Legionnaires thread 2015-16

Sly

Elite Member
Oct 18, 2002
28,748
878
Haghighi played as starter for his new team In Portugal Primeira Liga and they beat Tondela 4-3 away, they were a man down from minutes 60 and they scored winner at min 90. Their other goalie and Haghighi 's rivalis is injured right now. They are standing 12th in Portuguese league right now.
That sounds promising for Haghighi's future!

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Look like Haghighi got injured during game but still finished the game and was transferred to hospital after game, is his old injury from Asian Cup again, so is kind of bad luck for him now he has chance to establish himself as possible number one.

Last edited:
Nov 24, 2002
27,860
1,466

پاس***های جهانبخش وینسنت را ملی***پوش می***کند!

سرمربی تیم ملی هلند تحت تاثیر گل های اخیر وینسنت جانسن قرار گرفته است. گل هایی که روی پاس های علیرضا جهانبخش به ثمر رسیده است.
پاس***های جهانبخش وینسنت را ملی***پوش می***کند!
به گزارش "ورزش سه "، دانی بلیند تحت تاثیر درخشش بازیکن 21 ساله تیم آلکمار می خواهد او را به اردوی تیم ملی هلند دعوت کند و از وجود وی در بازی دوستانه با فرانسه و پرتغال بهره ببرد. این بازی ها در ماه مارس برگزار می شود.

جانسن هم اکنون 15 گله و دومین گلزن برتر فصل جاری اردویسه است و بهترین گلزن تیمش به شمار می رود.
چراغ سبز سرمربی تیم ملی هلند به جانسن این بازیکن را خوشحال کرده است. او در واکنش به اتفاقی خوبی که می خواهد برایش رخ دهد در فضای مجازی به این نکته اشاره کرده حضور در اردوی تیم ملی هلند برایش یک آرزوی بزرگ است و این رخداد حاصل تلاش تک بازیکنان آلکمار است.

او در این باره می گوید: « گل های من در تیم آلکمار سبب دعوت من به اردوی تیم ملی هلند خواهد شد و این گل ها حاصل تلاش همه بازیکنان آلکمار است که با تلاش ویژه خود موقعیت گلزنی برای من فراهم می کنند. باید از تک بازیکنانی که به من پاس گل می دهند تشکر کنم. به خصوص علیرضا جهانبخش که دو گل اخیر من روی پاس های او به ثمر رسیده است.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Panionios played away against FC Veria a bottom table team, the matched ended 1-1 and Karim played 89 minutes. That bring Panionios 4th in table after big 3, Olympiacos, AEK and Panathinaikos.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
باشگاه فوتبال گوانگ ژو چین پیشنهاد یک میلیون یورویی به بازیکن ایرانی شاغل در لیگ یونان داده است که به نظر می***رسد این پیشنهاد از سوی این بازیکن و باشگاه پانیونیوس رد شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و به نقل از پایگاه اینترنتی گاتزتا یونان، کریم انصاری***فرد، بهترین گلزن پانیونیوس تیم شگفتی***ساز این فصل لیگ یونان با گل***های باارزش خود توانسته در کانون توجهات قرار بگیرد و مورد تمجید کارشناسان فوتبال در این کشور باشد.

تیم***های چینی در این فصل حسابی با خرید بازیکنان مطرح، خود را بر سر زبان***ها انداخته***اند که یکی از این تیم***های بزرگ گوانگ ژو اورگراند، قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان در ۳ سال اخیر بوده است. این تیم چینی مدتی است برای به خدمت گرفتن کریم انصاری فرد بازیکن ایرانی پانیونیوس که قراردادش با این تیم در تابستان به پایان می***رسد، اقدام کرده است و عنوان کرده است که یک میلیون یورو برای این مهاجم ایرانی می***پردازد که ۴۰۰ هزار یورو در ماه جاری میلادی و ۶۰۰ هزار یورو نیز در تابستان به این بازیکن ایرانی می***دهد.

البته باشگاه پانیونیوس و کریم انصاری فرد تاکنون به این پیشنهاد جواب مثبت نداده***اند و به نظر می***رسد این انتقال فعلا منتفی باشد و به جای این بازیکن ایرانی یک بازیکن دیگر از لیگ یونان راهی لیگ چین شود که این بازیکن آپوستولوس جیانو است.

در حالی که پیشنهاد این باشگاه چینی به انصاری فرد چشمگیر بوده است ولی به نقل از محافل یونانی بازیکن ایرانی این پیشنهاد را رد کرده است. به نظر می***رسد دلیل این مخالفت این بوده است که باشگاه یونانی قصد داشته است تا تمام یک میلیون یورو را در ماه جاری میلادی دریافت کند.

قرارداد انصاری فرد با پانیونیوس در تابستان به پایان می***رسد و با توجه به عملکرد خوب این بازیکن ایرانی ممکن است او در لیگ یونان بماند.

Nov 24, 2002
27,860
1,466
Rostov played in a freindly vs Stabaek from Norvegian league, 3rd in their league, they won the game 2-0 and Ezzatollahi played a half and scored a goal for Rostov. They are testing some young players and Azmoun didn't play in this game.