Search results

1. Khoshteep

هما حسينى پرچمدار شد

هما حسينى پرچمدار شد ايران ورزشى - هما حسينى، نماينده رويينگ ايران در پكن پرچمدار كاروان ورزشى ايران در المپيك شد. اعضاى هيات اجرايى كميته ملى المپيك ديروز دور هم جمع شدند تا پرچمدار كاروان ايران در المپيك بيست و نهم را انتخاب كنند كه در نهايت از بين گزينه هايى كه مطرح بودند، هما حسينى به...
  2. Khoshteep

Pahlevan Hossein Rezazadeh.....and us!!

I was reading this Rezazadeh interview and couldn't help but to get somewhat emotional. I was also reminded of what ungrateful assholes we are (I am not excluding myself) Yes we have a crappy government populated and supported by bunch of basterd leaches but they are not the only ones to...
  3. Khoshteep

هاجسون گفت سلام من را به دايى برسان

هاجسون گفت سلام من را به دايى برسان آندو: آراگونس هم در ايران دوام نمى آورد! حامد مومنى Hamed Momeni آندرانيك تيموريان هافبك تازه وارد فولام يك روز پيش از ترك ايران براى معرفى خود به مربيان تيم جديدش ميهمان ايران ورزشى بود. آندو آنقدر بى حاشيه و بى سر و صداست كه حتى دوست نداشت خبر انتقالش...
  4. Khoshteep

مازيار زارع با پرسپوليس داخلى بست

مازيار زارع با پرسپوليس داخلى بست ايران ورزشى- مازيار زارع ديروز با مسؤولان پرسپوليس به توافق رسيد و با اين باشگاه قرارداد داخلى امضا كرد. زارع كه گفته مى شد كارش با سپاهان تمام شده، روز گذشته قرارداد داخلى يكساله اى با پرسپوليس منعقد كرد و قرار است ظرف امروز و فردا با حضور در هيأت فوتبال...
  5. Khoshteep

Ali Karimi, Team Melli and more by Nader Jahanfard

This is rather old but perhaps more poignant now, it is from our own Naderjan, I very much doubt there are any other Iranian sports-writers out there with as much passion for TeamMelli, one has to see him in person after the dreaded Bahrain game to know what, I am talking about. I actually...
  6. Khoshteep

من با آقاى حشمت مهاجرانى مشورت مى كنم. او بز&#

دايى: مشورت مى كنم، ولى نه با هر كسى من با آقاى حشمت مهاجرانى مشورت مى كنم. او بزرگ فوتبال ما است و من هميشه خودم را شاگرد حشمت خان مى دانم. بعضا هم با ناصر حجازى آمده ام تا تيم ملى را عوض كنم مثلا محمد پروين مى خواهد براى من چه كار كند حرف هايى از نوع ديگر سيد رضا فيض آبادى Seyed...
  7. Khoshteep

Hot off the press, read all about it, Latest Daei Interview

شما بفرماييد على كريمى الان كجاست على دايى: مگر دروازه بانى فقط پنالتى گرفتن است سيد رضا فيض آبادى Seyed Reza Feyzabadi ليست ۲۵ نفره تيم ملى جهت حضور در اردوى اسپانيا از سوى على دايى سرمربى تيم ملى فوتبال اعلام شد. تيم ملى قرار است طى روزهاى ۲۰ تا ۳۰ تير ماه جهت برپايى يك اردوى...
  8. Khoshteep

ولفگانگ به جاى ولفگانگ

سيدكا گزينه جديد سايپا ولفگانگ به جاى ولفگانگ سميرا شيرمردى :pooya:Samira Shirmardi وقتى ۴۸ ساعت گذشت و ولفگانگ فرانك جوابى به درخواست سايپايى ها نداد مشخص شد كه سايپا بايد قيد او را بزند اما مسوولان اين باشگاه نمى خواستند باور كنند مربى كه سابقه درخشانى در فوتبال ندارد و حتى تيمش در...
  9. Khoshteep

شجاعى: سعى مى كنم سفير خوبى براى ايران باشم

شجاعى: سعى مى كنم سفير خوبى براى ايران باشم كار سختى براى صعود نداريم ايران ورزشى - « به راحتى مى توانيم به جام جهانى صعود كنيم.» مسعود شجاعى هافبك تيم ملى كشورمان با بيان اين مطلب مى گويد: تيم ملى در گروه نسبتا خوبى قرار گرفته و مى توانيم به عنوان تيم اول از اين گروه صعود كنيم البته ما...
  10. Khoshteep

