ke i think the british are playing it both ways. so they might fuck up their akhounds by swinging the US way at that last minute.