Iran says any attack would provoke fierce reaction

Iran says any attack would provoke fierce reaction By GEORGE JAHN, Associated Press Writer 1 hour, 45 minutes ago With Middle East tensions building, Iran's oil minister warned Wednesday that an attack on his country would provoke an unimaginably fierce response. Minister Gholam...
  11. Khoshteep

با موافقت رييس جمهور صباباترى به قم واگذا&#158

با موافقت رييس جمهور و ارجاع پرونده به وزارت دفاع صباباترى شايد به قم واگذار شود ايران ورزشى ـ نماينده قم در مجلس شوراى اسلامى، گفت : مقدمات انتقال تيم فوتبال صبا باترى تهران به استان قم در حال پيگيرى است . حجت الاسلام والمسلمين على بنايى دوشنبه شب در جلسه شوراى ادارى چنين گفت: در نشست...
  12. Khoshteep

نويدكيا: براى رفتن من به آلمان كارى نكردند

نويدكيا: براى رفتن من به آلمان كارى نكردند لازم نيست سپاهان براى من تصميم بگيرد ايران ورزشى ـ همه چيز از بازى تيم اميد مقابل المپيك كره جنوبى شروع شد. محرم نويد كيا فكرش را هم نمى كرد مصدوميت در آن بازى آنقدر برايش گران تمام شود كه فوتبالش را تحت الشعاع قرار دهد. مجبور شد سه بار زانويش...
  13. Khoshteep

دايى: مطمئنم به جام جهانى صعود مى كنيم مبلغ &

مبلغ قرارداد من زياد نيست دايى: مطمئنم به جام جهانى صعود مى كنيم ايران ورزشى - على دايى از حالا به فكر مرحله بعدى رقابت هاى انتخابى جام جهانى است. او به اين نكته مى انديشد كه با تيم ملى به جام جهانى صعود كند. دايى البته با اطمينان خاصى از اين موضوع صحبت مى كند و معتقد است پتانسيل فوتبال...
  14. Khoshteep

كفاشيان: بازى با چك و كامرون قطعى شده

به ۳ تيم اول ليگ جايزه مى دهيم كفاشيان: بازى با چك و كامرون قطعى شده ايران ورزشى- تداخل بازيهاى تيم ملى با ليگ برتر سبب شده از هم اكنون نگرانى هايى به وجود آيد. تيم ملى از تير ماه اردوهاى تداركاتى خود را آغاز مى كند و اين در حالى است كه ليگ هشتم از ۱۵ مرداد آغاز خواهد شد. با اين حال رييس...
  15. Khoshteep

Brazil-Argentina (R)

2nd half started already 0-0 so far
  16. Khoshteep

Dameh Khordaadiaa garm, Happy Birthday Arian jan

So many great people here are Gemini's (excluding me) Happy Birthday Arian jan, I hope you are having a great day. May all your wishes come true aziz :bday::bday::bday::bday: :mexi-wave::mexi-wave::mexi-wave::mexi-wave: :--party::--party::--party::--party...
  17. Khoshteep

Ajab ahmaghie in Marzbun

What a loser, putting down Ghotbi who has hero status right now and sucking up to Estili and Daei, as if Daei is going to bring him to Team Melli, although I pay money to see him going head to head with master tactician Afazeli:chase: :D پارسال هم استيلى تيم را قهرمان كرد مرزبان: قطبى عليه...
  18. Khoshteep

Abedzadeh going to Arsenal

امير عابدزاده در مدرسه آرسنال ايران ورزشى- پسر ۱۵ ساله احمدرضا عابدزاده كه در لندن به كالج مى رود و براى درخشيدن در ميان دروازه بانان دنيا تلاش مى كند حدود ۵-4 ماه است كه با مطرح شدن بحث استعداديابى در بين دروازه بانان در اردوى شبانه روزى به سر مى برد.احمدرضا عابدزاده درباره وضعيت پسر خود مى...
  19. Khoshteep

What happens to Ghotbi now?

He was on the Iran's channel 2 sport show (Hosted by Jahangir Kosari) he said after talking to Ghotbi got the feeling that Afshin might be leaving. Nothing is confirmed or discussed with the management but that is what he (Khordbin) gathered after talking to Ghotbi. Hope it is not true more for...
  20. Khoshteep

Vegina Poetry and other reports 18+

Its not really 18+ but figured better safe than sorry ;) I love these joke threads we have here, but there are other stuff such as funny short stories, poems and such who are too long for a joke thread. The type I am talking about might contain (usually does) some adult language hence the 18+...